534 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 7 ساعت قبل، تنهای وحشی گفته است :

سلام وقت همگی دوستان بخیر 

یه 207 96 دارم از اول دست خودم بوده. 80تا کاره

چندروز پیش کویل (اروپایی) و شمع بوش با وایر براش گرفتم عوض کردم چون یکی از خونه ها مشکل داشت

خلاصه مشکلاتش حل شد تا امروز که یهو چراغ چک روشن شد و ماشین گاز نخوردخاموش روشن کردم رفع شد اما ماشین سنگین کار میکنه

به نظرتون از چه قسمت هایی میتونه باشه این مشکل که بخوام پیگیری و حل کنم

ممنون میشم کمک کنید مثل همیشه 

کویل ایرانی باید مینداختی، هر کویلی با ایرانیزه ها سازگار نیست، تو همین فروم هم قبلا نوشتن بقیه دوستان.

اونم نه هر کویل ایرانی‌ای،‌ نمایندگی های کارکشته میدونن چه کویلی باید بندازن که ناسازگار نباشه،‌ البته با گذشت زمان برقکار ها هم باید فهمیده باشن بالاخره...

مسخره است ولی مسئله‌ای هستش که وجود داره به هر حال :grin:

ویرایش شده در توسط .Meelad.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

ماشینم یه مدته گرم که باشه و کولر روشن بلشه نوسان دور موتور داره

بردم باتری سازی گفت مشکلی نداره بعد بردم مکانیکی گفت مشکل از دریچه گازه که نمیتونه خودشو تنظیم کنه موقع روشن بودن کولر

گفت باید ببری ماشینو ریمپ کنن تا دریچه گاز دوباره تنظیم بشه وگرنه باید دریچه گاز عوض شه که اونم خیلی گرونه

نوسان دور موتور هم  بین ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ و یه وقتا بین ۱۰۰۰ تا ۱۱۰۰ هست.

ماشینم تیپ ۵ مدل ۸۵ با دریچه گاز پلاستیکیه.

حالا به نظرتون انجام بدم اینکارو ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، wantedheart388 گفته است :

سلام دوستان

ماشینم یه مدته گرم که باشه و کولر روشن بلشه نوسان دور موتور داره

بردم باتری سازی گفت مشکلی نداره بعد بردم مکانیکی گفت مشکل از دریچه گازه که نمیتونه خودشو تنظیم کنه موقع روشن بودن کولر

گفت باید ببری ماشینو ریمپ کنن تا دریچه گاز دوباره تنظیم بشه وگرنه باید دریچه گاز عوض شه که اونم خیلی گرونه

نوسان دور موتور هم  بین ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ و یه وقتا بین ۱۰۰۰ تا ۱۱۰۰ هست.

ماشینم تیپ ۵ مدل ۸۵ با دریچه گاز پلاستیکیه.

حالا به نظرتون انجام بدم اینکارو ؟

سلام دوست عزیز، چند روز پیش یکی دیگه از بچه های همین انجمن با تیپ ۶ و دور بالا فن این مشکل را داشت که با تعویض دینام مشکل حل شد، داخل صفحات نوسان دور موتور جستجو کنی پیدا میکنی پست هاش را. 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Adel.Elec گفته است :

سلام دوست عزیز، چند روز پیش یکی دیگه از بچه های همین انجمن با تیپ ۶ و دور بالا فن این مشکل را داشت که با تعویض دینام مشکل حل شد، داخل صفحات نوسان دور موتور جستجو کنی پیدا میکنی پست هاش را. 

ممنون دوست عزیز سر زدم به اون تاپیک و مشکلم رو گفتم ، ظاهرا مشکل مشترکی داشتیم ، منتظرم جواب بدن

خودمم شکم به سیستم برق و دینامه ، چون دینامم یه بار پارسال خراب شد تعمیر کردم ، ممکنه الان مشکل دیگه ای داشته باشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام به همگی، یه مدتی هست که چراغ چک ماشین روشن میشه خطای دریچه گاز میده، بعضی اوقات ماشین گاز نمیخوره یعنی اصلاً شتاب نداره،   ماشین هم بد کار می‌کنه و سنگین میشه. بعضی اوقات هم فقط چک روشن میشه  ولی اتفاقی نمیوفته. چند تا تنظیم موتور بردم، نمایندگی بردم( که ای کاش نمیبردم) ولی فایده ای نداشته. دریچه گاز قابل تعمیر هست یا نه؟ چکار باید انجام بدم. راهنمایی بفرمایید ممنون میشم. SD مدل 95دریچه گاز برقی

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mehdif گفته است :

سلام به همگی، یه مدتی هست که چراغ چک ماشین روشن میشه خطای دریچه گاز میده، بعضی اوقات ماشین گاز نمیخوره یعنی اصلاً شتاب نداره،   ماشین هم بد کار می‌کنه و سنگین میشه. بعضی اوقات هم فقط چک روشن میشه  ولی اتفاقی نمیوفته. چند تا تنظیم موتور بردم، نمایندگی بردم( که ای کاش نمیبردم) ولی فایده ای نداشته. دریچه گاز قابل تعمیر هست یا نه؟ چکار باید انجام بدم. راهنمایی بفرمایید ممنون میشم. SD مدل 95دریچه گاز برقی

سوکت های ECU

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

این اتفاق برای منهم افتاده بعد از همه اینکارها 

که پیش هر کی میرفتم یه دیاگ میزدو یه ری ست میکرد و بقیه ماجرا تا خودم‌متوجه شدم هواکش که به دریچه وصل میشه چون خارش شکسته تو حرکت از دریچه جدا میشه و داستان شروع میشه منم یه کاری کردم تا دیگه هواکش تکون نخوره و مشکلم برطرف شد

ویرایش شده در توسط moobemoo
اشتباه نوشتاری
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1400/07/22, 09:01:16، mehran51 گفته است :

سوکت های ECU

ممنون از پاسختون، اما سوکت های ECU هم چک شده، حتی سوکت دریچه گاز هم عوض کردم.

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، mehdif گفته است :

ممنون از پاسختون، اما سوکت های ECU هم چک شده، حتی سوکت دریچه گاز هم عوض کردم.

قبلا این مشکل با V8 مدل ۹۳ تجربه کردم و هر مکاتیکی یه نظری داد از تعویض وایر و شمع تا کویل و غیره که  با دراوردن واشر لاستیکی سوکت مشکل رفع شد

وقتی علائم خرابی مثل شروع به بدکار کردن و سه کار کردن داشتین سوکت ECU رو تکان بدین یا فشار بدین و چک کنید مشکل رفع میشه یا نه

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

سلام

سنسور دریچه گاز فلزی  کجا قرار داره؟

ماشینم خطای سنسور دریچه گاز داره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری