keivantype5

سخنی با مدیران سایت

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

159 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

اینجا تاپیک گفتگوی ازاد هست من از گروه مدیریت خواهش میکنم تعصبانه تاپیک ها را قفل نکنند....

چند تاپیک در همین قسمت گفتگوی ازاد بی خودی قفل شدند..خواهش میکنم محیط سایت را برای تبادل اطلاعات ازاد بگذارید...من چند ساله عضو این سایتم سال های گذشته محیط واقعا ازاد تر بود و بی خود تاپیک قفل نمیشد متاسفانه افراد جدیدی در بخشی از قسمت ها جدیدا مدیر شدن که بحث را که حتی بی راهه نرفته قفل میکنن...

((206 تیپ2 را دادم 405 موتور tu5 گرفتم)) این در بحث گفتگوی ازاد ایجاد شد که به لطف دوستان حذف شد.

((تیپ2 دادم روا سال گرفتم)) این یکی از بحث هایی بود که بیخود قفل شد در صورتی که حرف زشت و توهین امیزی زده نشده بود.

اگر واقعا نمیخواهید و با گفتگوی ازاد مشکل دارین این بخش را حذف کنید و یا به ان گفتگوی ازاد نگویید...اقای علی اقا دوستمون گفت من عکس روا را میگذارم شما هم زرتی پایینش نوشتی برو انجمن روا عکست و بگذار..تاپیک قفل شد...

اولا شما حق نداری دستور بدی چون اینجا تاپیک گفتگوی ازاد هست دوست داره بگذاره...کار خطایی هم نمیکرد...واقعا این حرکات از شما بعیده من از مدیریت اقای علی درخواست دارم رسیدگی کنن...

میدانم که شاید همین تاپیک هم حذف کنید....ولی این حرف کسی بود که فقط خواننده مطالب و تاپیک ها بودم و هیچ نظر خاصی هم نداده بودم و سانسور متاسفانه در این سایت خوب روز به روز بیشتر میشه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز کیوان جان

هیچ تعصبی در کار نیست

علت قفل تاپیک رو اینجا علنا عنوان میکنم که هیچ حرفی توش نباشه

شما دوستان از پشت صحنه خبر ندارین

اما اگه بدونین یک نفر میاد و با چند ایدی لاگین میکنه و با پست های تحریک امیز سعی داره تنش ایجاد کنه حق به من میدی که همچین تاپیکایی قفل بشه

در همین تاپیک هم این اتفاق افتاد.یک نفر با چند ایدی جواب پست های خودش رو میداد

در ثانی بنده دستور ندادم و در حدی نیستم که به دوستانم دستور بدم.من کوچیک همه 206 سوارا هستم.

نکته ی بعدی اینکه این کاربر در گذاشته از انجمن به دلیل سوء رفتار اخراج شده و به همین دلیل سعی بر به هم زدن نظم انجمن دارد.

اگر این تاپیک هم تا اینجا ادامه پیدا کرد صرفا به این خاطر بود که به ایشون اجازه داده شد تا با خود کاربران طرف باشند و کاربران عادی جواب بدن تا قانع بشن.

وگرنه گذاشتن عکش و فیلم بهانه ی بیش نیست.اینقدر فیلم های گوناگون و دستکاری شده هست میشه اپلود کرد.

با تشکر

لینک به ارسال

کیوان جان ممنون از همراهی همیشگی شما

در درجه اول نظر مدیران سایت هماهنگ و همنظر با ادمین و گروه مدیریتی هست و اگر تصمیمی گرفته میشه مطمئن باشید به نفع جو سایت هست

متاسفانه اخیرا دوستانی فقط با قصد برهم زدن نظم سایت و ایجاد جو بحث و جدل در تاپیک های اینچنینی فعالیت کردند و برای مدتی نظم سایت بهم ریخت

این اقدامات(برخورد و قفل کردن تاپیک ها) برای جلوگیری از تکرار مواردی هست که عرض کردم و مطمئن باشید اینجا خبری از سانسور نیست ، حکومت داری که نمیکنیم یه سایت داریم همه رفاقتی با هم کنار هم هستیم و اگر بینظمی دیده میشه باید با عواملش برخورد کرد و جلوی ادامه بحث رو تا رسیدگی به کاربران به واسطه قفل کردن تاپیک گرفت

ارادتمند

ادیت: پست من با پست بالا همزمان شد

لینک به ارسال

عجب دنیایی شده

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

خیلی ممنون از اینکه نظرتون رو اعلام کردید

فقط در مورد این تاپیک "تیپ2 دادم روا سال گرفتم "عرض کنم که شما حرفهای زشت رو نمیدید چون مدیریت خیلی سریع اقدام به پاکسازی میکرد و اجازه مشاهده توسط دیگر افراد رو نمیداد تا بحث به جاهای باریک ختم نشه

متاسفانه ما ایرانی ها وقتی به جایی میرسیم که نمیتونیم با صحبت کردن مشکلات خودمون رو حل کنیم،شروع به ناسزا گفتن میکنیم و در آخر هم هرچی ناسزا یادگرفتیم به همدیگه میگیم!!!(منظورم دوستان خوب انجمن ایران 206 نبود،بطور کلی عرض کردم)

این جمله رو نگفتم که کار تیم مدیریتی رو منطقی جلوه بدم،فقط عنوان کردم که شما هم در جریان باشید که اگر این تاپیک قفل نمیشد فردا همین موقع بیشتر دوستان از همدیگه دلگیر بودن

باز هم تشکر میکنم که به انجمن خودتون لطف داشتید و نظرتون رو اعلام کردید

حتما این مسئله مورد برسی قرار میگیره

پست بنده هم با دیگر دوستان همزمان شدblush.gif

پیروز باشید rose.gifrose.gif

لینک به ارسال

یه مدیر همه چیز رو در نظر میگیره حتی اینکه شاید اون تایبیک به درگیری کشیده بشه یا از عمد بخاطر خرابکاری تو انجمن اون تایبیک زده شده باشه...

گزارش کنین و به مدرای دیگه بگید با هم صحبت میکنن خیییییییییییلیییییییی خییییییییییییییلییییی هم مودبانه و محترمانه نتیجه رو بهتون اعلام میکنن

اینجا تنها سایتیه که مدیراش غرور کاذب ندارن مطمئن باشید به نتیجه میرسید rose.gifrose.gifrose.gif

اوه اوه جقد همزمان...

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز کیوان جان

هیچ تعصبی در کار نیست

علت قفل تاپیک رو اینجا علنا عنوان میکنم که هیچ حرفی توش نباشه

شما دوستان از پشت صحنه خبر ندارین

اما اگه بدونین یک نفر میاد و با چند ایدی لاگین میکنه و با پست های تحریک امیز سعی داره تنش ایجاد کنه حق به من میدی که همچین تاپیکایی قفل بشه

در همین تاپیک هم این اتفاق افتاد.یک نفر با چند ایدی جواب پست های خودش رو میداد

در ثانی بنده دستور ندادم و در حدی نیستم که به دوستانم دستور بدم.من کوچیک همه 206 سوارا هستم.

نکته ی بعدی اینکه این کاربر در گذاشته از انجمن به دلیل سوء رفتار اخراج شده و به همین دلیل سعی بر به هم زدن نظم انجمن دارد.

اگر این تاپیک هم تا اینجا ادامه پیدا کرد صرفا به این خاطر بود که به ایشون اجازه داده شد تا با خود کاربران طرف باشند و کاربران عادی جواب بدن تا قانع بشن.

وگرنه گذاشتن عکش و فیلم بهانه ی بیش نیست.اینقدر فیلم های گوناگون و دستکاری شده هست میشه اپلود کرد.

با تشکر

علی جان واقعا کسانی هستند که چندتا ایدی داشته باشن؟ مگه به چه درد میخوره اخه think.gif

لینک به ارسال

Ali maku

مرسی از شما بله متاسفانه چنین افرادی هستن ....! من را ببخشید من فکر کردم این شخص که تا حالا ندیده بودمش تازه اومده و قصد خاصی نداره...

اصلا فکر این هم نمیکیردم که به قصد بر هم زدن جو سایت این تاپیک ها ایجاد میشن..

اگه جسارت کردم معذرت میخوام....قربون شما علی جون من کوچیکتم...rose.gifrose.gifrose.gifrose.gif

206 ... علی اقا

من که از مدت ها به شما علی اقا ارادت دارم..حرف شما از هر سندی با ارزش تر هست بله دوستمون جریان توضیح دادن...واقعا عجب ادمایی پیدا میشن...

تصمیمات شما به جا و منطقی هست علی جون...فدای تو....کیوان

به قول مسعود چند تا ای دی میان که چی بشه؟؟؟ اخه بر هم زدن سایتی دوستانه چه نفعی برای این دوستان داره....فوقش همه با هم بد میشن و دلگیر...

اخه یه ذره ما ایرانی ها بیاییم با هم باشیم....و دوستانه برخورد کنیم....برای این افراد متاسفم...

لینک به ارسال

داشتن چنتا ایدی هیچ سودی که نداره هیچ.بلکه باعث میشه ایدی اصلی هم بن بشه.

لینک به ارسال

سلام وقت همه به خیر

دوستان کاربران گرامی دلیل حذف یاقفل کردن تایپیکهافقط جلوگیری ازبینظمی درتایپیکهایاجلوگیری ازبی ادبی به

کاربران بوده جایی هم که اشتباه کردیم پیام فرستادیم معزرت خواهی کردیم وتابه الان غروری درکارنبوده البته

دوستی که تایپیک زده جاداره که تشکر کنم وازایشان متشکرم دوستان کاربران ومدیران محترم انتقادکنید

شکایت کنیدپیشنهادبدیدبه هیچ وجه ناراحت ودلگیرنخواهیم شدومنتی سرکسی نمیزاریم این وظیفه ماست که دلیل

حذف وبستن تایپیکهارابه دوست داران این انجمن بگوییم وثابت کنیم که علت احترام گذاشتن به کاربران بوده به ماهم

بی احترامی شده مابه دیده نیک میبینیم وجواب نمیدیم دلیلش اینه اگرجواب بدیم به دیدعموم میرسه وماکه درخواست

اجرای قوانین راازکاربران خواهان هستیم خودمان باعث قانون شکنی خواهیم شدمتمعاباشیددرجایی که شکایت انتقادوپیشنهاد

نباشه یعنی رکودوجلوگیری ازپیشرفت

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری