1,783 ارسال در این موضوع قرار دارد

ممکنه یه ماشین دیگه با یه عیب و ایرادی چه بسا حادتر بگیرین این مورد کلاچ رو با یه مکانیک خوب درمیون بزار بعدش تصمیم بگیر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نمیدونم....شاید...خودمم 2 دلم....اخه تو این سر بالایی بزرگراهای تهران زیاد خوب نمیره تو ازادگان که اونطور سر بالایی نداره با کولر بیشتر از 130 نتونستم برم... ادم حالش گرفته میشه....بچه ها یه جوری از تیپ 5 تعریف کردن گفتم بگیرم ببینم چیه؟

لینک به ارسال

دوست عزیز فشار اوردن بیش ار اندازه به ماشین تبعات خاص خودشو داره که ممکنه ماازش شاکی باشیم . در هرصورت رسیدگی به ماشین ومداراکردن باهاش میتونه مارو بیشتر راضی نگه داره

لینک به ارسال

اره واقعا...من اون چیزی که از این میخوام تو تیپ 5 هست....حس میکنم به این فشار میاد...یا باید سطح توقعمو بیارم پایین یا ماشینو عوض کنم....

لینک به ارسال

امروز رفتم خودم کلاچو یه چک کردم..گذاشتم دنده 2 دستی بالا بود گاز میدادم ماشینو تاب میداد اخرشم که خیلی پامو از کلاچ برداشتم خاموش کرد....لرزشیم در کار نبود....میتونید راهنماییم کنید؟من تو این مطالب اصلا سر رشته ندارم

لینک به ارسال

سیم کلاچ ریگلاژ اتوماتیک گاهی متغییره و شاید بعدیکی دو ساعت رانندگی، احساس کنید کلاچ سر جاش نمیگیره.اگه کلاچ در هر صورت بالا درگیر شه احتمال اینکه صفحه موردی داشته باشه زیاده. با یه مکانیک خوب درمیون بزارین وسعی کنید با خودش در حین رانندگی چک بشه

لینک به ارسال

یاشه عزیز...مررسی از راهنماییت

لینک به ارسال
سلام rose.gif

من یه تیپ 2 همین تیر تحویل گرفتم یه ذره تو کلاچش مشکل داشتم...دامنه عملش واسم واقعا کوتاه بودو نیم کلاچ واقعا سخت بود باهاش....یه چند روز تو این سربالایی های ایران زمین رفتم تمرین کنم که کلاچش دستم بیاد که بوی صفحه بنده خدا در اومد....از اونروز دنده 1 واقعا اصلا شتابی نداره شاید دور موتورو به 4500 میرسونم ولی 10 تا میره البته بعد از یه مسیری که میرم این حسو میکنم...انگار صفحه داغ میکنه حس میکنم ماشینم لرزش میگیره...نمیدونم چیکارش کنم...نیاز به تعویض صفحه داره؟

دوست عزیز اگر 206 شما دارای سیم کلاج اتومات هست مشکل دردانندگی ونگه داشتن پا برروی کلاج وخرابی دیسک وصفحه بوده درغیر این صورت گل شما قبل از این مشکل نیازبه رگلاژداشته که متاسفانه دقت نکردید وسیستم کلاج خوروشما ساییده شده وگرم کرده وسوخته

لینک به ارسال

منامروز ایساکو گرفتم 115 تومن/گرون شده

لینک به ارسال

سلام

دوستان شما میدونید دیسک گرافیتی چی؟ اصلا چه خاصیتی داره؟واسه 206 بگیرم جواب میده؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری