529 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

یک سری از دریچه گاز های پلاستیکی اخر 88 و سال 89 مشکل دارن و قبلا هم گزارش شده که با تعویض مجدد، باز هم دریچه گاز خراب شده

به همین دلیل در سری های جدید دریچه گاز فلزی شده

الان مشکل گاز خوردن هم داره؟ ماشینتون گارانتی داره؟

دریچه گاز قبلی با گارانتی تعویض شد؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دریچه گازتون رو نگاه کنید ببینید از نوع پلاستیکیه یا فلزی. دریچه گاز باید با نرم افزار ایسیو تناظر داشته باشه . یعنی نمی توان از دریچه گاز پلاستیکی به جای فلزی یا برعکس استفاده کرد. ابتدا باید نوع دریچه گاز و نوع خودرو و نرمک افزار ایسیو را مشخص کنید .

دریچه گاز پلاستیکی 206 با موتور tu5 دارای شماره فنی ایساکو 07404011 است . شماره حک شده بر روی دریچه گاز باید 9661809080 باشد و شماره نرم افزار در منوی identification برابر 9663910080 یا 9663810280

دریچه گاز فلزی 206 با موتور tu5 داری شماره فنی ایساکو 07404026 است .شماره حک شده بر روی دریچه گاز باید 9672486980 باشد و شماره نرم افزار در منوی identification برابر 9667372080

برای 206 دوگانه سوز هم نوع جداگانه ای دارد .

شایان ذکر است خرابی دریچه گاز فلزی زیاد است . احتمالا مربوط به همین قطعه باشد . باید به نمایندگی مجاز مراجعه فرمایید. ضمنا باید بگم حداقل تا اواسط مهر ماه هم قطعه بدستتون نمی رسه . چون کمبود داره.

لینک به ارسال

با تشکر از دوستان

دریچه قبلی تو زمان گارانتی عوض شد.ولی الان دیگه گارانتی نداره

تا اونجایی که یادم میگفتن پلاستیکیه .

مشکل گاز خوردن که دارم شدید، بعضی وقتا باید تا ته گاز بدم تا ماشین راه بیوفته ، تازه اونم با تاخیر،

بالاخره کسی راه حل داره؟ نمایندگیهای مجاز که اصلا جواب آدم و نمیدن ، پارسالم وقتی شکایت کردیم به بازرسی ، بعد از ماه عوضش کردن ! !!

لینک به ارسال
با تشکر از دوستان

مشکل گاز خوردن که دارم شدید، بعضی وقتا باید تا ته گاز بدم تا ماشین راه بیوفته ، تازه اونم با تاخیر،

بالاخره کسی راه حل داره؟ نمایندگیهای مجاز که اصلا جواب آدم و نمیدن ، پارسالم وقتی شکایت کردیم به بازرسی ، بعد از ماه عوضش کردن ! !!

دوستان عزیز اگر از حق و حقوق خودشون اطلاع داشته باشند هیچ وقت متضرر نمی شوند.

اولا تمامی قطعات ایساکو ( حتی در دوره خارج از گارانتی ) دارای 6 ماه ضمانت برای فروشنده می باشند . یعنی از تاریخی که نمایندگی قطعه رو از ایساکو می خره 6 ماه ضمانت داره و در صورت ایراد فنی ایساکو قطعه رو پس می گیره . ثانیا اکثر قطعات ایساکو دارای یکسال گارانتی برای مصرف کننده هستند . ( البته و با کمال تاسف قطعه دریچه گاز 206 شامل گارانتی یکساله نیست)

به هر صورت شما مراجعه فرمایید به همان نمایندگی که قبلا تعمیرات را انجام داده اید. اگر شانس بیاورید و نمایندگی قطعه رو همون روز خریده باشه با احتساب 2 ماهی که شما می فرمایید باید هنوز فرصت برای برگشت قطعه داشته باشه. برای این کار با مسئول انبار یا مدیر نمایندگی صحبت کنید . در نهایت هم دفتر منطقه ای ایران خودرو توی شهر و استانی که هستید پاسخگوی شما هستند. برای اطلاع از اون هم می تونید با 09644 تماس بگیرید.

لینک به ارسال
با تشکر از دوستان

اولا تمامی قطعات ایساکو ( حتی در دوره خارج از گارانتی ) دارای 6 ماه ضمانت برای فروشنده می باشند . یعنی از تاریخی که نمایندگی قطعه رو از ایساکو می خره 6 ماه ضمانت داره و در صورت ایراد فنی ایساکو قطعه رو پس می گیره . ثانیا اکثر قطعات ایساکو دارای یکسال گارانتی برای مصرف کننده هستند . ( البته و با کمال تاسف قطعه دریچه گاز 206 شامل گارانتی یکساله نیست)

به هر صورت شما مراجعه فرمایید به همان نمایندگی که قبلا تعمیرات را انجام داده اید. اگر شانس بیاورید و نمایندگی قطعه رو همون روز خریده باشه با احتساب 2 ماهی که شما می فرمایید باید هنوز فرصت برای برگشت قطعه داشته باشه. برای این کار با مسئول انبار یا مدیر نمایندگی صحبت کنید . در نهایت هم دفتر منطقه ای ایران خودرو توی شهر و استانی که هستید پاسخگوی شما هستند. برای اطلاع از اون هم می تونید با 09644 تماس بگیرید.

دوست عزیز ، ممنون از راهنماییتون

قطعه رو تو نمایندگی مرکزی عوض کردم،

الالنم نمیخوام ببرم نمایندگی ، چیزایی که شما فرمودید رو کاغذ درسته ولی در عمل اینطوری نیست. من میخوام جایی اینکارو انجام بدم که خودم بالا سره طرف باشم و ببینم که چه کار میکنه.تو نمایندگیها همچبن اجازه ای نمی دن.

لینک به ارسال
ب

دوست عزیز ، ممنون از راهنماییتون

قطعه رو تو نمایندگی مرکزی عوض کردم،

الالنم نمیخوام ببرم نمایندگی ، چیزایی که شما فرمودید رو کاغذ درسته ولی در عمل اینطوری نیست. من میخوام جایی اینکارو انجام بدم که خودم بالا سره طرف باشم و ببینم که چه کار میکنه.تو نمایندگیها همچبن اجازه ای نمی دن.

به هر حال فرقی نمی کنه . چه بالا سر ماشین باشید و چه نباشید شما امکان تاثیر گذاری تو روند تعمیرات رو ندارید . نمایندگی مرکزی ایران خودرو هم متعلق به خود شرکت ایران خودرو هست و کیفیت تعمیراتش خوبه . به هر حال این راهیه که شما کمتر ضرر کنید . ولی اگر تعمیرکار بیرون دارید هم می تونید اقدام کنید.

لینک به ارسال
با تشکر از دوستان

سلام دوست من خوبی؟

این صحبتی که فرمودید حقیقت داره؟

آیا در مورد لوازم فرانسوی ایساکو هم صحت داره؟

لینک به ارسال

داداش من هم یه صفر داشتم که منو دیوانه کرده بود این مشکلش که به علت جواب ندادن ایرنخودرو دیروز ردش کردم ...... چند روز ساعت 5 صبح بیدار شدم رفتم توی صف واستادم بعد تکنسین محترم میاد میگه ماشین شما مشکلی نداره برو به ماشین گاز بده که اگه موتورش مشکل داره موتورش رو بیاریم پایین واست بهم میگه بری نمایندگی مرکزی ازادی بگی ماشینت پت پت میکنه بهت میخندن ...

این واقعا چه معنی میده روز اول خوشحال و خندان که امدیم ماشین صفر خریدیم بعدش این مشکل واست پیش میاد بعدش گیبرکست به مشکل میخوره .... دردسر پشت دردسر

واقعا برای ایرانخودرو متعصفم که ارزشی برای خریدارانش قائل نیست و فقط میخواد جیبشون رو خالی کنه بعدا موقع عمل که میرسه یا میپیچونن شما رو یا قطعه ندارن یا این مشکل طبیعی هست .......

به قول پدرم سال 57 موقعی که پیکان شروع به فعالیت کرد و ساخت اتومبیلهاش ، دوو هم شروع به ساخت کرد ولی بعد از چند سال دوو کره به کجا رسید و چی میزنه ایرانخودرو به کجا رسیده و پیکان چی شد

لینک به ارسال

جز تاسف چیزی نمیتونم بگم

لینک به ارسال
سلام دوستان ماشین من چک کردم مدل 2/90 دریچه فلزی وروی درب پلاسکی نوشته که فرانسوی واقعان قطعات فرانسوی هنوزواردمیشه؟؟؟؟؟؟؟

نه نه شرمنده آلمانیه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری