azad..

تاپیک جامع پخشهای فابریک 206

1,254 ارسال در این موضوع قرار دارد

وقتی در را باز میکنید چراغ سقفی که خاموش میشه پخش هم خاموش میشه ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
وقتی در را باز میکنید چراغ سقفی که خاموش میشه پخش هم خاموش میشه ؟

بله خاموش میشه. البته این زمانیه که صبر کنیم تا چراغ سقفی خودش خاموش بشه وگرنه اگه چراغ سقفی رو با دست خاموش کنیم ضبط خاموش نمیشه.

لینک به ارسال

یعنی وقتیکه پیاده میشی و درب رو میبندی و با سوئیچ قفل مرکزی رو فعال میکنی ، هم چراغ سقفی خاموش میشه و هم پخش؟؟

لینک به ارسال

سلام دوستان

کسی میدونه چرا با موج نیکان وقتی LOUD رو فعال میکنی تو دیسپلی تایپ بی نمایش نمیده؟!

لینک به ارسال

اگه پیش میاد که ازتون کد بخواد یا وقتی ماشین خاموش بشه دوباره بره اول مجموعه آهنگ ها

جای سیم A6 و A7 را از ( نقشه ضمیمه ) عوض کنید اگه این نبود تنها احتمال باقی مانده همون اشکال خود پخش میشه think.gif

لینک به ارسال
یعنی وقتیکه پیاده میشی و درب رو میبندی و با سوئیچ قفل مرکزی رو فعال میکنی ، هم چراغ سقفی خاموش میشه و هم پخش؟؟

نه خاموش نمیشه! بعدش باز هم روشن می مونه تا یک مدت (حدود 1 دقیقه) بعد خاموش میشه...!

اگه پیش میاد که ازتون کد بخواد یا وقتی ماشین خاموش بشه دوباره بره اول مجموعه آهنگ ها

جای سیم A6 و A7 را از ( نقشه ضمیمه ) عوض کنید اگه این نبود تنها احتمال باقی مانده همون اشکال خود پخش میشه think.gif

این کار رو گفتین چک می کنم، ولی مگه نباید A7 برق دائمی باشه و A6 برق سوئیچ؟

در ضمن اگه زحمتی نیست وضعیت برق این دو تا سیم A6 و A7 رو در حالت استاندارد (یعنی یک ماشین که سیم ها و سوکتش دستکاری نشده به من بگید) آخه ماشین من رو دو بار دزد زده و سیماش همه دستکاری شده.

لینک به ارسال

4. دفترچه اونو ندارم. اگه از دوستان کسی داره لطف کنه بذاره برای دانلود ممنون میشم.

با سپاس از همه دوستان

به لینک زیر رجوع کنید:

mcd-206-t380.html

لینک به ارسال

سلام دوستان.

من یه 206 تیپ 6 اتومات گرفتم.

امروز چون سزباطری رو برداشته بودم و دوباره گذاشتم ازم آی کد خواست.منم دکمه های 1و2و3و4 رو زدم که فکر کنم همون 1111 میشه.بعدش که دکمه سلکت رو زدم کد 2 رو خواست.دوباره سلکت رو زدم کد 3 رو خواست بعدشم که سلکت زدم بلوکه شد.الآن از بلوکه در اومده لطفا راهنمایی کنید چه جوری پخش ماشین رو فعال کنم؟

لینک به ارسال
سلام دوستان.

امروز چون سزباطری رو برداشته بودم و دوباره گذاشتم ازم آی کد خواست.منم دکمه های 1و2و3و4 رو زدم که فکر کنم همون 1111 میشه.بعدش که دکمه سلکت رو زدم کد 2 رو خواست.دوباره سلکت رو زدم کد 3 رو خواست بعدشم که سلکت زدم بلوکه شد.الآن از بلوکه در اومده لطفا راهنمایی کنید چه جوری پخش ماشین رو فعال کنم؟

با سلام

بهترین کار زنگ زدن به شرکت سازنده و سوال پرسیدن از ان ها هست

یا برداشتن باطری برای نیم ساعت هست بعد ببینید از بلوک در میاد ؟

لینک به ارسال
سلام دوستان.

امروز چون سزباطری رو برداشته بودم و دوباره گذاشتم ازم آی کد خواست.منم دکمه های 1و2و3و4 رو زدم که فکر کنم همون 1111 میشه.بعدش که دکمه سلکت رو زدم کد 2 رو خواست.دوباره سلکت رو زدم کد 3 رو خواست بعدشم که سلکت زدم بلوکه شد.الآن از بلوکه در اومده لطفا راهنمایی کنید چه جوری پخش ماشین رو فعال کنم؟ cry.gif

سلام

چرا فکر میکنین، خوب هر کلید را که میزنید نشون میده چه عددی را وارد کردین دوباره کد 1111 را وارد کنین اگه نشد کد 0000 را بزنین اگه نشد که 1234 را وارد کنین. در ضمن داخل مدارک ماشینتون چک کنین چون گاهی پیش اومده که خود نمایندگی کد را عوض کرده و رو یک تکه کاغذ مینویسن و تحویل مشتری میدن به هر حال کدهای بالا را به همان ترتیبی که عرض کردم امتحان کنید اگه نشد ببرین نمایندگی

لطفا نتیجه را اعلام بفرمائید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری