mehrdad320

مبـــاحث مــربوط به ارتـفـــاع

1,957 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 23 دقیقه قبل، Mohammad1990 گفته است :

عجیب هست شاید شما با قبلی ها خیلی راحت بودید.چون من داشتم با کمک فابریکی واقعا نرم بود.شاید هم گفتهشما مناسب جاده های منطقه شما نیست

سلام

جاده های اینجا افتضاحه من زمانی که از شیراز مهاجرت کردم به اینجا تمام مردم شوشتر میگفتن مانع های عربی داره شوشتر ( جسارت نباشه از جانب این حقیر)

شما وقتی از این مانع ها رد میشی اگر کپ باشه ماشین باید تمام فرمون بدی یک سمت سپس رد شدی من با ولستر که رینگ ۱۸ داشت خیلی هم خشک بود براحتی رد میشدم اما از وقتی این فنر گزاشتم انگار داشبورد می‌خواد کنده شه این فنر معلوم نیست مناسب چه ماشینی با کدوم تیپه تو سرویس باکس احتمالا حذف شده

و من بشخصه از چیز غیر فابریک خوشم نمیاد البته نظر شخصی و دوستان روی چشم بنده جا دارن

ویرایش شده در توسط pezhman 207
پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 20 دقیقه قبل، pezhman 207 گفته است :

سلام

جاده های اینجا افتضاحه من زمانی که از شیراز مهاجرت کردم به اینجا تمام مردم شوشتر میگفتن مانع های عربی داره شوشتر ( جسارت نباشه از جانب این حقیر)

شما وقتی از این مانع ها رد میشی اگر کپ باشه ماشین باید تمام فرمون بدی یک سمت سپس رد شدی من با ولستر که رینگ ۱۸ داشت خیلی هم خشک بود براحتی رد میشدم اما از وقتی این فنر گزاشتم انگار داشبورد می‌خواد کنده شه این فنر معلوم نیست مناسب چه ماشینی با کدوم تیپه تو سرویس باکس احتمالا حذف شده

و من بشخصه از چیز غیر فابریک خوشم نمیاد البته نظر شخصی و دوستان روی چشم بنده جا دارن

حالا من نمی دونم داستان سرویس باکس چیه، ولی این فنر یکی از بهترین فنرایی هستش که حداقل تو ایران واسه ۲۰۶ مورد استفاده قرار گرفته. اتفاقا من خودم به خاطر اصالت و فابریک بودنش استفاده می کنم. بهش نگو غیر فابریک، دلش میشکنه.

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 7 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

حالا من نمی دونم داستان سرویس باکس چیه، ولی این فنر یکی از بهترین فنرایی هستش که حداقل تو ایران واسه ۲۰۶ مورد استفاده قرار گرفته. اتفاقا من خودم به خاطر اصالت و فابریک بودنش استفاده می کنم. بهش نگو غیر فابریک، دلش میشکنه.

🙈

شما عزیزی بروی چشم 

منتها داداش یک تحقیق کن در مورد فنر و اینکه ببین فنر خود ماشینت مثل ماشین من هست یا کد رنگ فرق داره منم گفتم رو ۲۰۶ جواب میده من که ناراضی بودم و نمیتونم بیام بگم راضی هستم و دروغ بگم

تو سایت هرچی گشتم (خارجی) هیچی ندیدم  از هر رنگی بود

ویرایش شده در توسط pezhman 207
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 43 دقیقه قبل، pezhman 207 گفته است :

🙈

شما عزیزی بروی چشم 

منتها داداش یک تحقیق کن در مورد فنر و اینکه ببین فنر خود ماشینت مثل ماشین من هست یا کد رنگ فرق داره منم گفتم رو ۲۰۶ جواب میده من که ناراضی بودم و نمیتونم بیام بگم راضی هستم و دروغ بگم

تو سایت هرچی گشتم (خارجی) هیچی ندیدم  از هر رنگی بود

نه، منظور من این نبود که شما حتما استفاده کنی و بگی خوبه.

شایدم اصلا من دارم اشتباه می کنم. ولی این فنریه که فروشندگان با سابقه سایت که یکیشون تخصصی تو کار فروش فنر بودن، همینطور کاربران با تجربه تاییدش کردن و بسیار هم استفاده شده. حالا دیگه نمی دونم تو سرویس باکس چرا نیست و یا اینکه باید باشه یا نه.

اصلا هرچقدر هم خوب باشه، شما حال نکنی باید بندازی کنار. درستش هم همینه. بنز با تمام بنز بودنش، من از ظاهر بعضی مدلاش خوشم نمیاد. تعجبی نداره.

شاد باشی دوست عزیز.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، endwaiter گفته است :

نه، منظور من این نبود که شما حتما استفاده کنی و بگی خوبه.

شایدم اصلا من دارم اشتباه می کنم. ولی این فنریه که فروشندگان با سابقه سایت که یکیشون تخصصی تو کار فروش فنر بودن، همینطور کاربران با تجربه تاییدش کردن و بسیار هم استفاده شده. حالا دیگه نمی دونم تو سرویس باکس چرا نیست و یا اینکه باید باشه یا نه.

اصلا هرچقدر هم خوب باشه، شما حال نکنی باید بندازی کنار. درستش هم همینه. بنز با تمام بنز بودنش، من از ظاهر بعضی مدلاش خوشم نمیاد. تعجبی نداره.

شاد باشی دوست عزیز.

همچنین.

🌹

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دوستان من یه 206 تیپ 2 ایرانیزه مدل 94 دارم و همه چیش فابریکه ...

یه سوالی که برام پیش اومده اینه که چرا ایرانیزه ها مخصوصا مدل بالاتر ها رو ایرانخودرو اینجوری شتری ارتفاع زده ؟

بر اساس جاده های ایران بوده ؟

یا 206 رو یه ماشین 4 در و خانوادگی حساب کرده و این کارو کرده که مثلا سنگین شد مشکلی نداشته باشه ؟

آیا به دلیل دستکاری در گیربکس و ... نتونسته سیستم تعلیق فرانسوی رو پیاده کنه ؟

و ... ؟

راستش دوست دارم ارتفاع استاندارد باشه ولی سوال اینجاست آیا این ارتفاع ایرانخودرو استانداره ؟

و آیا با کاهش ارتفاع جلو با فنر 3 آبی مثلا و ریگلاژ عقب برای 206 ایرانیزه کلا موافقید یا خیر ؟

ویرایش شده در توسط احسان20696

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، احسان20696 گفته است :

آیا با کاهش ارتفاع جلو با فنر 3 آبی مثلا و ریگلاژ عقب برای 206 ایرانیزه کلا موافقید یا خیر ؟

بله موافقم. :)  +1  رای

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری