ramin58

راهنمایی برای خرید و استفاده از دستگاه دیاگ شخصی(PPS و...)

244 ارسال در این موضوع قرار دارد

خیر اگر تحت استاندارد ISO1941 باشه یعنی OBD-II ، پژو 206 ایران رو هم پشتیبانی میکنه

OBDII هست ولی مشکل اتصال فیزیکی هست. درگاه اتصال بر روی خودرو با درگاه 16 پینی استاندارد OBDII فرق میکند و ظاهراً نیاز به کابل مبدل دارد و من در جستجوی طریقه اتصال این کابل مبدل هستم.

ممنون

پست سوکت قدیمی هست،مستطیلیه؟

خبری از مبدل ندارم ولی اگر جستجو کنید در google نحوه اتصال سوکت مستطیلی به سوکت های 16 پایه جدید (ذوزنقه ای) موجوده

کلیه pps های موجود در بازار کپی مدل اصلی هستند و همگی (بدون استثنا) ساخت چین

ولی مدل های با کیفیت چینی چیزی از مدل اصلی کم ندارن و بنده و دیگر دوستان در بدترین شرایط کاری و نگهداری ازشون استفاده کردیم و مشکلی نداشتند.

مدل اصلی فقط توسط شرکت بسطام خودرو وارد شده بود.

لطفاً درصورت امکان،مراکز معتبر فروش PPS چینی که محصولات با کیفیتی دارند را معرفی فرمایید.آیا این محصولات با مارک ACTIA خواهد بود یا اسامی متفرقه دارند؟

بله ACTIA هستند

تو همین بازار سایت خودمون دوستان میفروشن

به من PM بدید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[highlight=#c6d9f0]سلام دوستان خوبم من چد تا سوال دارم لطفا استادان محترم که تخصص دارن منو راهنمایی کنن

من برنامه pps و ikco را دارم حالا میخوام بدونم اگه من فقط یه کابل رابط دیاگ که یه سررش به لپ تاپ و یه سررش به bsi وصل بشه میشه دیاگ زد؟یا وسایل و ادوات دیگه هم میخواد آخه من سوال کردم میگن دیاگ 400 تا 600 هزار تومنه اگه اینجوری باشه اصلا ارزش نداره واسه کارای کوچیک خودم اینقدر هزینه کنم واسه کسی که از این کار درآمد داره خوبه, از یکی سوال کردم میگفت کابل خالی 40 تومنه ولی اینجوری کار نمیکنه باید پکشو کاملو بخری که سر راهش این کابل وصل میشه به یه قطعه دیگه و از اونجا به bsi قیمتشم 500 تومنه,آیا درست میگه؟

در ضمن من خیلی دنبال کابل دیاگ 206 گشتم ولی پیدا نکردم(تهران) از کجا باید بخرمش آیا اسم خاصی داره ؟

بازم از همه شما ممنونم که وقت گذاشتین

[/highlight]

لینک به ارسال

ممنونم دوستم این کابلو میدونی تو تهران از کجا میتونم بخرم یا قیمتش چنده ؟

منظور از اینتر فیس همون نرم افزاره درسته؟

لینک به ارسال

دوست عزیز نرم افزار به تنهایی و حتی با کابل هیچ کاری نمیکنه.

کابل که فقط چند تیکه سیم هست.

شما به یک سخت افزار مجزا نیاز دارید تا ارتباط بین خودرو و کامپیوتر رو طوری برقرار کنه که در نرم افزار قابل استفاده باشه. این سخت افزار اینترفیس هست که در عکسی که دوستمون گذاشتن هم همون قطعه ای هست که مارک پژو و سیتروئن روش هست.

در ضمن هر اینترفیس فقط با نرم افزار مخصوص خودش کار میکنه و شما مثلا نمیتونید اینترفیس PPS رو با نرم افزار ikco diag راه اندازی و استفاده کنید.

برای خرید هم به بخش بازار مراجعه کنید.

تاپیک ادغام شد.

لینک به ارسال

ممنون از کیهان عزیز با اطلاعات کاملشون

این دستگاه یک دیاگ یونیورساله که برای خودرو های ایرانی انواع 206(استثنا هم داره) ، تندر 90 ، نیسان ها،انواع هیوندا و کیا رو تست کردم و جواب داده

همراه این دستگاه یک مینی cd به شما تحویل میشه که چند نرم افزار داره که یکی Free و بقیه پولی هستند

نرم افزار free نامش scan tool هست

بقیه نرم افزار ها:

EasyOBDII

OBD2Spy

ScanMaster-ELM

درایور برای ویندوز XP و ویستا داره و روی سون هم به خوبی کار میکنه

کیفیت دستگاه و کابل خوبه، سوکت خوبه، زیر افتاب شدید خوب دوام اورده و تو پارت هایی که خرید کردم خرابی وجود نداشته

در مجموع برای استفاده شخصی با قیمت زیر 100 تومن وسیله خوبیه

امکانات هم توانایی خواندن خطا و پاک کردن، خواندن تمامی پارامتر های لحظه موتور و مانیتور کردن

ولی نکته اساسی:

اگر 206 دارید حتما از قبل خرید تست کنید که روی ماشین خودتون جواب میده یا نه، چند مورد تست شده که کار نکرده در صورتی که روی همون مدل 206 با همون شرایط و تیپ و مدل سال و... کار میکنه

احتمالا اون موارد هم مروبط به دستکاری سیم کشی و... هست ولی حتما چک کنین

دوست عزیز آیا به کمک این وسیله میشه که مثلا کروز یا لیمیتر رو فعال کرد و بخشهایی مثل باز بودن صندوق و نصب دزکیر تکستون و ... را فعال کرد

لینک به ارسال

خیر امکانش نیست.

لینک به ارسال

ممنون از کیهان عزیز با اطلاعات کاملشون

این دستگاه یک دیاگ یونیورساله که برای خودرو های ایرانی انواع 206(استثنا هم داره) ، تندر 90 ، نیسان ها،انواع هیوندا و کیا رو تست کردم و جواب داده

همراه این دستگاه یک مینی cd به شما تحویل میشه که چند نرم افزار داره که یکی Free و بقیه پولی هستند

نرم افزار free نامش scan tool هست

بقیه نرم افزار ها:

EasyOBDII

OBD2Spy

ScanMaster-ELM

درایور برای ویندوز XP و ویستا داره و روی سون هم به خوبی کار میکنه

کیفیت دستگاه و کابل خوبه، سوکت خوبه، زیر افتاب شدید خوب دوام اورده و تو پارت هایی که خرید کردم خرابی وجود نداشته

در مجموع برای استفاده شخصی با قیمت زیر 100 تومن وسیله خوبیه

امکانات هم توانایی خواندن خطا و پاک کردن، خواندن تمامی پارامتر های لحظه موتور و مانیتور کردن

ولی نکته اساسی:

اگر 206 دارید حتما از قبل خرید تست کنید که روی ماشین خودتون جواب میده یا نه، چند مورد تست شده که کار نکرده در صورتی که روی همون مدل 206 با همون شرایط و تیپ و مدل سال و... کار میکنه

احتمالا اون موارد هم مروبط به دستکاری سیم کشی و... هست ولی حتما چک کنین

از کجا میتونم بخرم؟

لینک به ارسال

سلام.

من یک عدد ELM327 بلوتوث خریدم رو تیپ 5 مدل 90 و V9 مدل 88 تست کردم هم با موبایل و هم لپ تاپ ولی ECU به هیچ کدوم متصل نشد.

هر دو 7.4.5 هستن و دستکاری تو سیم کشی شامل اینا بوده:

در v9 فقط از چراغ سقفی جلو به عقب سیم کشی شده و به یک smd متصل شده.

در تیپ 5 سیم پنجم پدال 5 سیمه به ecu رفته، از چراغ سقفی جلو به چراغ سقفی عقب و چراغ نقشه خوانی سیم کشی شده و دزدگیر فابریک تکستون هم نصب شده.

اینها شامل دستکاری میشه که مدیریت در پستهای قبلی به اون اشاره کردن؟

از اونجایی که همین دستگاه قبل از من روی یک 7.4.4 تست شده میتونیم نتیجه بگیریم که در 7.4.5 امکان استفاده از ELM327 نیست؟

در موبایل و برنامه Torque نوشته که دستگاه با ecu صحبت نمی کنه در لپ تاپ و برنامه Scan Master هم خطای مشابهی داشت.

لینک به ارسال

من قصد خرید PPS دارم کسی میتونه کمکم کنه؟

لینک به ارسال

اين elm 327 كسي باهاش كاركرده؟ عملا" تو ايران رو چه ماشينايي جواب داده؟ به ماشين من ميخوره پارس lx-tu5 7.4.4

elm 327 كسي برا فروش داره؟ بهم پي ام بده تو بازار كه چيزي نبود؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری