mehrdad320

تعویض دیسک و صفحه 206

3,857 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 6 دقیقه قبل، Armin Cadilac گفته است :

جعبه کاهی کاملا فرانسویه کیفیتش فرق میکنه حالا مشخص نیست الان اصلی باشه ---کیفیت لنت صفحه-فنرها و فنرتسمه ای +فنرخورشیدی ها مهمه 

مرسی

اینهایی که فرمودید همشون توی جعبه موجود هستن؟ یا باید  جدا تهیه بشه؟

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 دقیقه قبل، alex_pk گفته است :

مرسی

سپاس

متوجه نشدم

این مواردی که نوشتم درمورده نام قطعات دیسک وصفحه هست که روی اون نصبه منتهی کیفتشون تفاوت داره --مثلا ممکنه فنرهای خورشیدی سفت باشن وضعیف---یا لنت صفحه کیفیت نداشته باشه ودرسربالایی بوی اون دربیاد یا چند تا کلاچ بگیری ایراد پیدا کنه ویا تقه بزنه -فنرهای صفحه شل باشن و...

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 38 دقیقه قبل، alex_pk گفته است :

مرسی

مدل و تیپ ماشینت رو بفرمایید تا دقیقتر راهنماییتون کنم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، alex_pk گفته است :

سلام دوستان

تفاوت سبز و کاهی در چیه؟

قبلنا قیمت کاهی بالاتر بود، الان قیمت سبز خیلی بیشتره از کاهی، دلیل خاصی داره؟

من والئو ترکیه ای دارم آبی دو سال پیش گرفته بودم هنوز استفاده اش نکردم

به نظرتون بفروشمش یدونه سبز یا کاهی بگیرم؟تفاوتیتو کارکرد دارن؟

مرسی مرسی

سلام من تو این 3 مدل والئو یعنی آبی سبز و کاهی اول کاهیرو قبول دارم دوم سبز رو و سوم آبی ترکیه دایکن هم بهتر از سبز میدونم و تقریبا با کاهی در یه سطح 

ولی کلا از ابی خوشم نمیاد و خیلیارو دیدم ناراضی بودن البته خیلیا ام راضی بودن ولی به نظرم نارضایتی از کاهی و دایکن خیلی کمتر بوده حالا کاری ندارم اصلی هستن یا تقلبی تولید فرانسه هستن یا تولید چین و .. ولی چیزی که خودم مشاهده کردم و نظرات دوستانو جویا شدمو تایپیکو چندین ساله دنبال کردم برداشتم این بوده 

سبزم با برچسب هرینگتون خودم 4 سال پیش انداختم تا الان هم داره کار میکنه ولی شل بودن فنرها باعث شد از روز اول تقه بزنه که عادت خیلی از والئو هاست و بلبرینگشم زود به صدا افتاد اینکه الان گرونتر از کاهی شده یا ابی انقدر گرون شده بر میگرده به عرضه و تقاضا سبز و آبی وارد نشده و کمه تو بازار یکسری ام که مشتری سنتی والئو سبز هستن به خاطر طول عمر بالاش و باعث شده قیمتش بالا بره ولی پارت جدید کاهی به تازگی با برچسب جدید وارد شده که اصالتشم قابل پیگیریه از سایت قطعات پژو psa و چون زیاده کمی قیمتش ملایمتر شده و اتفاقا به همین دلیل ارزش خرید بالایی داره

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام من تو این 3 مدل والئو یعنی آبی سبز و کاهی اول کاهیرو قبول دارم دوم سبز رو و سوم آبی ترکیه دایکن هم بهتر از سبز میدونم و تقریبا با کاهی در یه سطح 

ولی کلا از ابی خوشم نمیاد و خیلیارو دیدم ناراضی بودن البته خیلیا ام راضی بودن ولی به نظرم نارضایتی از کاهی و دایکن خیلی کمتر بوده حالا کاری ندارم اصلی هستن یا تقلبی تولید فرانسه هستن یا تولید چین و .. ولی چیزی که خودم مشاهده کردم و نظرات دوستانو جویا شدمو تایپیکو چندین ساله دنبال کردم برداشتم این بوده 

سبزم با برچسب هرینگتون خودم 4 سال پیش انداختم تا الان هم داره کار میکنه ولی شل بودن فنرها باعث شد از روز اول تقه بزنه که عادت خیلی از والئو هاست و بلبرینگشم زود به صدا افتاد اینکه الان گرونتر از کاهی شده یا ابی انقدر گرون شده بر میگرده به عرضه و تقاضا سبز و آبی وارد نشده و کمه تو بازار یکسری ام که مشتری سنتی والئو سبز هستن به خاطر طول عمر بالاش و باعث شده قیمتش بالا بره ولی پارت جدید کاهی به تازگی با برچسب جدید وارد شده که اصالتشم قابل پیگیریه از سایت قطعات پژو psa و چون زیاده کمی قیمتش ملایمتر شده و اتفاقا به همین دلیل ارزش خرید بالایی داره

آیدین جان من تازگیا نخریدم ولی مثل اینکه میشه اصالتشون رو از طریق کد روی جعبه و سایت والئو بررسی کرد

من احساس میکنم این مواردی که دوستان ناراضی بودن به کیفیت خود جنس برمیگرده و نه اصل بودن یا نبودن اون

الان ماشین هایی که این مدل دیسک و صفحه روشون نصب میشه فکر کنم توی اروپا دیگه زیاد تردد ندارن و مصرف کننده اصلی این قطعات کشورهایی مثل ایران هستند

توی کشور ما که شرکت یا شخص وارد کننده که کلا مشخص نیست و تضمین و گارانتی ای ارائه نمیکنه ، تولید کننده ام یه کم فیتیله کیفیت رو میکشه پایین و سود بیشتری میکنه!

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

آقا بابك درسته. با شما  موافقم وكیفیت جنس مهمه. وقتی كیفیت مونتاژوفنرهاوبلبرینگ پایینه زودتر خراب میشه ارتباطی هم به عادت خیلی از دیسك و صفحه والئو نداره ً بلبرینگ دسته دوم و مونتاژ میكنن یا گریس داخلش نمیزنن و...مشخصا خراب میشه ..والئو فرانسه اصل كجا بود چند سال پیش نتونستیم پیدا كنیم یا چینیه یا مونتاژه 

یادمه دیسک و صفحه ساسیك هم خوب بود 

ویرایش شده در توسط Armin Cadilac
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، tukanet گفته است :

آیدین جان من تازگیا نخریدم ولی مثل اینکه میشه اصالتشون رو از طریق کد روی جعبه و سایت والئو بررسی کرد

من احساس میکنم این مواردی که دوستان ناراضی بودن به کیفیت خود جنس برمیگرده و نه اصل بودن یا نبودن اون

الان ماشین هایی که این مدل دیسک و صفحه روشون نصب میشه فکر کنم توی اروپا دیگه زیاد تردد ندارن و مصرف کننده اصلی این قطعات کشورهایی مثل ایران هستند

توی کشور ما که شرکت یا شخص وارد کننده که کلا مشخص نیست و تضمین و گارانتی ای ارائه نمیکنه ، تولید کننده ام یه کم فیتیله کیفیت رو میکشه پایین و سود بیشتری میکنه!

سلام و آقا بابک ، منم با شما توی این مورد کاملا هم نظرم ، بحث اصالت و اصل بودن کالا نیست ، بحث کیفیت این محصول الان بیشتر مطرحه ، چه بسا خود اون شرکتی که داره اینها رو تولید میکنه ، سطح کیفی قطعاتش مثل سابق نیست.

مثال های زیادی هست که قطعاتی که بازار هدف شون محدودتر شده ، دیگه اون سطح کیفیت برتر قدیمی رو ندارن.

مثلا قطعه ای تولید میشده که چه بسا قبلا بازاری مشتمل بر 5 میلیون مشتری سالانه وجود داشته ولی این بازار رسیده به زیر 1 میلیون.

الان 206 و کلا خانواده ی 206 هم بعید میدونم به جز ایران و برزیل دیگه ای تولید بشه ، خب توی ایران هم که این شرکت والئو که دیگه رسما به خاطر تحریم ها نمی تونه فعالیت داشته باشه.

ویرایش شده در توسط majid2007
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

این دیسک و صفحه مک آرم که ایمان یدک داره داستان این جمله ای که نوشته چیه

تنها کیت کلاج با ضمانت تست در ایران گارانتی بعهده شرکت بارمان کیمیا

ضمانت تست دیگه چیه؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، Ali207 گفته است :

این دیسک و صفحه مک آرم که ایمان یدک داره داستان این جمله ای که نوشته چیه

تنها کیت کلاج با ضمانت تست در ایران گارانتی بعهده شرکت بارمان کیمیا

ضمانت تست دیگه چیه؟

باید از خوشون بپرسی شاید خراب بشه دوباره نو بهت بدن یا اجرت مکانیک هم بدن مشخص نیست شایدم مکانیک خودشون و قبول دارند.به نظرم با شرکتشون تماس بگیرید و نحوه خدماتشون رو سوال بفرمایید

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 39 دقیقه قبل، 308 گفته است :

باید از خوشون بپرسی شاید خراب بشه دوباره نو بهت بدن یا اجرت مکانیک هم بدن مشخص نیست شایدم مکانیک خودشون و قبول دارند.به نظرم با شرکتشون تماس بگیرید و نحوه خدماتشون رو سوال بفرمایید

در اون حد برام مهم نی. همینجوری گفتم شاید کسی بدونه. چون به نظرم دیسک و صفحه ش ساخت ایتالیا نیست به هیچ عنوان. با اون عبارت made in italy‌ تابلوش. مثل این شلوارا و پیرهن هایی میمونه که توی پاساژ پلاسکو برچسب زارا و دی اند جی میخوردن.

ویرایش شده در توسط Ali207
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری