azad..

تاپیک جامع پخشهای فابریک 206

1,254 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام,

سیم کشی رو تغییر دادید یا با سوکت فابریک نصب کردید؟ اینایی که شما می گید به نظر اشتباه بستن سیم کشی هستش. دسته پشت فرمون و نمایشگر روی داشبرد کار می کنند؟

-

ببینید، با همین سیم کشی و سوکتی که ضبط فابریک (کلاریون) داشت کار می کرد، فقط سوکت ها رو از کلاریون جدا کردیم و زدیم پشت موج نیکان. دسته فرمون و نمایشگر و همه چیزش هم کار می کنه.

فقط مشکلاتش اینه:

1- وقتی وارد ماشین میشم اتوماتیک ضبط روشن میشه

2- وقتی ماشین رو خاموش میکنم ، ضبط خاموش نمیشه

3- به صورت رندم ، گهگاهی کد امنیتی می پرسه... بعد که 1111 وارد می کنم درست میشه تا دفعه بعد که مثلا فردا دوباره میام روشن کنم و شروع به کار کنم دوباره کد می پرسه و دوباره همین ماجرا ادامه داره.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پخش نو هست؟ احتمالا پخش مشکل داره. باز هم به یک حرفه ای نشون بدید اونا بیشتر کمک میکنن.

لینک به ارسال

سلامsalam.gif

من دو سه ماهی هست که یه 206 sd گرفتم ولی بعد از همین 2 3 ماه ضبطش خراب شد به یه نفر گفتم گفت ما هم یکی از فامیلمون 206 داشت ضبطش همین جور شد حال می خوام بدونم برای بقیه دوستان هم همین طور زود خراب شد یا مشکل از ضبط خودم YaKhoda.gifYaKhoda.gif؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام,

مدل پخشتون چی هست و چه مشکلی داره؟

لینک به ارسال

ضبط نو نیست . چند روز پیش از یکی از ضبط فوشی های ستارخان خریدم که گفت از ماشین نو باز کرده اند! البته راست و دروغش با خداست....!

اخیرا مشکل دیگه ای هم پیدا کرده... دیگه با کنترل فرمان و صفحه نمایش ماشین کار نمی کنه! با سوکت پشتش یک کم ور رفتم ولی درست نشد. الان سیم بندی سوکت مثل وقتی هستش که ضبط فابریک روش بود. اما کنترل و صفحه نمایش کار نمی کنه. لطفا اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره کمک کنه.

با سپاس

لینک به ارسال

پخش قبلی را بگزارید سر جاش

اگه همه اجزا درست کار میکرد مشکل از پخشه

لینک به ارسال

سلام

من رو ماشینم اول RD3 بود و چند ماه پیش با موج نیکان عوض کردمش ، کیفیت بسیار خوبی داره موج نیکان ، اما وقتی LCD Type B گرفتم و موج نیکان اطلاعات رو کامل روی LCD Type B نشون نمیده ، واسه همین یه Deck گرفتم که با BSI ماشین هماهنگ باشه و همه اطلاعات رو روی LCD نشون بده اما کیفیت صدا بسیار بدی داره و فقط اسم آهنگ رو مینویسه و اسم فولدر هارو نمیتونه بخونه. از طرفی IDE3 Tag رو هم نمیتونه بخونه.

خلاصه حسابی گیر کردم، نمیدونم چه کنم.........کمک.

لینک به ارسال

سلام pooya

عزیز،

با تشکر از راهنمایی شما، من پخش فابریک رو که گذاشتم هم کنترل فرمان و هم صفحه نمایش کار کرد. جالب این که بعد که موج نیکان رو گذاشتم اون هم کنترل و صفحه نمایشش درست کار می کرد!

الان مشکل اصلی اینه که موقع سوار شدن به ماشین، به محض این که در رو باز می کنم ضبط روشن میشه. همانطور که قبلا هم گفتم موقع خاموش کردن ماشین هم خاموش نمیشه باید خودم خاموشش کنم. حالا اینو میشه یه جور باهاش کنا اومد، ولی اینکه خود به خود با باز شدن درها روشن میشه خیلی رو اعصابمه....!

مال شما که این جوری نیست؟!

لینک به ارسال

این ایراد هستش و بهتره که ماشین رو به نمایندگی نشون بدین . . .

لینک به ارسال
این ایراد هستش و بهتره که ماشین رو به نمایندگی نشون بدین . . .

ماشین رو یا ضبط رو یا هر دو تا شو؟!

با ضبط فابریکش (کلاریون) هیچ مشکلی نداره و همه چیز درسته... با بسته شدن سوئیچ ضبط خاموش میشه و تا سوئیچ باز نشه ضبط روشن نمیشه....

و حالا ضبط فابریک رو در آوردم و سوکتش رو به موج نیکان وصل کردم با این ضبط جدید این جوری میشه!

در ضمن ماشین تیپ 6 مدل 84 هستش...

فروشنده موج نیکان گفت ضبط اشکالی نداره و این مدلشه. و گفت ممکنه با دیاگ کردن ماشین مشکل حل بشه. گفت روی بعضی از 206 ها ایجوری میشه..!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری