1,578 ارسال در این موضوع قرار دارد

من مشکل شماره ۶ رو داشتم که خیلی هم رو اعصاب بود و و قتی کلاچ رو میگرفتم قطع میشد کاملا و هیچ صدایی نمیومد.

بلبرینگ کلاچ رو تعویض کردم به همراه مقدار بسیار زیادی گریس نسوز درجه یک که هم به بلبرینگ زد و هم به دوشاخه کلاچ و کلا همون نواحی و تمام صداها از بین رفت و قطعا از بلبرینگ سر شفت نبود.

این هم از تجربه من

-----

دیسک و صفحه رو جعبه سبز هرینگتون انداختم و الان بعد از ۳۰ هزار کارکرد تو مواقع فشار به ماشین هرزگردی داره و مثلا تو گردنه ها قبلا با ۱۳۰-۱۴۰ میرفتم دنده ۳ و الان ۱۲۰ بیشتر نمیره با دور موتور ۶۵۰۰

این هم از تجربه ۳۰ هزارتایی جعبه سبز هرینگتون

الان فقط اگزدی خوبه

ویرایش شده در توسط yoosefheidari
پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1396/03/26, 21:36:36، aidin1384 گفته است :

دیسکو صفحه چی خریدید؟ من والو سبز با برچسب هرینگتون خریدم اصلا راضی نیستم میگن فعلا صفحه دایکن زاپن خوبه منم میخواستم بخرم مکانیکه نزاشت که پشیمونم

برای صدا دیدیده شده خیلی وقتا بربرینگ کلاج با اینکه نو صدا داره چون جنسا واقعا خرابه کلا برا صدا ام زیاد حساس نباشید من که تا حالا هر 206 حتی ماشینهای دیگه سوار شدم کلاجو نگه داشتم صدا کمتر شده تا یه حدیش طبیعیه و بیخودی دنبالش نرو ولی اگه صدا در حدیه که مثلا توی ترافیکم شنیده میشه  احتیاج به تعمیر داره

ولی کلا این موضوع به من ثابت شده تا جای ممکن برای ایرادهای جزیی نباید رفت سمت تعمیر اساسی یا گیربکس باید تا وقتی که کار میکنه ازش کار کشید مگر ایرادهایی که خطرناکن و ممکنه اسیب بزنن به کل سیستم

دیسک صفحه ولئو ولی تو جعبه نبود از آشنا گرفتم کفت جعبه خراب شده قیمت پایین تر گرفتم نه مهم نیست صدا خیلی . در مورد اینکه بلبرینگ جدا میفروشند درسته جدا میفروشند 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، 206 گفته است :

ممنون از این نکات خوب آیدین جان . به پست اول تاپیک اضافه شد

خواهش داداش البته من خودم از یه سایت دیگه کپی کردم که دقیق یادم نیست و معلومم نبود نویسنده واقعیش بود یا نه به هر حال ایشالاه خدا نویسندشو خیر بده معلومه اطلاعاتش بالا بوده 

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :
دوستان برای اینکه بتونن به جواب مشکلاتشون برسند تصمیم گرفتم اکثر مشکلات رو با پاسخ هاشون برا این تاپیک جمع بندی کنم
1_لرزش ماشین در هنگام شروع حرکت و بیشتر و بیشتر شدن در ترافیک ها
ایرادات:تاب داشتن دیسک. ضعیف شدن فنر خورشیدی دیسک. درست مونتاژنشدن خود دیسک و صفحه به طوری که صفحه یک وری دیسک رو می خوره
راه حل:تعویض دیسک و صفحه
2_سفت شدن پدال کلاچ
ایرادات:سیم کلاچ. فنر خورشیدی دیسک.
راه حل:اگر دیسک و صفحه مدت زیادی رو ماشین سوار بوده باشه باید دیسک و صفحه عوض بشه.اگر مشکل ناگهانی ظاهر بشه از سیم کلاچ هست
3_بالا اومدن کلاچ (بالا درگیر کردن کلاچ)
ایرادات:فرسوده شدن صفحه. در موراد نادر تنبل شدن فنر خورشیدی دیسک(این اتفاق بیشتر زمانی می افند که راننده به طور مداوم پاش رو کلاچ باشه مثلا تو چراغ قرمز ها پا شون رو یک بند رو کلاچ می گذارن)
راه حل:در صورت سلامت دیسک تنها با تعویض صفحه مشکل حل می شود و در صورت خرابی دیسک باید کیت کامل تعویض گردد
4_صدای قیرچ به موقع کلاچ گرفتن
ایرادات:سیم کلاچ در مواقع نادر دو شاخ کلاچ
راه حل:تعویض سیم کلاچ. گریس کاری دوشاخ کلاچ
5_تقه خوردن ماشین به هنگام شروع حرکت (فقط تقه نه لرزش)
ایرادات:خرابی فنر محیطی های صفحه
راه حل:در صورت سلامت دیسک و بلبرینگ با تعویض صفحه مشکل حل خواهد شد
6_صدای قر قر کردن به هنگام درگیر نبودن کلاچ و دنده خلاص
ایرادات:بلبرینگ سر شافت خروجی گیربکس
راه حل:تعویض بلبرینگ سر شافت که توصیه نمی شود چون مشکل آفرین نیست
7_صدای قرقر به هنگام کلاچ گرفتن و تعویض دنده 
ایرادات:بلبرینگ کلاچ
راه حل:در صورت سلامت صفحه و دیسک تنها با تعویض بلبرینگ کلاچ مشکل حل میشود
8_سفت جا رفتن دنده ها
ایرادات:خرابی فنر خورشیدی دیسک. کهنه شدن روغن گیربکس . خرابی سیم کلاچ (اتومات) به هم خوردن رگلاز سیم کلاچ دستی خرابی از خود گیربکس
راه حل:دیسک و صفحه تعویض گردد.روغن گیربکس تعویض گردد(در صورت خرابی).سیم کلاچ رگلاز شود.در صورت خرابی گیربکس گیربکس تعمیر گردد
9_راه نرفتن ماشین در صورت نداشتن ایراد موتوری
ایرادات:فرسودگی صفحه. سوختن دیسک
راه حل:در هر دو صورت باید کیت کلاچ تعویض گردد
دوستان این مواردیو که بالا نوشته ایرادات دیسکو صفحس من از وقتی که دیسکو صفحه نو والو سبز انداختم ماشینم در حال حرکت تقه زد که حتی گیربکسو وا کردم و دنده دیشلی ام عوض کردم ولی تقه سرجاش بود خودم یه جورایی مطمعن شدم از دیسکو صفحس تو ایرادات دیسکو صفحه ام که بالا ذکر شده مورد پنج همون مورد منه یعنی تقه 
جالب اینجاس من به چنتا مکانیک گفتم اکثرشون میگفتم به دیسکو صفحه ربط نداره فقط یه گیربکس ساز بهم گفت اونم چون من 230 پول دیسکو صفحه داده بودم دلم نیومد جدیش بگیرم حالا ام دلم نمیاد واقعا به خاطر یه تقه دوباره پول دیسکو صفحه بدم چون نرمیو شتابو باقی چیزاش خوبه 
حالا سوالی که دارم اینه کیت کلاج 206 همه جا دیسکو صفحه و بربرینگ با همه؟ چون من بربرینگو دیدم تکیم میفروشن مثلا صفحه نو با مارک خوب و اصلی گیر میاد ؟ یا باید کیت کامل گرفت؟

سلام

اولا کیت کلاج فقط اونی نیست که از نمایندگیها و... میخریم وبه مکانیک میدیم ببنده قطعه خیلی مهمی دیگری به نام فلایویل هم جزیی از کیت کلاج است

50 درصد صفحه کلاج بر روی آن کار میکنه پس مدر نظر داشته باشید در خودروهایی که در اول حرکت مشکل لرزش دارند به هیچ عنوان کیت کلاجی که از نمایندگی ها

میخرن رو به مکانیک ندهند که نصب کنه بلکه فلایویل را باز کنند وهمراه کیت کلاج به تراشکار بدهند بعد از تنظیم وعلامت گذاری روی دیسک وفلایویل به مکانیک تحویل

دهند

در باره سوال شما هم در بازار همه نوع کیت کلاج موجوده من بشخصه حتی دیدم صفحه کلاج خالی هم میفروشند

بله جنس درجه یک هم تکی موجود است

میخواستم توضیحی در مورد اون تقه بعد از برداشتن پا از کلاج بدهم که متاسفانه الان به دلیل خستگی ....

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :
دوستان برای اینکه بتونن به جواب مشکلاتشون برسند تصمیم گرفتم اکثر مشکلات رو با پاسخ هاشون برا این تاپیک جمع بندی کنم
1_لرزش ماشین در هنگام شروع حرکت و بیشتر و بیشتر شدن در ترافیک ها
ایرادات:تاب داشتن دیسک. ضعیف شدن فنر خورشیدی دیسک. درست مونتاژنشدن خود دیسک و صفحه به طوری که صفحه یک وری دیسک رو می خوره
راه حل:تعویض دیسک و صفحه
2_سفت شدن پدال کلاچ
ایرادات:سیم کلاچ. فنر خورشیدی دیسک.
راه حل:اگر دیسک و صفحه مدت زیادی رو ماشین سوار بوده باشه باید دیسک و صفحه عوض بشه.اگر مشکل ناگهانی ظاهر بشه از سیم کلاچ هست
3_بالا اومدن کلاچ (بالا درگیر کردن کلاچ)
ایرادات:فرسوده شدن صفحه. در موراد نادر تنبل شدن فنر خورشیدی دیسک(این اتفاق بیشتر زمانی می افند که راننده به طور مداوم پاش رو کلاچ باشه مثلا تو چراغ قرمز ها پا شون رو یک بند رو کلاچ می گذارن)
راه حل:در صورت سلامت دیسک تنها با تعویض صفحه مشکل حل می شود و در صورت خرابی دیسک باید کیت کامل تعویض گردد
4_صدای قیرچ به موقع کلاچ گرفتن
ایرادات:سیم کلاچ در مواقع نادر دو شاخ کلاچ
راه حل:تعویض سیم کلاچ. گریس کاری دوشاخ کلاچ
5_تقه خوردن ماشین به هنگام شروع حرکت (فقط تقه نه لرزش)
ایرادات:خرابی فنر محیطی های صفحه
راه حل:در صورت سلامت دیسک و بلبرینگ با تعویض صفحه مشکل حل خواهد شد
6_صدای قر قر کردن به هنگام درگیر نبودن کلاچ و دنده خلاص
ایرادات:بلبرینگ سر شافت خروجی گیربکس
راه حل:تعویض بلبرینگ سر شافت که توصیه نمی شود چون مشکل آفرین نیست
7_صدای قرقر به هنگام کلاچ گرفتن و تعویض دنده 
ایرادات:بلبرینگ کلاچ
راه حل:در صورت سلامت صفحه و دیسک تنها با تعویض بلبرینگ کلاچ مشکل حل میشود
8_سفت جا رفتن دنده ها
ایرادات:خرابی فنر خورشیدی دیسک. کهنه شدن روغن گیربکس . خرابی سیم کلاچ (اتومات) به هم خوردن رگلاز سیم کلاچ دستی خرابی از خود گیربکس
راه حل:دیسک و صفحه تعویض گردد.روغن گیربکس تعویض گردد(در صورت خرابی).سیم کلاچ رگلاز شود.در صورت خرابی گیربکس گیربکس تعمیر گردد
9_راه نرفتن ماشین در صورت نداشتن ایراد موتوری
ایرادات:فرسودگی صفحه. سوختن دیسک
راه حل:در هر دو صورت باید کیت کلاچ تعویض گردد
دوستان این مواردیو که بالا نوشته ایرادات دیسکو صفحس من از وقتی که دیسکو صفحه نو والو سبز انداختم ماشینم در حال حرکت تقه زد که حتی گیربکسو وا کردم و دنده دیشلی ام عوض کردم ولی تقه سرجاش بود خودم یه جورایی مطمعن شدم از دیسکو صفحس تو ایرادات دیسکو صفحه ام که بالا ذکر شده مورد پنج همون مورد منه یعنی تقه 
جالب اینجاس من به چنتا مکانیک گفتم اکثرشون میگفتم به دیسکو صفحه ربط نداره فقط یه گیربکس ساز بهم گفت اونم چون من 230 پول دیسکو صفحه داده بودم دلم نیومد جدیش بگیرم حالا ام دلم نمیاد واقعا به خاطر یه تقه دوباره پول دیسکو صفحه بدم چون نرمیو شتابو باقی چیزاش خوبه 
حالا سوالی که دارم اینه کیت کلاج 206 همه جا دیسکو صفحه و بربرینگ با همه؟ چون من بربرینگو دیدم تکیم میفروشن مثلا صفحه نو با مارک خوب و اصلی گیر میاد ؟ یا باید کیت کامل گرفت؟

سلام دوست عزیز

خیلی خیلی ممنون بابت مطلب جامع و مفیدتون

یه سوال داشتم از خدمتتون

وقتی کولر روشنه و میخوام شروع به حرکت کنم قر قر صدا میده مثل حالتی که مثلا میخوای با دنده دو و با سرعت پایین سرعت گیر رو  رد کنی و اگه با کلاج بازی نکنی ماشین میل به خاموش شدن داره

واسه همین بیشتر گاز میدم و بعد حرکت میکنم

حالا با توجه به اینکه کولر روشنه این  طبیعیه به نظرتون یا مشکل دیسک و صفحه دارم؟؟

دیسک و صفحه هم 10 هزار تایی میشه تعویض شده

V8مدل 90

ویرایش شده در توسط amirtiam7777
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، amirtiam7777 گفته است :

سلام دوست عزیز

یه سوال داشتم از خدمتتون

وقتی کولر روشنه و میخوام شروع به حرکت کنم قر قر صدا میده مثل حالتی که مثلا میخوای با دنده دو و با سرعت پایین سرعت گیر رو  رد کنی و اگه با کلاج بازی نکنی ماشین میل به خاموش شدن داره

حالا با توجه به اینکه کولر روشنه این  طبیعیه به نظرتون یا مشکل دیسک و صفحه دارم؟؟

V8مدل 90

سلام خواهش میکنم من خودم این متنو از یه جایی کپی کردم که مشکل خودم که توش بودو اشاره کنم ولی این موضوع که میگید ماشین رو وقتی میخواید راه بندازید ماشین زور نداره و به اصطلاح باید پر گاز راه بندازید و یه صدای چک چک هم از موتور میاد که شما گفتی قرقر اصلا ربطی به دیسکو صفحه نداره خود شما ام اشاره کردید صفحه کلاج تقریبا نو و ده هزارتا چیزی نیست برای صفحه 

من خودم یه تیپ دو 84 داشتم که دقیقا همین ایراد ماشین شمارو داشت و تو سربالاییا زور نداشت و صدای چک چک از موتور میومد هنگام راه انداختن مخصوصا سربالاییها و کولر روشن باید خیلی گاز میدادم و پارو رو کلاج نگه میداشتم تا ماشین راه بیفته و بعد راه افتادن پامو تا ته روی گاز میزاشتم تا دور بگیره و تجربیاتمو میگم شاید بدردتون بخوره با اینکه ماشین من 1400 تیپ دو بود 

ابتدا رفتم یه تنظیم موتور معروف تو محلمون به اسم جنرال تست شمعو عوض کرد وایرو چک کرد فیلترو عوض کرد و دیاگ زدو گفت ماشینت هیچ ایرادی نداره یه دستگاه تست گازهای خروجی اگزوزم وصل کرد به اگزوزم و گفت مصرفتم خوبه برو گذشت تا یه روز سر ظهر با خانواده توی ترافیک کولرم گرفته بودم واقعا دیدم ماشین زور نداره و ایراد داره رفتم پیش یه مکانیک نشست با هم سوار شدیم یه دور زد گفت بزار باشه من تایم تسمه تایمتو چک کنم یه پمپ بنزینم فقط مغزیشو عوض کنم ببینیم بهتر میشه فیلتز بنزینمم پرسید که تازه عوض کرده بودم خلاصه صد تومن مارو تو خرج انداخت  ولی ماشین فرقی نکرد منیفولدمم با اب چک کرد که هوا نمیکشید و سالم بود نهوه تست منیفولد تو همین سایت هست که میتونید تست کنید خلاصه اونم گفت ماشینت سالمه دست نزن برای از بین رفتن صدای چک چک هنگام راه انداختن تو سربالاییا بهم گفت بنزین سوپر بزنم که واقعا وقتی سوپر زدم دیگه نشنیدم اون صدارو دو سه باک که  سوپر زدم دوباره معمولی زدم صدا خیلی کمتر شده بود صدای چک چک که مکانیکه میگفت برا رینگو پیستونه وقتی فشلر روش میاد صدا میده خلاصه یه مدت دیگه سوار شدم تا اینکه یه روز برای یه کار الکترونیک دیاگ وصل کردم و به دیاگیه همین مشکل زور نداشتن ماشینو گفتم اونم پارامترامو چک کرد گفت پاشش سوختت بالاست گفتم چیکار باید بکنم گفت احتمالا سرسیلندرت تراش اخره و ماشین زور نداره سر سیلندرم که تراش اخر باشه یعنی باید عوض شه که بالای یه تومن خرجشه شایدم بیشتر  خلاصه تو همین سایت با بچه ها مشورت کردم که بچه ها نظرمو عوض کردن و تصمیم گرفتم دوباره انزکتور  و سوزنها و کاتالیزورمو چک کنم کاتالیزورمو وقتی رفتم پیش اگزوز ساز باز کرد کیپ کیپ شده بود که با مدل مدیفای شده که هم ارزونتر بود هم میگفتن شتابو بیشتر میکنه عوض کردم که بعد اون شتابم خیلی بیشتر شد انزکتورمم دوباره رفتم جنرال تست که هر کاری کردم سوزنامو باز کنه بشوره قبول نکرد و گفت داری پولتو دور میریزی انزکتورت ایراد نداره فقط یه دیاگ زد گفت استپرت موقع تست صدا میده که اونم ربطی به شتاب نداره استپر برای روشن شدن و درجا کار کردنه اونم اومدم خونه دیدم یکی از پیچاش شله که سفت کردم خلاصه من تمام اینهارو گفتم که بدونید شتاب نداشتن یه ماشین به عوامل زیادی بستگی داره و فهمیدن ایرادش حتی توسط دیاگ و مکانیک زمانبره و با ازمونو خطا که خودش هزینه میزاره رو دست ادم مثل تعویض مثل تعویض شمعو پمپ بنزینو تسمه تایمو غیره من اون ماشینو فروختم الان یه تیپ دو 89 دارم که از نظر شتاب و زور این ماشین جدیدم خیلی بهتره انگار یه موتور تیپ پنج روشه نسبت به قبلی مصرفشم تایپ بی با شرایط یکسان رانندگی اونو صدی 8.5 تا 9 نشون میداد اینو 6.5 تا 6.8 خود مصرف سوخت نشاندهنده سلامت ماشینه

در اخر ایشالاه موفق باشید و مشکل ماشینتون زودتر حل شه به نظر من قبل هر چیز یه دیاگ بزندید و یه تنظیم موتور کنید 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، amirtiam7777 گفته است :

سلام دوست عزیز

یه سوال داشتم از خدمتتون

V8مدل 90

سلام خواهش میکنم من خودم این متنو از یه جایی کپی کردم که مشکل خودم که توش بودو اشاره کنم ولی این موضوع که میگید ماشین رو وقتی میخواید راه بندازید ماشین زور نداره و به اصطلاح باید پر گاز راه بندازید و یه صدای چک چک هم از موتور میاد که شما گفتی قرقر اصلا ربطی به دیسکو صفحه نداره خود شما ام اشاره کردید صفحه کلاج تقریبا نو و ده هزارتا چیزی نیست برای صفحه 

من خودم یه تیپ دو 84 داشتم که دقیقا همین ایراد ماشین شمارو داشت و تو سربالاییا زور نداشت و صدای چک چک از موتور میومد هنگام راه انداختن مخصوصا سربالاییها و کولر روشن باید خیلی گاز میدادم و پارو رو کلاج نگه میداشتم تا ماشین راه بیفته و بعد راه افتادن پامو تا ته روی گاز میزاشتم تا دور بگیره و تجربیاتمو میگم شاید بدردتون بخوره با اینکه ماشین من 1400 تیپ دو بود 

ابتدا رفتم یه تنظیم موتور معروف تو محلمون به اسم جنرال تست شمعو عوض کرد وایرو چک کرد فیلترو عوض کرد و دیاگ زدو گفت ماشینت هیچ ایرادی نداره یه دستگاه تست گازهای خروجی اگزوزم وصل کرد به اگزوزم و گفت مصرفتم خوبه برو گذشت تا یه روز سر ظهر با خانواده توی ترافیک کولرم گرفته بودم واقعا دیدم ماشین زور نداره و ایراد داره رفتم پیش یه مکانیک نشست با هم سوار شدیم یه دور زد گفت بزار باشه من تایم تسمه تایمتو چک کنم یه پمپ بنزینم فقط مغزیشو عوض کنم ببینیم بهتر میشه فیلتز بنزینمم پرسید که تازه عوض کرده بودم خلاصه صد تومن مارو تو خرج انداخت  ولی ماشین فرقی نکرد منیفولدمم با اب چک کرد که هوا نمیکشید و سالم بود نهوه تست منیفولد تو همین سایت هست که میتونید تست کنید خلاصه اونم گفت ماشینت سالمه دست نزن برای از بین رفتن صدای چک چک هنگام راه انداختن تو سربالاییا بهم گفت بنزین سوپر بزنم که واقعا وقتی سوپر زدم دیگه نشنیدم اون صدارو دو سه باک که  سوپر زدم دوباره معمولی زدم صدا خیلی کمتر شده بود صدای چک چک که مکانیکه میگفت برا رینگو پیستونه وقتی فشلر روش میاد صدا میده خلاصه یه مدت دیگه سوار شدم تا اینکه یه روز برای یه کار الکترونیک دیاگ وصل کردم و به دیاگیه همین مشکل زور نداشتن ماشینو گفتم اونم پارامترامو چک کرد گفت پاشش سوختت بالاست گفتم چیکار باید بکنم گفت احتمالا سرسیلندرت تراش اخره و ماشین زور نداره سر سیلندرم که تراش اخر باشه یعنی باید عوض شه که بالای یه تومن خرجشه شایدم بیشتر  خلاصه تو همین سایت با بچه ها مشورت کردم که بچه ها نظرمو عوض کردن و تصمیم گرفتم دوباره انزکتور  و سوزنها و کاتالیزورمو چک کنم کاتالیزورمو وقتی رفتم پیش اگزوز ساز باز کرد کیپ کیپ شده بود که با مدل مدیفای شده که هم ارزونتر بود هم میگفتن شتابو بیشتر میکنه عوض کردم که بعد اون شتابم خیلی بیشتر شد انزکتورمم دوباره رفتم جنرال تست که هر کاری کردم سوزنامو باز کنه بشوره قبول نکرد و گفت داری پولتو دور میریزی انزکتورت ایراد نداره فقط یه دیاگ زد گفت استپرت موقع تست صدا میده که اونم ربطی به شتاب نداره استپر برای روشن شدن و درجا کار کردنه اونم اومدم خونه دیدم یکی از پیچاش شله که سفت کردم خلاصه من تمام اینهارو گفتم که بدونید شتاب نداشتن یه ماشین به عوامل زیادی بستگی داره و فهمیدن ایرادش حتی توسط دیاگ و مکانیک زمانبره و با ازمونو خطا که خودش هزینه میزاره رو دست ادم مثل تعویض مثل تعویض شمعو پمپ بنزینو تسمه تایمو غیره من اون ماشینو فروختم الان یه تیپ دو 89 دارم که از نظر شتاب و زور این ماشین جدیدم خیلی بهتره انگار یه موتور تیپ پنج روشه نسبت به قبلی مصرفشم تایپ بی با شرایط یکسان رانندگی اونو صدی 8.5 تا 9 نشون میداد اینو 6.5 تا 6.8 خود مصرف سوخت نشاندهنده سلامت ماشینه

در اخر ایشالاه موفق باشید و مشکل ماشینتون زودتر حل شه به نظر من قبل هر چیز یه دیاگ بزندید و یه تنظیم موتور کنید و تو تایپیک شتاب و قدرت کم که ادرسشو پایین گذاشتم مشکلتونو ذکر کنید دوستانی که تجربه tu5 دارن مطمعنم کمکهای خوبی بهتون میکنن تا ایراد رو رفع کنید

http://ir206.net/index.php?/topic/139-تاپیک-جامع-مشکلات-مربوط-به-شتاب-و-قدرت-کمموارد-غیر-عادی/&page=68

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، Mehdi.T گفته است :

سلام

اولا کیت کلاج فقط اونی نیست که از نمایندگیها و... میخریم وبه مکانیک میدیم ببنده قطعه خیلی مهمی دیگری به نام فلایویل هم جزیی از کیت کلاج است

50 درصد صفحه کلاج بر روی آن کار میکنه پس مدر نظر داشته باشید در خودروهایی که در اول حرکت مشکل لرزش دارند به هیچ عنوان کیت کلاجی که از نمایندگی ها

میخرن رو به مکانیک ندهند که نصب کنه بلکه فلایویل را باز کنند وهمراه کیت کلاج به تراشکار بدهند بعد از تنظیم وعلامت گذاری روی دیسک وفلایویل به مکانیک تحویل

دهند

در باره سوال شما هم در بازار همه نوع کیت کلاج موجوده من بشخصه حتی دیدم صفحه کلاج خالی هم میفروشند

بله جنس درجه یک هم تکی موجود است

میخواستم توضیحی در مورد اون تقه بعد از برداشتن پا از کلاج بدهم که متاسفانه الان به دلیل خستگی ....

سلام بله درسته لطفا هر وقت حوصله داشتید اطلاعاتتونو در مورد اون تقه بنویسید من بعد تعویض صفحه کلاج هنگام ول کردن کلاج یه تقه ریز دارم که بعد اینکه صفحه کلاجو عوض کردم اومد 400 ام خرج کردم دوباره گیربکسو وا کردم البته گیربکسم دو تا ایراد دیگه ام داشت که رفع شد روغنریزی از کاسه نمد پشت ماهک دنده و صدای زیاد بربرنگ سر شفت که اون دوتا رفع شد خداییشو بخوام بگم دنده دیشلیمم زدگی رو دنده هاش داشت عکسشم گداشتم تو تایپیک الان بعد ول کردن کلاج و تو حرکت گیربکس خیلی قرص شده و تقه نداره 

ولی تصمیم گرفتم که دیگه  فعلا اصلا خرج ماشین نکنم تا چندین ماه چون از وقتی خریدمش دو سه ملیونی خرج کردم ولی خودتون میدونید کروزو لاستیک میشلنو سنسور نور و باران و ... اگه کمتر قلقلک بدن:-)

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری