azad..

تاپیک جامع پخشهای فابریک 206

1,394 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1396/11/25, 14:34:46، saaaa.1987 گفته است :

ممنون میشم دوستان کمک و راهنمایی کند.

بنده اخیرا پژو 206 مدل 82 تیپ 2 خریدم

ضبط چینی روش بود رفتم یک ضبط فابریک ایران خودرویی که بلوتوث و غیره داره خردیم که با اینترفیس هماهنگ باشه اما نصاب اومد و گفت این ضبط ها به این مدل 206 نصب نمیشه.

احساس کردم خیلی وارد نیست لطفا راهنمایی کنید.

اگر جایی هست در تهران که اینکار رو انجام میده لطفا راهنمایی کنید.

البته عکس رو از یکی از دوستان در این تایپیک برداشتم اما ضبط من هم از اینه اما ماشین مدل 82 تیپ 2

c29d1a2173225fea58a6ab50a68dfa98.jpg

میشه نصبش کرد ولی نه با دیسپلی (هون ساعت روی داشبورد) مچ میشه و نه دسته کنترل پخش زیر فرمون کار میکنه

از طرفی چون خود پخش هم ال سی دی نداره کار باهاش خیلی سخت میشه ...

در 12 ساعت قبل، saedbalf گفته است :

سلام دوستان. ماشین مدل 90 پخش فابریک موج نیکان. یه دونه فلش 16 گیگ usb3 انداختم روش و بار اول آهنگ اولی رو خوند. بعدش دیگه نخوند و هرچی زدم یا ERROR5 میداد یا میرفت رو ترک ها و شماره ترک رو با تایم 00:00 نشون میداد و اصلا دیگه کاری نمیکرد. مورد مشابه هرچی گشتم پیدا نکردم. به نظرتون چی میتونه باشه.

با فلش دیگه هم تست کنید

معمولا مشکل از فرمت فلش ها هست و اینکه مطمئن باشید فلش ویروس نداشته باشه

ویروس توی فلش مشکلی برای پخش ایجاد نمیکنه ولی معمولا ویروس ها پوشه ها رو مخفی میکنن و پخش نمیتونه اون ها پیدا کنه

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه فلش كه اصلا ويروس نداشته و فقط هم mp3 روش ريخته بودم. با فلش ديگه تست كردم. usb2 و 8 گيگ كار كرد. فلش usb3 16 گيگ هم همزمان روي اين كار نميكنه و روي دك كار ميكنه. اين موج نيكان خيلي رو اعصابه انگار نيد فور اسپيد هست و امكاناتش قفله. يعني چي كه 999تا فايل رو بيشتر نميشناسه !! بايد قفلشو باز كنيم آيا ؟

لینک به ارسال

سلام به مديران محترم و دوستان عزيز 

usb پخش ماشين من بعضي وقتها براي مدتي طولاني  فلشها را نميخونه بعد يکدفعه ميخونه و بعد از چند روز دوباره کار نميکنه خيلي کارها و تلاشها کردم ولي بيفايده بود امکان دارد يک قطعه الکتروني خراب شده باشد ممکن است را هنمايي بفرماييد.ممنونم  مدل ماشن 90 نوع خودرو 206 تيپ 5

لینک به ارسال
در در 1397/01/16, 15:14:03، saedbalf گفته است :

نه فلش كه اصلا ويروس نداشته و فقط هم mp3 روش ريخته بودم. با فلش ديگه تست كردم. usb2 و 8 گيگ كار كرد. فلش usb3 16 گيگ هم همزمان روي اين كار نميكنه و روي دك كار ميكنه. اين موج نيكان خيلي رو اعصابه انگار نيد فور اسپيد هست و امكاناتش قفله. يعني چي كه 999تا فايل رو بيشتر نميشناسه !! بايد قفلشو باز كنيم آيا ؟

همون دک ها هم بگیر نگیر داره، بعضی فلش ها رو نمیخونن. آخرش معلوم نیست مشکل این پخش فابریک ها چیه. هر جور هم فرمت کنی، فلشی رو که باش مشکل داشته باشن نمیخونن

لینک به ارسال

سلام دوستان 

از کجا میتونم ولوم پخش فا بریک 206 را تهیه کنم از نوع ولوم هرزگرد میباشد ممنون میشوم اگر کسی ادرسی دارد بفرماید تا از انجا تهیه کنم

ارادتمند

لینک به ارسال
در در 1397/02/16, 20:07:33، molaie1095 گفته است :

سلام دوستان 

از کجا میتونم ولوم پخش فا بریک 206 را تهیه کنم از نوع ولوم هرزگرد میباشد ممنون میشوم اگر کسی ادرسی دارد بفرماید تا از انجا تهیه کنم

ارادتمند

سلام

باید توی فروشگاه هایی که تعمیرات پخش انجام میدن بچرخین شاید از روی ضبط خرابی سوخته ای چیزی بتونین گیر بیارین

برای این مورد باید کمی جستجو کنید

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دیشب دوستم پیشم بود تیپ 2 داره 

وقتی اومد ضبطش کار میکرد اما وقتی میخواست بره ضبطتش روشن نمیشد جالب بود دکمه eject سی دی عمل میکرد یا سی دی میزاشتیم سی دی به داخل کشیده میشد 

اما ضبط روشن نمید 

مدل ضبط هم موج نیکان هست 

چقدر احتمال داره مشکل برقی باشه ؟ 

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، Dariush-Es گفته است :

دیشب دوستم پیشم بود تیپ 2 داره 

وقتی اومد ضبطش کار میکرد اما وقتی میخواست بره ضبطتش روشن نمیشد جالب بود دکمه eject سی دی عمل میکرد یا سی دی میزاشتیم سی دی به داخل کشیده میشد 

اما ضبط روشن نمید 

مدل ضبط هم موج نیکان هست 

چقدر احتمال داره مشکل برقی باشه ؟ 

بهتره یک بار سرباطری رو میکشیدین یا سوکت های پحش رو قطع و وصل می کردید

چون پخش برقش متصل باشه باید کار کنه ، در واقع یا قاطی کرده یا خودش پخش مشکل داره

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

با سلام عزیزان فروش پخش سونی آنتیک با اینترفیس اروپایی که هم دیسپلی و همدسته ضبط کاملا مچ شده و تمامیه پارامترها رو نمایش میده.....

لینک به ارسال

IMG_20180516_201400.jpg.565e0bdea3aad2eb732b4510ec70a760.jpg

دوستان سلام من بخوام این پخشو با ادابتور روشن کنم مثبت و منفیرو باید به کدوم یکی از پایه ها بزنم؟

چهارتا پایه تو سوکت پایین هست که مربوط به برقه 

B+-gnd-ant-acc

که‌رو نقشه خود پخش مشخص شده به کدوم یکی از این چهار پایه باید برق مثبت بدو و به کدوم منفی برای روشن کردن با اداپتور 

برق داعمو سوییچش مهم نیست فقط میخوام روشن شه با اداپتور  ولی بگید خوب بهتره 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری