2,416 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۹۰ رفتم دیسک و صفحه بگیرم گفت بعضیاشون دیسک و صفحه تیپ ۵ میخورن همچین چیزی میشه یا نمیشه؟

اگه میشه از کجا میشه فهمید چه دیسکی روش هست ، چون درام چرخ عقب هم که عوض کردم رو ماشین درامش تیپ ۳ یی بود

بعد دیسک و صفحه که میخری نیاز هست ببرم تراشکاری واسه اینکه ببینن تاب داره یا لازم نیست و بلبرنگ کلاچ چی خوبه زود به صدا نیفته ؟

با تشکر

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بله ماشین شما تیپ پنجی میخوره از ۸۵ به بعد اگه اشتباه نکنم تیپ پنجی شده تمام صفحه کلاجها ولی ماشین شما که مدل ۹۰ هست قطعا صفحه و کلاج تیپ پنجی میخوره 

دیسکو صفحه ام کیت کامله دیسکو صفحه و بربرنگ با هم هست فقط فلاویل هست که اگه احتیاج باشه بعد باز شدن مکانیک بهت میگه ببر تراشکار یا عوض کن 

مارک صفحه خوبم به نظرم الان دایکن ژاپن خیلی خوبه 

والعو هم سه مدل هست ابی ایساکویی که ترکیه هست ودوستان زیاد ازش راضی نبودن 

والعو سبز که بگیر نگیر داره و من انداختم زود سفت شد و راضی نیستم 

والعو جعبه کاهی اورجینالم هم گرونه هم تقلبی زیاد داره ولی اگه جای مطمعن سراغ داشته باشی و اورجینال باشه ارزش داره 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

برا تیپ ۵ مدل ۸۵ ، دایکن ژاپن انداختم البته مکانیک گیربکس را بازکرد و تراشکار ، صفحه و فلایویل را ست کرد

عالیه. نرمی و شتاب حرف نداره.

بدون هیچ لرزشی.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، imanheydari گفته است :

سلام

برا تیپ ۵ مدل ۸۵ ، دایکن ژاپن انداختم البته مکانیک گیربکس را بازکرد و تراشکار ، صفحه و فلایویل را ست کرد

عالیه. نرمی و شتاب حرف نداره.

بدون هیچ لرزشی.

ماهم برای تیپ 2 همین اگزدی (یا دایکن) انداختیم دیسک تیپ 5 ای میخورد، نرمی و شتاب و همه چی عالیه و اصلا مثل فابریکه

فقط تنها مشکلی که به نظرم داره صدای فنرها در حالت کارکرد درجا هست. شما چنین مشکلی ندارید؟

ویرایش شده در توسط arash_a59
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، arash_a59 گفته است :

ماهم برای تیپ 2 همین اگزدی (یا دایکن) انداختیم دیسک تیپ 5 ای میخورد، نرمی و شتاب و همه چی عالیه و اصلا مثل فابریکه

فقط تنها مشکلی که به نظرم داره صدای فنرها در حالت کارکرد درجا هست. شما چنین مشکلی ندارید؟

سلام من هر کی رو میبینم دایکن انداخته راضی بوده 

ایشالاه که برا هر دوتون خوب کار کنه

منم پشیمونم چرا دایکن ننداختم

اونصدایی که میگید در حالت در جا هست و کلاج میگیری قطع میشه منظورتونه ؟ وگرنه فنر صدایی نداره در حالت درجا

اون صدا که قژ قژ هست و با گرفتن کلاج قطع میشه از دو چیز میتونه باشه یابربرنگ کلاج که اگه. عوض کردید صدا کم نشده به احتمال زیاد صدای بربرنگ شفت گیربکسه که هیچ ایراد فنی نداره فقط صداست و ارزش نداره به خاطر یه صدا کوچیک گیربکس خورد شه تا اون بربرنگ شفت عوض شه 

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام من هر کی رو میبینم دایکن انداخته راضی بوده 

ایشالاه که برا هر دوتون خوب کار کنه

منم پشیمونم چرا دایکن ننداختم

اونصدایی که میگید در حالت در جا هست و کلاج میگیری قطع میشه منظورتونه ؟ وگرنه فنر صدایی نداره در حالت درجا

اون صدا که قژ قژ هست و با گرفتن کلاج قطع میشه از دو چیز میتونه باشه یابربرنگ کلاج که اگه. عوض کردید صدا کم نشده به احتمال زیاد صدای بربرنگ شفت گیربکسه که هیچ ایراد فنی نداره فقط صداست و ارزش نداره به خاطر یه صدا کوچیک گیربکس خورد شه تا اون بربرنگ شفت عوض شه 

بله صدا در حالت درجاست و با گرفت کلاچ قطع میشه.

بعید میدونم مشکل از گیربکس باشه چون دقیقا بعد از تعویض دیسک و صفحه این صدا ایجاد شد.

بلبرینگ کلاچ هم نو شد و skf اوریجینال انداختم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

با سلام

دوشاخه کلاچ بهینه برای tu3 هم قابل نصب هست ؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Ham!D گفته است :

با سلام

سلام

بله

لینک به ارسال

من یک ماه پیش تقریبا دیسک و صفحه عوض کردم فقط به دلیل صدای ناچیزی که از کلاچ میومد وگرنه هنوز دیسکم تموم نشده بود یک سال دیگه کار میکرد دست کم...  مدلی به نام لوک که توی جعبه پلمب ایساکو ( فروشگاه ایساکو دوستم گرفتم) گفت جنس خوبیه. اما از وقنی تعویض کردم نه تنها صدای کلاچ حذف نشده بلکه روز به روز بیشتر هم شده و حسابی روی اعصابه. صدا با گرفتن کلاچ قطع میشه و عین صدای بلبرینگ کلاچه. شتاب ماشین و عملکرد کلاچ  قبل و  بعد از تعویض نه بهتر شده نه بدتر فقط بیخود یه عالمه پولمو دور ریختم و یه صدای اعصاب خورد کن هدیه گرفتم و اندکی لرزش اتاق در هنگام دنده مرده.  البته مکانیک هم بسیار شلخته و کثف کار بود. خاک گیر ها و چیزایی که باز کرده بود رو درست سر جاش نبست 

در در 1397/01/25, 12:51:58، Ham!D گفته است :

با سلام

میشه در مورد این توضیح بدین. چی هست؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دوستان دیسک و صفحه  luk ساخت افریقای جنوبی را اخیرا کسی استفاده کرده یا نه؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری