529 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوستان ماشین من چراغ چک 3 ثانیه طول میکشه تاخاموش بشه طبیعیه؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

طبیعیه دوست من.

لینک به ارسال
با تشکر از دوستان

دریچه قبلی تو زمان گارانتی عوض شد.ولی الان دیگه گارانتی نداره

تا اونجایی که یادم میگفتن پلاستیکیه .

مشکل گاز خوردن که دارم شدید، بعضی وقتا باید تا ته گاز بدم تا ماشین راه بیوفته ، تازه اونم با تاخیر،

بالاخره کسی راه حل داره؟ نمایندگیهای مجاز که اصلا جواب آدم و نمیدن ، پارسالم وقتی شکایت کردیم به بازرسی ، بعد از ماه عوضش کردن ! !!

دوستان عزیز اگر از حق و حقوق خودشون اطلاع داشته باشند هیچ وقت متضرر نمی شوند.

اولا تمامی قطعات ایساکو ( حتی در دوره خارج از گارانتی ) دارای 6 ماه ضمانت برای فروشنده می باشند . یعنی از تاریخی که نمایندگی قطعه رو از ایساکو می خره 6 ماه ضمانت داره و در صورت ایراد فنی ایساکو قطعه رو پس می گیره . ثانیا اکثر قطعات ایساکو دارای یکسال گارانتی برای مصرف کننده هستند . ( البته و با کمال تاسف قطعه دریچه گاز 206 شامل گارانتی یکساله نیست)

به هر صورت شما مراجعه فرمایید به همان نمایندگی که قبلا تعمیرات را انجام داده اید. اگر شانس بیاورید و نمایندگی قطعه رو همون روز خریده باشه با احتساب 2 ماهی که شما می فرمایید باید هنوز فرصت برای برگشت قطعه داشته باشه. برای این کار با مسئول انبار یا مدیر نمایندگی صحبت کنید . در نهایت هم دفتر منطقه ای ایران خودرو توی شهر و استانی که هستید پاسخگوی شما هستند. برای اطلاع از اون هم می تونید با 09644 تماس بگیرید.

سلام دوست من خوبی؟

این صحبتی که فرمودید حقیقت داره؟

آیا در مورد لوازم فرانسوی ایساکو هم صحت داره؟

با سلام

بله . کلیه قطعات ایساکو به مدت 6 ماه از تاریخ فروش ایساکو به عامل فروش مجاز شرکت دارای تضمین هستند . ضمنا قطعات دارای برچسب یکسال گارانتی هم از تاریخ خرید مشتری نهایی دارای یکسال تضمین هستند . فقط قوطی قطعات و برچسب ایساکو را باید بعنوان برگ گارانتی نگهداری نمایید

لینک به ارسال

ولی من برای تهیه 1 جفت کمک عقب فرانسه به ایساکو که مراجعه کردم.

اینطور عنوان کرد که این قطعه سالمه.ولی اگه انداختی و کار نکرد پس نمی گیرم یا تعویض نمیکنم چون فرانسه هست و از شرکت نمی گیریم.

لینک به ارسال
ولی من برای تهیه 1 جفت کمک عقب فرانسه به ایساکو که مراجعه کردم.

اینطور عنوان کرد که این قطعه سالمه.ولی اگه انداختی و کار نکرد پس نمی گیرم یا تعویض نمیکنم چون فرانسه هست و از شرکت نمی گیریم.

خوب خودش که گفته . قطعه بازاری بوده و شرکتی نبوده . شما سعی کنید اگه نیاز به گارانتی دارید قطعه شرکتی مصرف کنید

لینک به ارسال

با سلام

یه مشکل توی خودروهای 206 هستش که فن ماشین روی درو تند کار میکنه و دور موتور هم بالاتر از 2000 RPM نمی ره و توی ECU خطای دائم دریچه گاز رو می ندازه ولی مشکل از دریچه گاز نیستش ؟ اگه کسی اطلاع داره من رو راهنمایی کنه ؟ با تشکر سیاوش

لینک به ارسال

سلام

این مشکل از دریچه گاز یا سوکت دریچه گازه ولی ممکن از ecu هم باشه که احتمالش خیلی کمه

لینک به ارسال
با سلام

یه مشکل توی خودروهای 206 هستش که فن ماشین روی درو تند کار میکنه و دور موتور هم بالاتر از 2000 RPM نمی ره و توی ECU خطای دائم دریچه گاز رو می ندازه ولی مشکل از دریچه گاز نیستش ؟ اگه کسی اطلاع داره من رو راهنمایی کنه ؟ با تشکر سیاوش

روی چه تیپی اینجوریه؟ شما چه کارهایی انجام دادی؟ از کجا میدونی مربوط به دریچه گاز نیست

لینک به ارسال
با سلام

روی چه تیپی اینجوریه؟ شما چه کارهایی انجام دادی؟ از کجا میدونی مربوط به دریچه گاز نیست

چون با تعویض دریچه این مشکل حل نشد ولی خطای دریچه گاز داخل ECU هستش و هم ECU tu3a هم موتور 1600 یعنی ECU بوش این مشکل وجود داره یکی از دوستان که این مشکل رو داشت می گفت دسته سیم رو عوض کرده درست شده .

من خودم تو ایران خودرو کار می کنم واحد فنی مهندسی هم می گه دریچه گاز رو عوض کنید ولی مراجعه کننده زیاد داشتم که این مورد رو داشته ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

تاپیک "گاز نخوردن 206" با این تاپیک ادغام شد

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری