!!!w!!!

هشدار کاهش سطح روغن ترمز ( چراغ استپ + ترمز + بوق )

97 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 16 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

سلام اقا مهدی دوماد ما 207 داره میگفت چند روز پیش چراغ استپش روشن شده برده مکانیک گفته روغن ترمزت کمه و یه قوطی براش ریخته دیشب باتریش خوابیده بود اخه اونم سوار ماشین نمیشه من رفتم براش باتری باتری کردم روشن شد بعد دیدیم مجدد چراغ استپ روشنه نگاه کردم دیدم بازم روغن کم کرده 

اینجوری که این روغن کم کرده اگه از چرخها یا لوله ها بود قطعا باید رو زمین میریخت ولی میگن رو زمین اصلا نمیریزه بعد چون تیپ 5 هستو 4 چرخ دیسک بعید میدونم از چرخها باشه چون چرخهای دیسکی به ندرت روغن میزنه ولی کاسه ایها مثل عقی تیپ 2 اپیدمیه روغن زدن سیلندر ترمزشون 

حالا میخواستم بپرسم بخ نظرتون این روغن ترمز کجا میره؟ توی پیکان یادمه گاها بوستراشون که خراب میشد روغن ترمز نشت میکرد تو بوستر ایا 206 هم اونجوری؟ ممکنه تو بوستر رفته باشه؟

سلام آیدین جان حالت چطوره خوبی انشالله

اگر روغن ریزی از چرخها ولوله ها وشیلنگها نداره

روغن از پمپ داره وارد بوستر میشه وچون اونجا جایی برای خروج نیست مقدار زیادی حجم روغن میگیره

و بعدا لاستیک خلع رو خراب میکنه ودومادتون زمانی که کارکرد موتور بد میشه وترمز سفت میشه متوجه این موضوع میشه

ولی بوستر رو باز وتخلیه وبا آب چند بار داخل اون رو تمیز وفلش کنید واورینگهای پمپ رو در صورتی که پیستونها وجای آنها سالم است تعویض کنید.

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان 

يه سري اطلاعات در مورد روغن ترمز به من بديد  ماشينم 206 اس دي تيپ 5 مدل 93 كاركرد 61000 تا حالا روغن ترمز عوض نشده .

چه موقعه روغن ترمز بايد عوض بشه ؟

چه روغني براي ترمز بايد بريزيم ؟

روغن قبلي بايد كلا تخليه بشه ؟

ممنون 

لینک به ارسال
در در 1397/06/31, 06:19:33، zilamo گفته است :

هر چند احتمالش کمه اما باطری و دینام سالمن؟

در در 1397/08/13, 01:28:10، Mehdi.T گفته است :

روی ماشینت زنون نداری ؟

اگر با بارون مشکل حاد میشه از همون سوکت mk70 هست ببین سولفاده نکرده ؟

سیمها رو یه سمت بگیر بگو یکی روشن کنه بین تغییری نمیکنه

زنون ندارم ولی مشکل دقیقا شبیه نویز زنون هست این کارارو کردم حتی یونیت abs تعویض کردم نشد که نشد خسته شدم بخدا اگه راه دیگه ای به ذهنتون میرسه منم در جریان بزارید ممنون میشم

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، samanmostaedi گفته است :

زنون ندارم ولی مشکل دقیقا شبیه نویز زنون هست این کارارو کردم حتی یونیت abs تعویض کردم نشد که نشد خسته شدم بخدا اگه راه دیگه ای به ذهنتون میرسه منم در جریان بزارید ممنون میشم

سلام

خدای نکرده، ماشینتون تصادف نداشته؟ سیمکشی کلا سالمه؟ سوکت ها سولفاته نشدن؟ کد خطا رو داری؟

ویرایش شده در توسط zilamo

لینک به ارسال

نه ماشین تصادف نداره دسته سیم ظاهری سالم کد خطا ندارم ولی قسمت دیاگ برای abs گاهی خطای ارتبات میزنه سوکت اصلا ذسولفاته نیست

لینک به ارسال
در در 1397/06/31, 07:46:08، Mehdi.T گفته است :

چی برو برسی کردید ؟

باید یونیت رو دربیارید وسیم کشی رو طبق نقشه برسی کنید

یونیت کامل تعویض کردم مشکل حل نشد منم فک میکنم ایراد از سیم کشی مربوط به abs باشه تو شمالم باتری ساز خوب نداریم میگن مشکل نداره

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، samanmostaedi گفته است :

یونیت کامل تعویض کردم مشکل حل نشد منم فک میکنم ایراد از سیم کشی مربوط به abs باشه تو شمالم باتری ساز خوب نداریم میگن مشکل نداره

برا چک کردن سیمکشی به یه دونه مولتی متر و نقشه ی ای بی اس نیاز داری

اگر کار رو بلدید و  نقشه رو ندارید؛ اطلاع بدید براتون قرار بدم. مدل و تیپ ماشین رو بنویسید

ویرایش شده در توسط zilamo

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری