omid24

نصب سیستم صوتی روی 206 (سوالات و مشکلات مبتدی تا حرفه ای)

1,510 ارسال در این موضوع قرار دارد

در ۱ ساعت قبل، endwaiter گفته است :

یه دونه اینترفیس پایونیر بخر، مدل ماشینم بگو. چون تا ۹۰-۹۱ با بالاتر فرق داره. اینجوری دسته کنترل زیر فرمون هم کار می کنه.

خب الان بدون اینترفیس بستم نمیخام دیگه ببندم اینترفیس رو .حالا اگه راهنمایی کنید من ببینم چطور سیم زرد و قرمز وجاشو عوض کنم؟!و دوتا سیم کلفت هست روسوکت مشکی ولی زرد وقرمز نیست مشکی وسفید هست

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 41 دقیقه قبل، ariansamiei گفته است :

ماشین تیپ۵مدل۹۳ هست رو ماشین بابام که مدل ۸۸تیپ۶هست بود بدون مشکل و الارم اینا کار میکرد بستم رو ماشین خودم الارم میده و همش ستاپ میخاد سوییچو میبندی میره رو کارخونه

باید اینترفیس مدل بالایی بخری. اون سیم قرمز و زرد هم جابجا کنی احتمالا درست بشه.

در 34 دقیقه قبل، ariansamiei گفته است :

خب الان بدون اینترفیس بستم نمیخام دیگه ببندم اینترفیس رو .حالا اگه راهنمایی کنید من ببینم چطور سیم زرد و قرمز وجاشو عوض کنم؟!و دوتا سیم کلفت هست روسوکت مشکی ولی زرد وقرمز نیست مشکی وسفید هست

من خیلی حرفه ای نیستم، ولی عکس واضح بذارید با کمک دوستان مشکل حل میشه ایشالا.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

با سلام خدمت استاتید محترم

یه سوال فنی داشتم

سیستم من آمپ کنوود HQR8400 هست با ساب جی بی ال شرکتی CS-1214t

الان گین تقریبا روی ساعت 15 هست. حجم و کیفیت صدا خوبه

میخوام به اصطلاح رس ساب رو بکشم و گین رو تا ته باز کنم. یبار تست گرفتم در حد یه موزیک. حجم ویبره واقعا بالا رفته بود و لذت بخش شده بود

*نهایت مدتی که روی ولوم بالا بخوام موزیک پلی کنم 30 دقیقه هست*

حالا بنظرتون اگه گین تا ته باز باشه به ساب صدمه وارد میشه؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

درود و روش خوش .من 206 تیپ دو مدل 97 دارم ،‌ دیروز ضبط پایونر نصب کردم ،‌ اینترفیس هم گذاشتم که کروز کار کنه ، آیا راهی هست که صفحه نمایش مجدد شماره تماس و نام آهنگ و ... رو نماییش بده چون از کار افتاده و فقط ساعت و تاریخ و دنده عقب رو نمایش می ده. ممنون

لینک به ارسال

سلام من یه آمپ کنوودps702exدارم یه چیزیکه برای من عجیب بود تازه فهمیدم اینه که این آمپ دوکانال من وقتی هر کانالو وصل میکنم از هردو اسپیکر صدا میاد هم چپ صدا داره هم راست چطور همچین چیزی ممکنه؟یه 4کانالم دارم اصلا اینطوری نیست هر کانال فقط سمت خودشو صدا داره

کسی تاحالا همچین چیزی دیده یا ازاین آمپ کسی داره بتونه تستش کنه برای من خیلی عجیب

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان سلام.

نظر شما راجع به استفاده از اسپیکر های 6 اهمی سیستم صوتی خانگی در داخل ماشین و با پخش فابریکی اون چیست؟ پخش کروز هست. آیا تمهیداتی لازم هست؟ اسپیکر ها 4way هستند و بسیار قوی. البته قبلا سیم اسپیکررو به سوکت اسپیکر عقب زدم و مشکل خاصی ایجاد نشد. روی پخش هم زده 4 اهم.

IMAG0176 (1).jpg

ویرایش شده در توسط BOYNUMBERONE

لینک به ارسال

در 3 ساعت قبل، BOYNUMBERONE گفته است :

دوستان سلام.

نظر شما راجع به استفاده از اسپیکر های 6 اهمی سیستم صوتی خانگی در داخل ماشین و با پخش فابریکی اون چیست؟ پخش کروز هست. آیا تمهیداتی لازم هست؟ اسپیکر ها 4way هستند و بسیار قوی. البته قبلا سیم اسپیکررو به سوکت اسپیکر عقب زدم و مشکل خاصی ایجاد نشد. روی پخش هم زده 4 اهم.

IMAG0176 (1).jpg

سلام

دوست عزیز ۸ اهم استاندارد یک بلندگو هست اصولا پویش کوئل یا همون (بوبین) جوری سیم پیچ میشه که به مقاومت ۸ اهم میرسه و شما توی باند ۸اهم دیستروشن نمیبینی خرابی صدا با توجه به اینکه بلندگو با اهم ۴ اهم صدای بیشتری تولید میکنه و اصولا زود هم دیستروشن میشه توی حجم صدای بالا،

شما نیاز به یک امپیلیفایر داری که بلندگوهارو به صورت موازی نصب کنی مثلا اگر 2عدد بلندگو 100وات ۸اهم داری میشه ۲۰۰ وات  به امپدانس ۴ اهم تا به صدای مورد نظر برسی

ویرایش شده در توسط pezhman 207
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، pezhman 207 گفته است :

سلام

دوست عزیز ۸ اهم استاندارد یک بلندگو هست اصولا پویش کوئل یا همون (بوبین) جوری سیم پیچ میشه که به مقاومت ۸ اهم میرسه و شما توی باند ۸اهم دیستروشن نمیبینی خرابی صدا با توجه به اینکه بلندگو با اهم ۴ اهم صدای بیشتری تولید میکنه و اصولا زود هم دیستروشن میشه توی حجم صدای بالا،

شما نیاز به یک امپیلیفایر داری که بلندگوهارو به صورت موازی نصب کنی مثلا اگر 2عدد بلندگو 100وات ۸اهم داری میشه ۲۰۰ وات  به امپدانس ۴ اهم تا به صدای مورد نظر برسی

داداش فعلا وصل میکنم به سوکت اسپیکر در عقب تا بعد آمپلی مناسب پیدا کنم. ممنونم از توضیحات.

IMAG0178.jpg

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، BOYNUMBERONE گفته است :

داداش فعلا وصل میکنم به سوکت اسپیکر در عقب تا بعد آمپلی مناسب پیدا کنم. ممنونم از توضیحات.

IMAG0178.jpg

ایول lbt 

ماشاالله چقدر هم تمیزه خیرشو ببینی

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

در 3 ساعت قبل، pezhman 207 گفته است :

ایول lbt 

ماشاالله چقدر هم تمیزه خیرشو ببینی

قربانت آقایی

بنده سیم رو از داخل خرطومی و بعد ستون و بالای شیشه عقب کشیدم خیلی تمیز شد. اکیدا توصیه میکنم.

تست هم انجام شد هیچ مشکلی نداشت ولی قطعا آمپلی میخواد.

و البته پخش مناسبتر.

IMAG0180.jpg

ویرایش شده در توسط BOYNUMBERONE

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری