529 ارسال در این موضوع قرار دارد

ماشین رو از یکشنبه که تحویل گرفتم بنزین تقریبا نداشت رسیدم خونه رفتم 30 لیتر بنزین سوپر زدم یکم پر باشه جمعه هم 44 لیتر بهش سوپر زدم و پرش کردم ، دیگه موندم چیکار کنم .

اره دقیقا 3 کار میکنه وقتی ریپ ریپ شروع میشه وقتی هم که چراغ موتور روشن میشه اصلا راه نمیره و باید خاموشش کنی و دوباره استارت بزنی تا خاموش بشه و بتونی راه بیوفتی .......

فردا مثل اینکه کارت گارانتیش حاظره میرم میگیرم که پس فردا ماشین رو ببرم ایرانخودرو ببینم چی میگه .......

امروز سریع بعد از ریپ ریپ زدن دوباره اوردم خونه خوابوندمش ، کارت گارانتی رو بگیریم سریع میبرمش .....

اینخودرو این همه ماشین میرنه از 500 تا 50 تاش اینطوری میشه و نصیب ما میشه .......

اگه ادامه پیدا کنه و بازم اذیت بکنه ردش میکنم تا صفره ، رفتیم ماشینی بخریم که بی دردسر و راحت باشه این نصیب شد . به قول پدرم ایرانخودرو پژو میده سایپا هم پراید خدا به داد مردم برسه با این تولیدات ایرانخودرو حالا ما یکی هستیم که به این مشکل خورده و میاد اینجا مطرح میکنه و شما عزیزان هم کمک میکنید ولی یه بنده خدا که نمیدونه میبره درست کنه یه چیز دیگه اش هم خراب میکنن ......

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من خودم اصلا بنزین سوپر تا الان نزدم خیلیا میگن ریپ زدن خودرو رو بر طرف میکنه اما خیلی جاها هم شنیدم با ماشین اتومات سازگار ینست بنزین سوپر و براش سم هست اما چی بگم منم بنزین سوپر نزدم چون همین شکلی راضی هستم دوست ندارم تو تعمیرگاه باشم هر روز یکی رو دیدم تو تی تی سوال کرده بود از روزی که بنزین زدم ماشین قاطی کرد میگفت رفتم همه شو کشیدم و بنزین معمولی زدم ماشین برطرف شد عییبش اگه پیدا کرده تاپیکشو بهت میدم

لینک به ارسال

منم دیروز باکش رو پر بنزین سوپر کردم ، باشه ممنونت میشم بد جوری رفته رو اعصابم .

پس فردا میبرمش ببینم کارشناس محترمه ایرانخودرو چی میگه

لینک به ارسال

امروز امدیم یه تکونی بهش دادم چون باید میبردمش نمایندگی برای همین مشکلش که چراغ چک روشن میشه ..... راه افتادم رفتم پشت چراغ فرمانیه نزدیک خونه زدم ماشین روی N و ترمز دستی رو کشیدم . چراغ سبز شد امدم حرکت کنم هر کاری کردم روی D نیامد یه حالت خلاصی دست داده بود اصلا روی D نمیرفت ماشینهای پشت سر ما هم بوق من ما هم هرجی زور زدیم اصلا انگار حالتی به عنوان D وجود نداره و داخلش جا نمیگرفت .

رفتم با حالت خلاص حداقل از چهار راه دور بشم یه گوشه واسم و یکم فشار بدم بهش شاید رفت .... مگه جا میرفت چند باز رفتم توی P دونه دونه اوردم بازم جا نرفت کولر رو روشن کردم باز امتحان کردم جا نرفت اخر سر دیگه اعصابم خورد شد یه گاز خلاص دادم زدم توی D جا رفت که اصلا پشیمون شدم و امدم خانه دوباره و به این اشنامون گفتم امشب برات ماشین رو میارم خودت فردا ببرش نمایندگی .......

هر کاری میکنم باهاش راه بیام باهام راه نمیاد و اذیت میکنه

لینک به ارسال

دوستان نظرشون در مورد 407 چیه ؟؟

چطور ماشینی هست ؟؟

لینک به ارسال

چطور ماشینی هست ؟؟

اصلاً با اون قیمت ارزش نداره.

ماشینت خراب شاید باشه ، دلیل نمیشه از تیپ 6 بدت بیاد!

لینک به ارسال

چطور ماشینی هست ؟؟

اصلاً با اون قیمت ارزش نداره.

ماشینت خراب شاید باشه ، دلیل نمیشه از تیپ 6 بدت بیاد!

داداش اتفاقا خیلی هم دوستش دارم ... ولی ناراحت شدم اینطوری داره باهام تا میکنه و هی اذیت میکنه .....

لینک به ارسال

دوستان امروز بردم نمایندگی 2059 اقای الفرد ... برای گیربکس که با یه رگلاژ درست شد و مشکلش حل شد . این ریپ ریپ هم بهش گفتم رفتم نمایندگی 1112 توی جمهوری که گفت مشکل از دریچه گازت هست ولی چون ماشین 600 تا بیشتر نرفته کار ما نیست و باید بری نمایندگی خودت 1068 .....

مشکلش هم گفت درچه گاز و انژکتور هست که باید عوض بشه و بنزین هم قاطی باید بزنم سوپر و معمولی

لینک به ارسال

سلام

من یه 206 اتوماتیک مدل 89 دارم که از اول شتابش مشکل داست و بعد از سه ماه چراغ چکش روشن شد . بردم نمایندگی گفتن دریجه گاز مشکل داره و با کلی دردسر بعد از 6 ماه رفت و اومد عوضش کردن .

حالا دوباره 2 ماهه که جراغ چکش روشنه بردم چندجا نشونش دادم میگن دریچه گازه!! شتابش که افتضاحه ضمن اینکه تاخیر تو گازش زیاده .

میخواستم دوستان راهنکایی کنن که جیکار کنم این مشکلش بر طرف بشه؟ کجا ببرم دریچه عوض کنم؟ مشکل شتاب و تاخیر گازش با تعویض دریچه گاز حل میشه؟

لینک به ارسال

دوست من احتمال زیاد همون مشکل همیشگی یعنی دریچه برقی و استفاده از پدال 5 سیمه.

میتونی از پدال 5 سیمه glw استفاده کنی.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری