alireza 206

تاپیک جامع واسکازین گیربکس (نوع،زمان تعویض و...)

667 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1396/08/07, 13:21:35، erwin گفته است :

ماشین 1000 تا کارکرده :grin: اخه همش میگن عوض کن دنده از خشکی در میاد و کارخونه روغن اشغال میریزه و....

سلام.دوستان وی8 مدل 90 دارم یه بار تو کارکرد 40000 واسکازین با واسکازین پرو تعویض شد الان کارکرد 90000 تاست به نظرتون لازمه واسکازینو عوض کنم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 ساعت قبل، oranos گفته است :

سلام.دوستان وی8 مدل 90 دارم یه بار تو کارکرد 40000 واسکازین با واسکازین پرو تعویض شد الان کارکرد 90000 تاست به نظرتون لازمه واسکازینو عوض کنم.

از اساتید کسی نیست راهنمایی کنه ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، oranos گفته است :

از اساتید کسی نیست راهنمایی کنه ؟

:salam:
اگه سفتی در تعویض دنده هاتون ندارید نه نیازی نیست ...صبر کنید موقع تعویض دیسک و صفحه این مورد رو هم تعویض کنید ...

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 1396/08/13, 01:17:31، otika2000 گفته است :

:salam:
اگه سفتی در تعویض دنده هاتون ندارید نه نیازی نیست ...صبر کنید موقع تعویض دیسک و صفحه این مورد رو هم تعویض کنید ...

سلام.دوستان یه سوال داشتم.میخواستم بدونم آیا واسکازین هم مثل روغن موتور اگه ازجایی نشتی نداشته باشه امکان تبخیر داره؟ که لازم باشه واسکازین سرریز کنیم.اینو پرسیدم چون ماشین وقتی از دو به یک معکوس میکنم یه صدای زوزه میاد یکی از دوستان فرموده بودند یا واسکازین کم کرده یا کیفیتش از دست داده .لطفا راهنمایی کنید.

ویرایش شده در توسط oranos
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، oranos گفته است :

سلام.دوستان یه سوال داشتم.میخواستم بدونم آیا واسکازین هم مثل روغن موتور اگه ازجایی نشتی نداشته باشه امکان تبخیر داره؟ که لازم باشه واسکازین سرریز کنیم.اینو پرسیدم چون ماشین وقتی از دو به یک معکوس میکنم یه صدای زوزه میاد یکی از دوستان فرموده بودند یا واسکازین کم کرده یا کیفیتش از دست داده .لطفا راهنمایی کنید.

اساتید محترم مثل همیشه لطفاً راهنمایی بفرمایید.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، oranos گفته است :

اساتید محترم مثل همیشه لطفاً راهنمایی بفرمایید.

:salam: به نظر من این مورد کاملا طبیعیه .. علاوه بر این چون شما رو زوزه حساس هستید اضافه کنم زوزه در محدوده سرعت 70 در دنده ی 4 هم شنیدم اکثرا دارن و ناچارا باید بگیم طبیعیه...

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، oranos گفته است :

سلام 

متاسفانه گیربکس های دستی گیج نداره که ببینید واسکازین کم کرده یه نه و چه مقدار! باید کامل تخلیه بشه و 2 لیتر پر بشه. اگه حساس باشه کسی باید مقدار تخلیه شده را توی یک ظرف بریزه و محاسبه کنه چند لیتر از 2 لیتر کم داره. اصولا تبخیر واسکازین تو فشار که به گیربکس میاد وجود داره. زیر باتری را نگاه کنید دریچه شارژ واسکازین اونجاست ببینید دورش خیلی چرب هست یا نه؟ البته مقدار کمش مهم نیست و همه گیربکس های 206 دارند.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/08/15, 10:21:28، mehrdadghp گفته است :

سلام 

متاسفانه گیربکس های دستی گیج نداره که ببینید واسکازین کم کرده یه نه و چه مقدار! باید کامل تخلیه بشه و 2 لیتر پر بشه. اگه حساس باشه کسی باید مقدار تخلیه شده را توی یک ظرف بریزه و محاسبه کنه چند لیتر از 2 لیتر کم داره. اصولا تبخیر واسکازین تو فشار که به گیربکس میاد وجود داره. زیر باتری را نگاه کنید دریچه شارژ واسکازین اونجاست ببینید دورش خیلی چرب هست یا نه؟ البته مقدار کمش مهم نیست و همه گیربکس های 206 دارند.

سلام.دوستان امروز واسکازین ماشین با مارک pro 75w80 تعویض کردم منتها چون از قبل داشتم ۳۰۰سی سی بخاطر سرریز کردن تو واسکازین قبلی کم داشتم . هرجا رفتم بگیرم پیدا نکردم.میخواستم بدونم با همان گرانروی میتونم یه مارک دیگه سرریز کنم. اشکال ایجاد نمیکنه؟ 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، oranos گفته است :

سلام.دوستان امروز واسکازین ماشین با مارک pro 75w80 تعویض کردم منتها چون از قبل داشتم ۳۰۰سی سی بخاطر سرریز کردن تو واسکازین قبلی کم داشتم . هرجا رفتم بگیرم پیدا نکردم.میخواستم بدونم با همان گرانروی میتونم یه مارک دیگه سرریز کنم. اشکال ایجاد نمیکنه؟ 

اساتید محترم لطفا راهنمایی بفرمایید.

لینک به ارسال

سلام

خیر مشکلی ایجاد نمیشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری