alireza 206

تاپیک جامع واسکازین گیربکس (نوع،زمان تعویض و...)

736 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 6 ساعت قبل، Amir8531 گفته است :

سلام

من حدود چند ساله که از دیجی کالا میخرم، 

در مورد اقلام الکترونیک و الکتریکی، و دیجیتال واقعا میتونم با اطمینان بگم پرچم داره کیفیت مناسب و اورجیناله! 

چون خودش وارد میکنه و یا اکثر بازرگانهای شناخته شده که گارانتی های مناسبی با خدمات پس از فروش عرضه میکنن، گارانتی ها رو به عهده دارند،

در مورد ابزار آلات صنعتی و مکانیکی هم میتونم اطمینان بدم گرچه تفاوت قیمت‌ها گاها با بازار متفاوت هست، و بالاتر، البته در اکثر اجناس هم قیمت با بازار کلی فرق میکنه و پایین تر و مرغوب تره، 

ولی اخیرا پای چند فروشنده ی جانبی و سودجویانی که همیشه دنبال مکان مناسب واسه ارائه اجناس فیک خود میگردند،باز شده به دیجی کالا که اکثرا در مورد اجناس و قطعات جانبی خودرو به خصوص اجناس موتور خودرو هستند، توزیع میشه، 

توصیه میکنم در خرید از دیجی کالا حتما به عرضه کننده و همینطور گارانتی ها و نظر مشتریان دیگه دقت کنید، خیلی  کمک کننده  هست،

کالایی که خود دیجی کالا عرضه میکنه با گارانتی خودش یا چند گارانتی یک پارچه حتما تایید شده هستند، ولی اجناس خرده فروشان و دیگر پخش کننده ها برای خودم که تا حالا هشتاد درصد ضد حال بودن، 

در آخر بگم هیچ ارزونی بی حکمت نیست، 

از زمانی فروشندگان دیگر به دیجی کالا وارد شدن افتضاح شده هر فروشنده ایی جنس خودشو با هر کیفتی بدون نظارت کیفی و حتی قیمتی برای فروش میذارن افتضاح شده

امروز خودم روغن ادینول سوپر لایت خریدم 130 تومان ولی دیجی فروشندگان دیگر چند میدادن خوبه ؟ 180

تا دلار بالا پایین میشه اونا هم قیمت ها را تغییر میدن اینگار خرید روز کردن

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 17 ساعت قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

سلام روغن گیربکس توتال ایرانی از ایساکو گرفتم لیتری 20 تومن البته تعویض روغن ها 22 تومن میدادن. امارتی هم داشت قیمت نکردم اما در مورد دیجی کالا  روغن 4 لیتری توتال ایرانی الان تو دیجی کالا 74900 تومنه و من همین نیم ساعت پیش قیمت گرفتم 58 تومن، تعویض روغنی هم 65 تومن میداد. پاور 330 گرین دیجی کالا 197 میده سایت ... 177 تومن . به نظرم دیجی کالا خوبه تو بعضی جنس ها و اینکه تخفیف خورده باشه اکثرا گرون تره 

سلام 

روغن توتال ایرانی که میگین همون Total Transmission هست؟ 

در 23 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

شهر شما اطلااعی ندارم - گاهی فروشنده از قبل هم مکنه با ارز قدیم جنساشون بفروشن ! ممکنه هم تقلبی باشه !

تهران بودی نمایندگی میشد تهیه کنی .

روغن Total Transmission پیشنهاد میکنم روغن بسیار مناسبی هست تو رنج قیمت خوب

ایساکو فعلا خیر روغن خوب نداره  -  قدیم ایساکو روغن اورجینال پرو داشتن  عالی بود - ممکنه بعضی ایساکو های بزرگ قدیمی هم پیدا بشه اگه بگردی یکسری جاها هم همین روغن اورجینال پرو را وارداتی بدون لیبل دارش میفروشن -  اگه جایی دیدی حتما بخر

روغن های دیگه هم مثله موبیل - والوین هست که قیمتشون به مراتب بالا هست بستگی به این داره اول تو شهر شما پیدا کنی و مورد بعدی بابت دو لیتر بخوای بیشتر 180 حدودا هزینه کنی ! به صرفه نیست

نه خرید قدیم نبود ، رفتم قیمت کنم گفت تازه سفارش دادم، فردا میرسه ، فرداش زنگ زد خودش قیمت داد بهم ...

باید بگردم ببینم توتال تو تبریز نمایندگی چیزی نداره ! 

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، hamed.baheri گفته است :

سلام 

نه خرید قدیم نبود ، رفتم قیمت کنم گفت تازه سفارش دادم، فردا میرسه ، فرداش زنگ زد خودش قیمت داد بهم ...

این توتال که گفتم اروپایی هستش نه امارانتی دقت کن - نمایندگی تهران هم داره

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، hamed.baheri گفته است :

سلام 

نه این توتال همون ایرانی هست که میگند به توتال بهران پر می‌کنه اونی که شما میگید هم‌ اماراتی هست هم اروپایی

شل هم داشت لیتری ۱۷ تومن . من اماراتی قیمت نگرفتم خود ایساکو نداشت ؟ من اسو هم دیدم قیمت نکردم شاید فردا از اونجا رد شم میپرسم

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، a.m.i.n گفته است :

این توتال که گفتم اروپایی هستش نه امارانتی دقت کن - نمایندگی تهران هم داره

اخه تو سایتا ۲ نوع روغن Total Transmission  دیدم ، یکی gear 8 ( طوسی رنگ ) یکی BV (مشکی رنگ ) 

جریان این چیه ؟ 

مشخصات یکی بود !

در 13 دقیقه قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

نه این توتال همون ایرانی هست که میگند به توتال بهران پر می‌کنه اونی که شما میگید هم‌ اماراتی هست هم اروپایی

شل هم داشت لیتری ۱۷ تومن . من اماراتی قیمت نگرفتم خود ایساکو نداشت ؟ من اسو هم دیدم قیمت نکردم شاید فردا از اونجا رد شم میپرسم

راست میگی باید سری به ایساکو هم بزنم [coool]

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، hamed.baheri گفته است :

اخه تو سایتا ۲ نوع روغن Total Transmission  دیدم ، یکی gear 8 ( طوسی رنگ ) یکی BV (مشکی رنگ ) 

جریان این چیه ؟ 

شما دنبال gear 8 باش رنگش مشکی نیست طوسی هست

برچسب آبی زیرش قرمز

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری