azad..

تاپیک جامع پخشهای فابریک 206

1,509 ارسال در این موضوع قرار دارد

در ۱ ساعت قبل، Reza kd گفته است :

سلام. ماشینم تیپ ۲ مدل ۹۵. دزد ناشی شیشه ماشینو شکسته و ضبط فابریک را با قاب دورش دزدیده، سوکت ضبط رو هم قطع کرده. یه عکس از اینترنت می‌ذارم، همچین حرکتی زده. 

هنوز فرصت نکردم که درستش کنم، فقط از یه مغازه صوتی تصویری که پرسیدم بهم گفت این ضبط نوش گیر نمیاد و دست دومش هم چون کد داره نمی شه رو ۲۰۶ دیگه ای انداخت و این دزد نامحترم در واقع به کاهدون زده و حتی کسی هم این ضبط را ازش نمی خره. من اطلاع دقیق ندارم ولی احساس کردم که داره حرف مفت می‌زنه. به هر حال به نظر شما فابریک بندازم روش یا نه؟  این ضبط فابریک خودش دردسر خاصی برام نداشته و از امکاناتش هم راضی بودم، در حد ۲۰۶ تیپ ۲ بد نبود. 

الان که قاب دور دریچه مرکزی و ضبط رو ماشین نیست، صدای داشبورد کاملا افتاده و داخل ماشین تو دست اندازا بی صدا شده😁. 

SmartSelect_20190516-155135_Chrome.jpg

به نظرم اصلا حرفش درست نیست . همین الان تو دیوار سرچ کنید نو و کهنه اون خرید و فروش میشه . کد ضبط های موج نیکان هم معمولا چهارتا یک بود. این ضبط از دوستان بپرسید .برای قطع صدا زیر دریچه هوا  ابر قرار بدید تا حدودی گرفته میشه 

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آره تو دیوار و شیپور دست دومش هست. مارک این ضبط فابریک کروزه؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان امروز پخش ماشینم سی دی داخلش گیر کرد بازش کردم سی دی رو در اوردم به کم با ایپری ناهید تمیز کردم گذاشتم سر جاش بعد یه ربع کار کردم بوی سوختن ازش امد  دوباره بازش کردم دیدم یه ترانزیستور داخلش سوخته به نظرتون قابل تعمیر هست الان کار میکنه ولی یهو قات میزنه نور صفحه کم زیاد میشه  از این مدل mcd 206 هست

لینک به ارسال

سلام دوستان

آقا بالاخره یه سوتی دادم رو ماشین و اومدم کد بدم به ضبط موج نیکان برای مدل 90  که نمیدونم چی شد قفل شد و الان هر چقدر اون رمزی رو که زده بودم قبول نمیکنه

( فکر کنم اشتباه من این بود که خواستم رمز رو حین روشن بودن ضبط بهش بدم)

و از دیروز تا الان بیشتر از ده بار(۳تایی) رمز دادم ولی بازم بلاک میاد رو صفحه،،هیچ راهی نداره که کارم به pps نکشه؟؟

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، bahram4633 گفته است :

سلام دوستان امروز پخش ماشینم سی دی داخلش گیر کرد بازش کردم سی دی رو در اوردم به کم با ایپری ناهید تمیز کردم گذاشتم سر جاش بعد یه ربع کار کردم بوی سوختن ازش امد  دوباره بازش کردم دیدم یه ترانزیستور داخلش سوخته به نظرتون قابل تعمیر هست الان کار میکنه ولی یهو قات میزنه نور صفحه کم زیاد میشه  از این مدل mcd 206 هست

سلام بله معمولا  قابل تعمیر هست . باز کردن بگید براتون سرویس هم بکنند .

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1395/05/04, 08:32:21، Esi_x گفته است :

سلام دوستان -کسی از دوستان مدل این ضبط را میدونه چی هست؟ چه قابلیتهایی داره؟

qqo0_2016-04-17_21.15.36.pngqqo0_2016-04-17_21.15.36.png"><a href=http://uupload.ir/files/qqo0_2016-04-17_21.15.36.png' alt='URL>'>

روی یک v8نصبه و اطلاعاتی هم رو ال سی دی جولونمیاد...

سلام خدمت دوستان گرامی

این پخش اینترفیس ساپورت میکنه آیا؟؟

ممنون

لینک به ارسال
در در 1398/02/28, 23:44:47، bahram4633 گفته است :

من یکی داشتم اینجوری شد چند روز از برق جداش کردم درست شد و دوباره کد گرفت

لینک به ارسال
در در 1398/02/26, 17:50:40، hamidgipsy2000 گفته است :

به نظرم اصلا حرفش درست نیست . همین الان تو دیوار سرچ کنید نو و کهنه اون خرید و فروش میشه . کد ضبط های موج نیکان هم معمولا چهارتا یک بود. این ضبط از دوستان بپرسید .برای قطع صدا زیر دریچه هوا  ابر قرار بدید تا حدودی گرفته میشه 

مشکلی پیش نمیاد این اتفاق واسه من افتاد 

اینجوری بود که ب محض دست زدن به ولوم ضبط بعد از تعویض 

ولوم به سرعت پایین میومد و به صفر میرسید 

که بردم ی جا ی بنده خدایی سیم زرد رنگیو از پشت ضبط قطع کرد مشکل حل شد ۵۰ تومنم بابت کار بلد بودنش گرفت 

نوش جونش

کلی جاهای دیگه با دیاگ زدن نشد ولی این فقط ی سیم قطع کرد

لینک به ارسال
در در 1398/02/26, 16:25:20، Reza kd گفته است :

سلام. ماشینم تیپ ۲ مدل ۹۵. دزد ناشی شیشه ماشینو شکسته و ضبط فابریک را با قاب دورش دزدیده، سوکت ضبط رو هم قطع کرده. یه عکس از اینترنت می‌ذارم، همچین حرکتی زده. 

هنوز فرصت نکردم که درستش کنم، فقط از یه مغازه صوتی تصویری که پرسیدم بهم گفت این ضبط نوش گیر نمیاد و دست دومش هم چون کد داره نمی شه رو ۲۰۶ دیگه ای انداخت و این دزد نامحترم در واقع به کاهدون زده و حتی کسی هم این ضبط را ازش نمی خره. من اطلاع دقیق ندارم ولی احساس کردم که داره حرف مفت می‌زنه. به هر حال به نظر شما فابریک بندازم روش یا نه؟  این ضبط فابریک خودش دردسر خاصی برام نداشته و از امکاناتش هم راضی بودم، در حد ۲۰۶ تیپ ۲ بد نبود. 

الان که قاب دور دریچه مرکزی و ضبط رو ماشین نیست، صدای داشبورد کاملا افتاده و داخل ماشین تو دست اندازا بی صدا شده😁. 

SmartSelect_20190516-155135_Chrome.jpg

مشکلی نداره راهنمایی بیشتر خواستی در خدمتم

لینک به ارسال

سلام، دوستان من ماشینم رو اسفند 97 تحویل گرفتم، روی دیسپلی فقط ساعت و سنسور دنده عقب رو نشون میده و خبری از اطلاعات سفر نیست، دکمه روی دسته برف پاکن هم کاری نمیگنه، نمایندگی میگه حذف کردن!  چطور میشه فعالش کرد؟ آیا مشکل از ضبط ماشینه؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری