mehrdad320

مبـــاحث مــربوط به ارتـفـــاع پژو 206

2,287 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1400/07/10, 22:02:38، sina-sarhadi گفته است :

درود

آقا زیر ماشین من که تیپ 2 مدل 83 هست این فنر های 1 آبی 2 زرد(شایدم نارنجی) هست به نظرتون این فنر ها فرانسوی هست یا ایرانی؟ این ها از لحاظ نرمی چه فرقی با 3 آبی داره؟

درود

فنر ایرانی است اگر کمک فابریک باشد احتمال خیلی زیاد کمک فرانسوی است.... که البته کمک ساخت هر کجا عمری دارد و برای تست سلامت کمک در عمل باید فنر از کمک جدا شود که حتی در معاینه فنی هم سلامت کامل آن کامل مشخص نمی شود. ارتفاع شتری ایران فرغون از همه حالات نرم تر است.... فنر های اصلی یا اصطلاحا تیپ 4 برای کاهش ارتفاع در حد 206 اروپایی و کمترین نزدیکی به لحاظ نرمی با حالت شتری ایران فرغون است.

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1400/07/10, 13:55:00، Spring گفته است :

درود

شما که خارج ایرانی، فنر اصلی زیر ماشینت باید باشه دیگه مثل ایران ارتفاع شتری ایران خودرو نداری..... الان چند سانت فاصله بین گلگیر و لاستیکت هست؟ اگر فنر اصلی باشه شاید یک یا هر دو کمک ضعیف شده باشند که از سواری راضی نیستی

سلام. والا نمیدونم چون گفتم شاید یکم بیاد پایین یکم یویو کم بشه، عکسو ببین بنظرت این ارتفاع فابریک بالا نیست؟

Screenshot_2021-10-07-08-53-46-305_com.miui.gallery.jpg

لینک به ارسال
در در 1400/07/10, 23:58:18، hamidgipsy2000 گفته است :

سینا جان روی ۲۰۷ مدل نود همین فنر نصبه اما امید فنره  تا حالا عوض نکردی ؟

در در 1400/07/10, 22:02:38، sina-sarhadi گفته است :

درود بر استاد عزیز.

آقا زیر ماشین من که تیپ 2 مدل 83 هست این فنر های 1 آبی 2 زرد(شایدم نارنجی) هست به نظرتون این فنر ها فرانسوی هست یا ایرانی؟ این ها از لحاظ نرمی چه فرقی با 3 آبی داره؟ 

IMG_20200905_191837.jpg

خب روی تیپ دو مدل ۹۹ هم امروز نگاه انداختم همین فنر یک آبی دو زرد نصب بود که نشون میده حداقل فنر عوض نشده به احتمال زیاد کمک فنر هم عوض نشده.

ولی به کیفیت همون رنگ آمیزی این دو مدل دقت کنید انگار یکی با بی میلی با قلمو رنگ مالیده روش.😐

واقعا اون فنر های ماشین من ایرانی هست؟ بهش نمیخوره آخه😀

IMG_20211010_235015.jpg

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، sina-sarhadi گفته است :

خب روی تیپ دو مدل ۹۹ هم امروز نگاه انداختم همین فنر یک آبی دو زرد نصب بود که نشون میده حداقل فنر عوض نشده به احتمال زیاد کمک فنر هم عوض نشده.

ولی به کیفیت همون رنگ آمیزی این دو مدل دقت کنید انگار یکی با بی میلی با قلمو رنگ مالیده روش.😐

واقعا اون فنر های ماشین من ایرانی هست؟ بهش نمیخوره آخه😀

IMG_20211010_235015.jpg

سینا جان فنر امید با همین رنگ روی مدل نود نصبه البته به قول خودت با قلم مو رنگ نکردن رنگ آمیزی کیفیت بهتری داره  ولی با توجه به سال ساخت ماشین شما منم فکر میکنم باید وارداتی باشه 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1400/07/15, 08:57:21، رضا ی گفته است :

سلام. والا نمیدونم چون گفتم شاید یکم بیاد پایین یکم یویو کم بشه، عکسو ببین بنظرت این ارتفاع فابریک بالا نیست؟

Screenshot_2021-10-07-08-53-46-305_com.miui.gallery.jpg

سلام. دوستان کسی شناخت نسبت به فنرلول دو بنفش یک ابی داره؟ ارتفاع ماشینم با این فنر که فابریکی خود ماشینه تا لب لاستیک ۵ انگشته که تو عکس میبینید و یکم یویو میشه ماشین تو دست انداز. ایا بهتر میشه فنرو تعویض کنم که هم یویو برطرف شه هم در حد یه انگشت بیاد پایینتر؟ رینگ و لاستیک فابریک ۱۴

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، رضا ی گفته است :

سلام. دوستان کسی شناخت نسبت به فنرلول دو بنفش یک ابی داره؟ ارتفاع ماشینم با این فنر که فابریکی خود ماشینه تا لب لاستیک ۵ انگشته که تو عکس میبینید و یکم یویو میشه ماشین تو دست انداز. ایا بهتر میشه فنرو تعویض کنم که هم یویو برطرف شه هم در حد یه انگشت بیاد پایینتر؟ رینگ و لاستیک فابریک ۱۴

سلام این ارتفاع یکم غیر عادی بالاست 

عقب که رگلاژ میشه و میاد پایین 

برای جلو هم اگر کد فنر فرانسه رو داشته باشی توی برزیل نمایندگی پژو هست میتونی فنر اصلی ارتفاع کمتر بگیری

دوستان قبلا کدشو گذاشته بودند و من یادم نیست چی بود رنگ 2 بنفش زرد فکر کنم بود

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، 308 گفته است :

سلام این ارتفاع یکم غیر عادی بالاست 

عقب که رگلاژ میشه و میاد پایین 

برای جلو هم اگر کد فنر فرانسه رو داشته باشی توی برزیل نمایندگی پژو هست میتونی فنر اصلی ارتفاع کمتر بگیری

دوستان قبلا کدشو گذاشته بودند و من یادم نیست چی بود رنگ 2 بنفش زرد فکر کنم بود

دمت گرم داداش. نمایندگی پژو تو شهرم هست اما اطلاعات من کم هست که چه مدل و سایزی بگیرم که هم ارتفاع خییییلی پایین نیاد چون اینجا خیابونا داغونن، از طرفی هم این یویو شدن و ... برطرف شه. کمکها رو عوض کردم نو انداختم برطرف نشد.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری