1,868 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 10 ساعت قبل، saeid206h گفته است :

منم والو انداختم،اولش نرم،کره،کره،...بعد 2روزسفتر شد،در کل خوبه.

قیمت دایکن چنده،؟تیپ2ش

کجایی؟

سلام تیپ دو ام از 85 به بعد تیپ پنج میخوره ولی اگه تیپ دو مدل پايينه که دایکن نداره تیپ دو مدل پایین صفحه اش ارزونتره لوک هستم والئو که والئو جعبه کاهی اصلیشو ميشه 220 خرید در صورتی که تیپ پنجیش 350 به بالاست فقط باید از جای مطمئن خرید جعبه سبزشم 160 170 تومنه که اونم جواب ميده کلا صفحه تیپ دویی نرمتره دایکن ام ميگن برای ژاپنهروشم زده ژاپن حالا واقعاً ژاپنی باشه یا نه خدا ميدونه ولی کیفیتش خیلی خوبه هر کی انداخته راضیه و تعریف میکنه 

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 9 ساعت قبل، amirhossin_sbr گفته است :

دوستان من مشکل سفتی کلاچ دارم ُ به این صورت که پدال کلاچ تا نصفه خیلی خیلی نرمه ولی یک دفعه سفت میشه ( همون جایی که دیگه کلاچ درگیر میشه ) و از اون به بعد سفت میمونه

ماشین ۸۰ تا کار کرده مدل ۹۳  ُ دیسک و صفحه رو ۳۰ تا عوض شده و والئو هستش ُ سیم کلاچ هم مدل ریگلاژی هست ُ اگه سیم رو عوض کنم اتومات بذارم بهتر میشه ؟

سلام ممکنه سیم کلاج ایراد داشته باشه ولی در کل سیم کلاج ریگراژی نرمتر از سیم کلاج اتوماته چون سیم کلاج ریگراژی رو میشه تنظیم کنی که همانقدر که احتیاجه و دنده ها راحت جا میره کلاج بگيره ولی اتومات همیشه کلاج رو بیشتر ميگيره و بالاتر ول میکنه که یعنی باید پدال رو بیشتر فشار بدی تا دوشاخه رو عقبتر بکشه که هم پدال سفتر ميشه هم به فنرهای خورشیدی دیسک نیروی بیشتری وارد ميشه و کلاج زودتر سفت میشه ولی خوبی که داره احتیاج به ریگراژ نداره و برای گیربکس بهتره ولی سیم ریگراژی باید همیشه ریگراژ کنی اگه کم کلاج بگيره دنده ها بد جا میره مخصوصا دنده عقب و دنده برنجی های گیربکس زودتر مستهلک ميشه و اگرم بالا ول کنه عمر دیسک وصفحه کم میشه کلا برای کسی ریگراژی بهتره که فنی باشه هم کلاج از تنظیم در میاد متوجه بشه هم خودش بتونه تنظیم کنه 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، oranos گفته است :

سلام. دوستان کسی از کیت کلاج که اسپوتا موتور میفروشه استفاده کرده یا می‌دونه که کیت کلاجش اوریجینال هست یا نه ؟ لطفا راهنمایی کنید . با تشکر

دوستان کسی نظری درباره سوال من نداره؟

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام ممکنه سیم کلاج ایراد داشته باشه ولی در کل سیم کلاج ریگراژی نرمتر از سیم کلاج اتوماته چون سیم کلاج ریگراژی رو میشه تنظیم کنی که همانقدر که احتیاجه و دنده ها راحت جا میره کلاج بگيره ولی اتومات همیشه کلاج رو بیشتر ميگيره و بالاتر ول میکنه که یعنی باید پدال رو بیشتر فشار بدی تا دوشاخه رو عقبتر بکشه که هم پدال سفتر ميشه هم به فنرهای خورشیدی دیسک نیروی بیشتری وارد ميشه و کلاج زودتر سفت میشه ولی خوبی که داره احتیاج به ریگراژ نداره و برای گیربکس بهتره ولی سیم ریگراژی باید همیشه ریگراژ کنی اگه کم کلاج بگيره دنده ها بد جا میره مخصوصا دنده عقب و دنده برنجی های گیربکس زودتر مستهلک ميشه و اگرم بالا ول کنه عمر دیسک وصفحه کم میشه کلا برای کسی ریگراژی بهتره که فنی باشه هم کلاج از تنظیم در میاد متوجه بشه هم خودش بتونه تنظیم کنه 

نظر من هم تسریع در تنظیم ریگلاژ ،نه تعویض به اتوماتیک.

تا به مشکل اساسی نخورده،تنظیم کن.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

میشه بفرمایید نحوه رگلاژ سیم  کلاچ چطوریه؟ مهره ای ؟ پیچی ؟ داره که بشه خودمون دستی رگلاژ کنیم؟

( سیم کلاچ از نوع دستی است )

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، oranos گفته است :

اونها از اون جعبه کاهی های والئوست. کیفیتش مثل اریجینال های لیبل دار مشابه قبلش نیست. تقلبی هم زیاد داره خیلی از دوستان راضی بودند و برخی هم نه. من خودم استفاده کردم تا حالا بد نبوده.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

اونها از اون جعبه کاهی های والئوست. کیفیتش مثل اریجینال های لیبل دار مشابه قبلش نیست. تقلبی هم زیاد داره خیلی از دوستان راضی بودند و برخی هم نه. من خودم استفاده کردم تا حالا بد نبوده.

ممنون دوست عزیز

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، imanheydari گفته است :

سلام

میشه بفرمایید نحوه رگلاژ سیم  کلاچ چطوریه؟ مهره ای ؟ پیچی ؟ داره که بشه خودمون دستی رگلاژ کنیم؟

( سیم کلاچ از نوع دستی است )

سلام  کاپوت رو که بالا بزنی و هواکش رو با خرطومی در بياري عکس پایین مشخصه دوشاخه و سیم معلوم ميشه دو تا مهره سرش داره که اکثرا اگه اشتباه نکنم آچار ده و دوازده میخورهکه ای دو مهره روی هم سفت شدن که نچرخه و کلاج از تنظیم خارج نشه باید با يه آچار مهره زيری رو نگه داری و مهره رویی رو با آچار ديگه شل کنی حالا اگه کلاج بالا ول میکنه باید مهره زيری رو چند دور شل کنی اگرم کلاج پایین ول میکنه و دنده ها بد جا میره چند دور سفت کنی بعد میشینی پشت ماشین روشن میکنی و امتحان میکنی اگه دنده ها راحت جا میرفت و کلاج هم بالا ول نمیکرد دوباره با يه آچار مهره زيری رو ثابت نگه میداری و مهره رویی رو با آچار ديگه سفت میکنی که از تنظیم خارج نشه 

البته مقدار بالا ول کردن بسته به عادت راننده هم هست من خودم به شخصه همیشه دوست دارم کلاج پایین ول کنه هم نیمکلاج راحت ميشه هم کلاج نرم تر هم به نظر من به به دیسک فشار نمياد البته باید جایی کلاج بگيره که حتی اگه چند میل هم هنوز پدال به آخر نرسیده دنده ها مخصوصا عقب راحت جا بره 

1.jpg

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام  کاپوت رو که بالا بزنی و هواکش رو با خرطومی در بياري عکس پایین مشخصه دوشاخه و سیم معلوم ميشه دو تا مهره سرش داره که اکثرا اگه اشتباه نکنم آچار ده و دوازده میخورهکه ای دو مهره روی هم سفت شدن که نچرخه و کلاج از تنظیم خارج نشه باید با يه آچار مهره زيری رو نگه داری و مهره رویی رو با آچار ديگه شل کنی حالا اگه کلاج بالا ول میکنه باید مهره زيری رو چند دور شل کنی اگرم کلاج پایین ول میکنه و دنده ها بد جا میره چند دور سفت کنی بعد میشینی پشت ماشین روشن میکنی و امتحان میکنی اگه دنده ها راحت جا میرفت و کلاج هم بالا ول نمیکرد دوباره با يه آچار مهره زيری رو ثابت نگه میداری و مهره رویی رو با آچار ديگه سفت میکنی که از تنظیم خارج نشه 

البته مقدار بالا ول کردن بسته به عادت راننده هم هست من خودم به شخصه همیشه دوست دارم کلاج پایین ول کنه هم نیمکلاج راحت ميشه هم کلاج نرم تر هم به نظر من به به دیسک فشار نمياد البته باید جایی کلاج بگيره که حتی اگه چند میل هم هنوز پدال به آخر نرسیده دنده ها مخصوصا عقب راحت جا بره 

1.jpg

درود بر شما

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/10/04, 15:26:13، amirhossin_sbr گفته است :

دنده ها جا میرن

1. کلاچ یک دفعه درگیر میشه و عملا نمیشه باهاش نیم کلاچ گرفت ! حتی موقع تعویض دنده یک ضربه کمی هم میزنه . کیت کلاچ والئو اصلی بود

2. تعویض سیم با مدل اتومات بهتر نیست ؟

نه تاثیر گذار نیست

در در 1396/10/05, 13:36:28، oranos گفته است :

قبلا ایشون وارد کننده معتبری بودند وفعلا شکایتی مبنی بر فروش قطعات بیکیفیت نداشته

وهمه از فروش او راضی بودند وقطعات اصلی وارد میکردند ومیفروختند

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری