2,340 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 7 دقیقه قبل، hagard005 گفته است :

قیمت رو 530 میگفت ولی پایینتر هم میداد،دلیلش هم تغییر به نمایندگی یه برند دیگه بود.داستان داره. دایکن حدود 450 و کمتر بود،مکانیک اول کاهی،بعد دایکن رو پیشنهاد داد ولی  این مدل سبزه رو هم تایید میکرد

منم نظرم با مکانیکت یکیه اون موقع که من انداختم دایکن و والعو سبز یه قیمت بود مکانیکم منو ترسوند و گفت همه والعو میندازن غیر والعو سبز هر چی بیاری پای خودت منم سبز انداختمو پشیمون شدم الان که دایکن حدود صد ارزونتره اصلا چشمبسته اونو انتخاب میکنم جعبه سبز نمونه فیکش زیاده کلا میگن سه مدله یکیشه که خوبه هر کسی ام نمیشناسه مثلا فرقش رو چنتا جزعیاته ولی دایکن تماما یه مدله ژاپنی ام هست اگرم پول برات مهم نیست شما که داری 550 میدی 100 تومنم بزار روش کاهی بخر اونم چنتا بچه ها انداختن راضین صفحه های قبل هست نطراشون

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دایکن عالیه شک نکنید من برای پراید هم گرفتم راضیم ولی کیفیت بلبرینگش معمولیه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

به نظر من سبز نگیر من گرفتم پشیمون شذم عمرش بالاستا ولی زود سفت میشه بربرنگشم اصلا کیفیت نداره ببینی متوجه میشی تازه من اون موقع که ارزون بود گرفتم اون موقع میگفتن باید برچسب هرینگتون داشته باشه اینی که عکسشو گذاشتی نداره همه غریب به اتفاق میگن والعو سبز برای فرانسه نیست ولی کیفیتش خوبه قیمتش چنده؟ همون 600 که اقا مهردادگفت؟ 

به نظر من اگه اگه 600 و کاهی 700 اصلا شک نکن کاهی جدیدها خیلی بهتره فقط از جای مطمعن بخر  ولی کاهی ام نخواستی به نظر من دایکن ایگزدی خیلی بهتر از سبزه نمونه تقلبی ام نداره فعلا ولی سبزا تقلبیش زیاده مخصوصا الان که گرون شده بیشتر میصرفه فیک ساختن صفحات قبلو بخون هر کی دایکن انداخته راضیه ولی سبط نه یکیش خود من هم زود سفت شد هم بربرنگ دیسک صدا افتاد هم فنرهای دمپرش شل بود موقع حرکت تقه داره 

کاملا موافقم

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

با سلام

جهت توجه دوستان، جعبه سبز اصلی با لیبل هرینگتون قبلاً با بلبرینگ والئو ارائه می شد اما جدیداً گویا بلبرینگ SKF غیر اصلی میذارن که کیفیت خوبی نداره حواستون باشه. نمونه این بلبرینگ SKF را در نمایندگی ایساکو دیدم که کیفیت پایینی نسبت به والئو داخل جعبه دیسک و صفحه داشت. اون موقع من میخواستم بلبرینگ داخل جعبه را با یه بلبرینگ SKF اصلی عوض کنم چون شنیده بودم بلبرینگ والئو داخل جعبه ضعیفه اما وقتی SKF دیدم پشیمون شدم و با همون بلبرینگ والئو بستم. البته شاید SKF که به من نشون دادن اصلی نبوده، شاید.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، piran گفته است :

با سلام

جهت توجه دوستان، جعبه سبز اصلی با لیبل هرینگتون قبلاً با بلبرینگ والئو ارائه می شد اما جدیداً گویا بلبرینگ SKF غیر اصلی میذارن که کیفیت خوبی نداره حواستون باشه. نمونه این بلبرینگ SKF را در نمایندگی ایساکو دیدم که کیفیت پایینی نسبت به والئو داخل جعبه دیسک و صفحه داشت. اون موقع من میخواستم بلبرینگ داخل جعبه را با یه بلبرینگ SKF اصلی عوض کنم چون شنیده بودم بلبرینگ والئو داخل جعبه ضعیفه اما وقتی SKF دیدم پشیمون شدم و با همون بلبرینگ والئو بستم. البته شاید SKF که به من نشون دادن اصلی نبوده، شاید.

skf اگر اصل باشه حتی بهتر از والئو هست. این شرکت سوئدی هست که قدمتی 110 ساله داره و از برترین تولید کننده های بلبرینگ، یاتاقان روانکاری و غیره هست به کیفیتش اصلا شک نکنید شاید اون که دیدید تقلبی باشه!

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

یکی از اقوام ما جلوبند ماهری هستش میگه skf عالیه ولی ۵ مدل تقلبی داره و تشخیصش در حال حاضر ممکن نیست حتی گریسش!!

مجبورن یه مارک دیگه استفاده کنند

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

این والو سبز هولوگرام هرینگتون داشته باشه، ارزش خرید داره؟ 

لینک به ارسال

با سلام

من نصب کردم. از نمایندگی ایساکو خریدم (البته که لیبل ایساکویی نداره)  چون فروشنده را می شناسم و بطور کلی  نمایندگی ایساکو قابل اعتمادتر هست و ترسیدم بیرون جنس غیراصلی بهم بدن. هرچند همون ایساکو هم از بیرون جنس را تهیه میکنه. تا الان که حدود 3000 تا کار کرده من مورد حادی ندیدم. هرچند ایرادات جزئی داره مثل وقتی که در سرعت خیلی کم که میخوام ترمز کنم بطور ناگهانی پا را رو پدال کلاچ میذارم یه تقه میزنه و نمیدونم علت چیه.ولی سفتیش همچنان خوبه و حالت کاملا عادی داره.لرزش در راه افتادن هم نداره.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دوستان سلام
یه سوال تکراری در مورد دیسک و صفحه تیپ 5:
قبلا روی ماشین والئو ترک انداخته بودم (ازین ایساکویی جعبه آبی ها) که از نرمی و شتابش خیلی خیلی راضی بودم ولی میگن جدیدا مشکل پیدا کرده و باعث لرزش در شروع حرکت میشه؛ کسی همچین چیزی رو تایید میکنه؟
مارک لوک رو هم یکی میگه پری دمپر اگه بگیری خیلی نرم هست ولی معمولیاش سفت هستن اصلا نمیدونم این لوگ برای رانا پری دمپر داره؟ یا اصلا پری دمپر چی هستش؟

خواهشا راهنمایی کنید چی بگیرم؟ هر دیقه هم داره گرون تر میشه ... :(

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، m.hamidi گفته است :

دوستان سلام
یه سوال تکراری در مورد دیسک و صفحه تیپ 5:
قبلا روی ماشین والئو ترک انداخته بودم (ازین ایساکویی جعبه آبی ها) که از نرمی و شتابش خیلی خیلی راضی بودم ولی میگن جدیدا مشکل پیدا کرده و باعث لرزش در شروع حرکت میشه؛ کسی همچین چیزی رو تایید میکنه؟
مارک لوک رو هم یکی میگه پری دمپر اگه بگیری خیلی نرم هست ولی معمولیاش سفت هستن اصلا نمیدونم این لوگ برای رانا پری دمپر داره؟ یا اصلا پری دمپر چی هستش؟

خواهشا راهنمایی کنید چی بگیرم؟ هر دیقه هم داره گرون تر میشه ... :(

کاهی ها از همه بهترند

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری