mehrdad320

تعویض دیسک و صفحه 206

3,865 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 1 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام شما باید به نسبت مبلغی که پرداخت میکنید توقعتونم پایین بیارید الان طرف 2 ملیون داده پول دیسکو صفحه کاهی باز هم راضی نیست و ایرادهایی مثل کمی سفتی کلاج صدای بلبرینگ تقه ریز مربوط به فنرهای روی صفحه زود به صدا افتادن بلبرینگ کلاج و گاها کمی کم جون بودن رو اکثر دیسکو صفحه های موجود که قیمتاشون 1.700 تا 2.200 هستو دارن حالا بسته به شانس یکی کمتر یکی بیشتر حالا کسی این ایرادهای جزیی براش محم نیست میبینه همینکه کلاج نرمه دنده هاش راحت جا میره لرزش نداره و نیمکلاج خوب میکنه کاملا راضیه و اصلا صدای بلبرینگو که کلاجو میگیره قطع میشه یا تقه ریز براش محم نیست ولی کس دیگه برای اون کمی تغییر صدا که در حالت خلاس کلاج میگیره صدا میفته صفحه به دلش نمیشینه و میگه اشغاله

اینهایی که دیسکو صفحه میکوبن صفحه  شمارو بر میدارن ایرادهاشو مثلا خطو خش رو دیسکو اگه بشه یه تراش ریز میدن فنرهارو چک میکنن در حال در رفتن نباشه و بلبرینگ رو چک میکنن و فنرهای خورشیدیرو و یه لنت پرچ میکنن روش البته همین لنت پرچ کردن دقت بالایی میخواد نصب کلاج هم خودش تجربه میخواد بعد به جای 2 ملیون هزینه دیسکو صفحه که با تعویض تقریبا 2.5 میشه 600-700 از مشتری میگیرن در اونصورت شما توقع داری این دقیقا مثل دیسکو صفحه نو والئو  یا دایکن باشه ؟ خوب معلومه نمیشه و توقعت باید در حدب باشه که ماشین لرزش نداشته باشه کلاجم به قدری سفت نباشه اذیت کننده باشه و دنده هات خوب جا بره و بکسبات نداشته باشی رضایت داشته باشی

کل سفت بودن کلاج بر میگرده به فنرهای خورشیدی که وقتی نو هستن نرم هستنو خاصیت ارتجاعی بالایی دارن ولی رفته رفته خشک میشن و خاصیت ارتجاعیشون کم میشه و به این دلیل هر چی میگذره کلاج سفتر میشه اونوقت مشتری که 600 -700 داده توقع داره کلاج به نرمی والئو نو باشه یا الان 170 تا 200 میدی یه بلبرینگ کلاج که بعد 2 ماه صدا میفته اون موقع توقع داری بلبرینگ کلاج استوک اونها بی صدا باشه 

دیسکو صفحه های داخلی که چه عرض کنم چینی ام همینه چون شایان صنعت دیسکو صفحش از چین میاد و اینجا بلکه ام همون تو چین برند شایان صنعت و بسته بندی ایرانی روش میخوره اونم همینه شما نباید از یه دیسکو صفحه 800 تومنی توقع دیسکو صفحه 2 ملیونی داشته باشی و همینکه دنده هات جا بره لرزش نباشه و کلاج اذیت کننده نباشه و 40-50 تا کار کنه باید راضی بود که فکر کنم شایان صعت بدک نیست البته مکانیکی که نصبم میکنه محمه

من شرایط اقتصادی و مقدار هزینه ای که میتونی بکنی رو نمیدونم ولی خودم اگه بودم و داشتمو میتونستم تا 2 تا 2.5 هزینه کنم کاهی اورجینال  یا دایکن میبستم حتی گیربکسمم که میومد پایین سرویس کامل میکردم و بلبرینگ سر شفتو تمام کاسه نمدهارو نو میکردم و برنجیها و دیشلی ام چک میکردم 

ولی اگه نداشتم یا مثلا دارم ولی هزینه های واجبتری دارم با همون شایان صنعت سرو ته قضیه رو هم میوردم اگه اونم برام زیاد بود کوبیدن صفحه ام فکر بدی نیست و از قدیم انجام میدادن و فکر کنم مراکزی هستن با 500-600 انجام میدن 

راستی ایراد کلاج خودتون چیه؟ واقعا به وعضی رسیده نمیشه ادامه داد؟ خود من یادمه شرایط پولیم خوب نبود و کمی ام خسیس میکردم کلاج ماشینم با اینکه میلرزوند و باید پر گاز راه مینداختم و کلاجو خیلی اروم ول میکردم که نلرزه 2 سال به همون شکل باهاش رفتم آخرم همونجوری فروختم 

دو سه تا یحث این وسط هست

مثل شراسط بد مالی و اینکه واقعا معلوم نیست اون جنس ۲ تا ۲/۵ میلیونی اصل باشه

الان ماشینم وضعیت بدی نداره

دنده ها خوب جا میره

فقط یکم دیر شتاب میگیره 

دیروز پیش مکانیک بودم که تست کنه ماشینو گذاشت دنده ۴ و کلاچ رو ول کرد ُ ماشین راه افتاد 

گفت صفحه ماشینت ضعیف شده

البته اینم بگم ماشینم تیپ ۵ مدل ۸۵ هست ولی حدود ۳ سال پیش که یدونه صندوقدار ۹۳ داشتم روش شایان صنعت انداختم که واقعا خوب بود و الانم داره خیلی خوب کار میکنه

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بعضی ها دیسک و صفحه کارکرده را مونتاژ میکنن وبسته بندی میکنن و میفروشن 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، af68b588 گفته است :

دو سه تا یحث این وسط هست

مثل شراسط بد مالی و اینکه واقعا معلوم نیست اون جنس ۲ تا ۲/۵ میلیونی اصل باشه

الان ماشینم وضعیت بدی نداره

دنده ها خوب جا میره

فقط یکم دیر شتاب میگیره 

دیروز پیش مکانیک بودم که تست کنه ماشینو گذاشت دنده ۴ و کلاچ رو ول کرد ُ ماشین راه افتاد 

گفت صفحه ماشینت ضعیف شده

البته اینم بگم ماشینم تیپ ۵ مدل ۸۵ هست ولی حدود ۳ سال پیش که یدونه صندوقدار ۹۳ داشتم روش شایان صنعت انداختم که واقعا خوب بود و الانم داره خیلی خوب کار میکنه

والا چی بگم اینجا همه میتونن فقط مشورت بدن در اخر این صاحب و مالک ماشینه که باید تصمیم بگیره مثلا من خودم یادمه دیسکو صفحم میلرزوند موقع رها کردن کلاج باید گاز خیلی میدادم و کلاجو ارام ول میکردم وگرنه انگار تراکتور داره راه میفته با اون حالت 2 سال رانندگی کردم آخرم ماشینو فروختم تازه موقعی که دیسکو صفحه والئو 200 تومن بود و اجرت تعویض 100 تومن ولی الان به شما این پیشنهادو بدم ممکنه بیشتر متضرر شید چون وقتی صفحه دو سال پیش از 200 رسید به 800 تا 1 ملیون من مخم جوری صوت کشید که گفتم مگه میشه دیگه کسی صفحه کلاج عوض کنه تا چند ماه پیش با 1 -1.5 موتور تعمیر اساسی میشد الان باید 1-1.5 بدیم صفحه تو دل خودم فکر میکردم یا پایین میاد یا سالها همون قیمت میمونه ولی تو مدت کوتاهی صفحه بازم گرون شد و به 1.5 رسید الانم که شده حدود 2 ملیون همینجوری پیش بره چند ماه بعد یا سال بعد به 3-4 تومن برسه جای تعجب نداره چون قطعه ایه که هر چقدر بدن مردم مجبورن بخرن ماشالاه تجار و کاسبهای ما ام البته بعضیاشون سیرمونی نداره همین دیسکو صفحه 2 ملیونیرو احتکار میکنن گرونتر بفروشن 

بعد شما اینم در نظر بگیر دیسکو صفحه که باز میشه خیلی یکسری قطعات دیگه ام که تو مسیره و مکانیک چک میکنه ممکنه بخواد عوض شه از کاسه نمدهای پلوس تا قیفی گیربکس تا واسکازین  ماهکهای بیرون گیربکس یا همون شفتهای ریور 

دسته موتورها سیمکلاج میل تعادلها و ... ولی این مراکزی که صفحه استوک لنتکوبی شده میندازن مثلا با 600-700 براشون محمترین قضیه زمان که مثلا تو رووز هر مکانیک بتونه چندین صفحه عوض کنه تا براشون بصرفه برای همین اصلا خیلی ایرادهارو به مشتری نمیگن و بعد تعویض مثلا موتور میلرزه یا تقه شدید داره میگه به ما ربطی نداره دسته موتورهات خرابه گیربکس روغن میده میگه من که به گیربکس دست نزدم (بهتره با تعویض صفحه کاسه نمدهای پلوس و قیفی گیربکس نو شه چون حتی اگه روغن نزده باشن چون فرسودهخ و خشک شدن ممکنه بعد بازو بست روغن بدن ) یا ریور دنده خلاسی زیاد داره و دنده ها با فاصله جا میرن میگه ماهکهای بیرون گیربکس خرابه ممکنه درستم بگه همه رو ولی مکانیک خوب کسیه که جایی رو باز میکنه تمام قطعات مربوط و اطراف اون قطعه رو چک کنه و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض کنه

خلاصه با این احوال اقتصادی عوض کردن صفحه ام کار پیچیده ای شده و نمیشه یه نسخه کلی پیچید و فقط میشه مشورت داد و در آخر خود مالک خودرو باید تصمیم بگیره با توجه به شرایطش 

جون نداشتن ماشین موقع راه انداختن خیلی وقتها به صفحه مربوط نمیشه اگه صفحتون بکسبات نمیکنه و ماشین گاز هرز نمیخوره اصلا شاید شتاب پایین به صفحه ربطی نداشته باشه صفحه وقتی خرابه تو سربالاییها گاز میدی دور موتور بالا میره ولی به همون نسبت سرعت زیاد نمیشه و راننده کاملا متوجه میشه ماشین داره گاز هرز میخوره و صفحه داره بکسبات میکنه ولی اگه صفحه بکسبات نکنه و تمام نیرو رو از موتور به گیربکس منتقل کنه که خیلی صفحه های کهنه و ایرادارم این کارو میکنن دیگه بهترین صفحه دنیارم بندازی تاثیری نداره مگر اینکه موقع رها کردن کلاج  و بکسبات صفحه نو خودشو نشون بده

در  آخر برای ماشینتون تبریک میگم تیپ 5 مدل پایین فرانسوی رو خیلیا عاشقشن اگه سالم که چه بهتر اگرم خیلی سالم نباشه با هزینه ای مثل 10-15 تومن میشه روپاش کردو از یه ماشین فول فرانسوی که از خیلی از ماشینهای صفر 150 ملیونی سرتره لذت برد 

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

والا چی بگم اینجا همه میتونن فقط مشورت بدن در اخر این صاحب و مالک ماشینه که باید تصمیم بگیره مثلا من خودم یادمه دیسکو صفحم میلرزوند موقع رها کردن کلاج باید گاز خیلی میدادم و کلاجو ارام ول میکردم وگرنه انگار تراکتور داره راه میفته با اون حالت 2 سال رانندگی کردم آخرم ماشینو فروختم تازه موقعی که دیسکو صفحه والئو 200 تومن بود و اجرت تعویض 100 تومن ولی الان به شما این پیشنهادو بدم ممکنه بیشتر متضرر شید چون وقتی صفحه دو سال پیش از 200 رسید به 800 تا 1 ملیون من مخم جوری صوت کشید که گفتم مگه میشه دیگه کسی صفحه کلاج عوض کنه تا چند ماه پیش با 1 -1.5 موتور تعمیر اساسی میشد الان باید 1-1.5 بدیم صفحه تو دل خودم فکر میکردم یا پایین میاد یا سالها همون قیمت میمونه ولی تو مدت کوتاهی صفحه بازم گرون شد و به 1.5 رسید الانم که شده حدود 2 ملیون همینجوری پیش بره چند ماه بعد یا سال بعد به 3-4 تومن برسه جای تعجب نداره چون قطعه ایه که هر چقدر بدن مردم مجبورن بخرن ماشالاه تجار و کاسبهای ما ام البته بعضیاشون سیرمونی نداره همین دیسکو صفحه 2 ملیونیرو احتکار میکنن گرونتر بفروشن 

بعد شما اینم در نظر بگیر دیسکو صفحه که باز میشه خیلی یکسری قطعات دیگه ام که تو مسیره و مکانیک چک میکنه ممکنه بخواد عوض شه از کاسه نمدهای پلوس تا قیفی گیربکس تا واسکازین  ماهکهای بیرون گیربکس یا همون شفتهای ریور 

دسته موتورها سیمکلاج میل تعادلها و ... ولی این مراکزی که صفحه استوک لنتکوبی شده میندازن مثلا با 600-700 براشون محمترین قضیه زمان که مثلا تو رووز هر مکانیک بتونه چندین صفحه عوض کنه تا براشون بصرفه برای همین اصلا خیلی ایرادهارو به مشتری نمیگن و بعد تعویض مثلا موتور میلرزه یا تقه شدید داره میگه به ما ربطی نداره دسته موتورهات خرابه گیربکس روغن میده میگه من که به گیربکس دست نزدم (بهتره با تعویض صفحه کاسه نمدهای پلوس و قیفی گیربکس نو شه چون حتی اگه روغن نزده باشن چون فرسودهخ و خشک شدن ممکنه بعد بازو بست روغن بدن ) یا ریور دنده خلاسی زیاد داره و دنده ها با فاصله جا میرن میگه ماهکهای بیرون گیربکس خرابه ممکنه درستم بگه همه رو ولی مکانیک خوب کسیه که جایی رو باز میکنه تمام قطعات مربوط و اطراف اون قطعه رو چک کنه و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض کنه

خلاصه با این احوال اقتصادی عوض کردن صفحه ام کار پیچیده ای شده و نمیشه یه نسخه کلی پیچید و فقط میشه مشورت داد و در آخر خود مالک خودرو باید تصمیم بگیره با توجه به شرایطش 

جون نداشتن ماشین موقع راه انداختن خیلی وقتها به صفحه مربوط نمیشه اگه صفحتون بکسبات نمیکنه و ماشین گاز هرز نمیخوره اصلا شاید شتاب پایین به صفحه ربطی نداشته باشه صفحه وقتی خرابه تو سربالاییها گاز میدی دور موتور بالا میره ولی به همون نسبت سرعت زیاد نمیشه و راننده کاملا متوجه میشه ماشین داره گاز هرز میخوره و صفحه داره بکسبات میکنه ولی اگه صفحه بکسبات نکنه و تمام نیرو رو از موتور به گیربکس منتقل کنه که خیلی صفحه های کهنه و ایرادارم این کارو میکنن دیگه بهترین صفحه دنیارم بندازی تاثیری نداره مگر اینکه موقع رها کردن کلاج  و بکسبات صفحه نو خودشو نشون بده

در  آخر برای ماشینتون تبریک میگم تیپ 5 مدل پایین فرانسوی رو خیلیا عاشقشن اگه سالم که چه بهتر اگرم خیلی سالم نباشه با هزینه ای مثل 10-15 تومن میشه روپاش کردو از یه ماشین فول فرانسوی که از خیلی از ماشینهای صفر 150 ملیونی سرتره لذت برد 

والله اگر یک درصدم قرار باشه از اونجا دیسک و صفحه بخرم که مکانیک خودم عوض میکنه البته میگم اگه یک درصد از اونجا بخرم

ماشینم بکسبات  نداره و تو سر بالایی هم اصلا کم نمیاره و گاز هرز هم نمیخوره

یه چند وقتیه به نظرم با مکث شتاب میگیره که اول شکم به کویل بود که دیروز تست کردیم و مشکلی نداشت

مکانیک گفت شاید سنسور سرعت ایراد داره ( همون که زیر ترموستات هست)

در مورد صفحه هم خودم چند بار تست کردم و با چهار راه افتادم که هربار خاموش شد حالا اون دیروز چرا کرد متوجه نشدم که ماشین راه اتاد ( البته ایت تست با چهار راه افتادن رو من بیشتر تو موتورهای هوندا cg دیده بودم تا ماشین)

والله ماشینم قابل شمارو نداره

۱۶۳۵۰۰ تا راه رفته و بیرنگه و خداروشکر خداروشکر از همه چیزش راضی هستم

البته اون کاری که شما با ماشینت کردی رو من عمرا نمیکنم :grin:

لازم باشه قرض میکنم درستش میکنم

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، af68b588 گفته است :

والله اگر یک درصدم قرار باشه از اونجا دیسک و صفحه بخرم که مکانیک خودم عوض میکنه البته میگم اگه یک درصد از اونجا بخرم

ماشینم بکسبات  نداره و تو سر بالایی هم اصلا کم نمیاره و گاز هرز هم نمیخوره

یه چند وقتیه به نظرم با مکث شتاب میگیره که اول شکم به کویل بود که دیروز تست کردیم و مشکلی نداشت

مکانیک گفت شاید سنسور سرعت ایراد داره ( همون که زیر ترموستات هست)

در مورد صفحه هم خودم چند بار تست کردم و با چهار راه افتادم که هربار خاموش شد حالا اون دیروز چرا کرد متوجه نشدم که ماشین راه اتاد ( البته ایت تست با چهار راه افتادن رو من بیشتر تو موتورهای هوندا cg دیده بودم تا ماشین)

والله ماشینم قابل شمارو نداره

۱۶۳۵۰۰ تا راه رفته و بیرنگه و خداروشکر خداروشکر از همه چیزش راضی هستم

البته اون کاری که شما با ماشینت کردی رو من عمرا نمیکنم :grin:

لازم باشه قرض میکنم درستش میکنم

:grin: البته منم اون موقع جوون بودمو جاهل فکر میکردم اینکارا صرفه جوییه الان باشه منم شده قرض کنم عوض میکنم صفحه رو 

در مورد ماشینم ایول همین یه خطو در بارش گفتی لذت بردم ایشالاه چشم بد دور باشه و برات به خوشی کار کنه و همیشه سالم بمونه یه اسفندم براش دود کن این شرایطم که گفتی دیسکو صفحه هنوز خیلی وعضش خراب نیست و با شایان صنعت یا کوبیده شده عوض کنی فکر نکنم راضیت کنه من جای شما باشم (چون حدس میزنم ماشینو میخواید نگه دارید همیشگی و قصد فروش ندارید )یه دیسکو صفحه کاهی اورجینال یا دایکن میخرم میزارم گوشه خونه اینجوری هم از تورم و گرون شدن در امانید هم هر وقت دیگه صفحه عمرش تموم شد عوض میکنید و از لحاظ مالی راحتید 

خود من بالغ بر کلی  قطعه خورد خورد خریدم گذاشتم کنار دیسکو صفحه ام میخوام بخرم همه رم چون خورد خورد خریدم اصلا بهم فشار نیومده

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

:grin: البته منم اون موقع جوون بودمو جاهل فکر میکردم اینکارا صرفه جوییه الان باشه منم شده قرض کنم عوض میکنم صفحه رو 

در مورد ماشینم ایول همین یه خطو در بارش گفتی لذت بردم ایشالاه چشم بد دور باشه و برات به خوشی کار کنه و همیشه سالم بمونه یه اسفندم براش دود کن این شرایطم که گفتی دیسکو صفحه هنوز خیلی وعضش خراب نیست و با شایان صنعت یا کوبیده شده عوض کنی فکر نکنم راضیت کنه من جای شما باشم (چون حدس میزنم ماشینو میخواید نگه دارید همیشگی و قصد فروش ندارید )یه دیسکو صفحه کاهی اورجینال یا دایکن میخرم میزارم گوشه خونه اینجوری هم از تورم و گرون شدن در امانید هم هر وقت دیگه صفحه عمرش تموم شد عوض میکنید و از لحاظ مالی راحتید 

خود من بالغ بر کلی  قطعه خورد خورد خریدم گذاشتم کنار دیسکو صفحه ام میخوام بخرم همه رم چون خورد خورد خریدم اصلا بهم فشار نیومده

والله قبل عید قصد داشتم ۵۰ تومن وام بگیرم اینم بفروشم یه ماشین دیگه بخرم

الان اون ۵۰ رو بزارم رو این باید برم یدونه ۲۰۶ مدل ۸۴ یا ۸۵ بخرم که .....

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

یه موردی که توی فروممون هست اینه که دوستان همیشه نظرشون اینه که قطعات اورجینال و اصلی استفاده بشه

منم مخالف این نیستم ولی بعضی وقتا قطعات گیر نمیاد یا اورجینال اختلاف قیمت خیلی بالایی داره و شاید هزینه کردنش برای مالک ماشین مقدور نباشه

توی این حالت بعضی از برندهای ایرانی رو به نظرم میشه وارد بازی کرد که کیفیتشون شاید به اورجینال نرسه ولی انقدرم بی کیفیت نیستند و جوابگو هستند

توی دیسک و صفحه ام شاید بشه این حالت رو دید ، وقتی دوستان اورجینال آبی و سبز و کاهی گرفتند و باز هم به دلایلی از کیفیت قطعه خریداری شده راضی نبودند

بهتره یه دو دو تا کنیم و ببینیم آیا هزینه کردن مثلا 2.5 میلیون برای جعبه سبز ارزش داره یا نه بریم 800 بدیم و عظام بخریم یا اصلا 200 بدیم لنت کوبی کنیم ؟

همون طور که آیدین عزیز بالاتر اشاره کرد اینجا همگی در حد مشورت و پیشنهاد نظر میدیم و در هر صورت تصمیم گیرنده خود شخص هست که تصمیم میگیره چیکار کنه

پسند شده توسط 9 کاربر

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، tukanet گفته است :

یه موردی که توی فروممون هست اینه که دوستان همیشه نظرشون اینه که قطعات اورجینال و اصلی استفاده بشه

منم مخالف این نیستم ولی بعضی وقتا قطعات گیر نمیاد یا اورجینال اختلاف قیمت خیلی بالایی داره و شاید هزینه کردنش برای مالک ماشین مقدور نباشه

توی این حالت بعضی از برندهای ایرانی رو به نظرم میشه وارد بازی کرد که کیفیتشون شاید به اورجینال نرسه ولی انقدرم بی کیفیت نیستند و جوابگو هستند

توی دیسک و صفحه ام شاید بشه این حالت رو دید ، وقتی دوستان اورجینال آبی و سبز و کاهی گرفتند و باز هم به دلایلی از کیفیت قطعه خریداری شده راضی نبودند

بهتره یه دو دو تا کنیم و ببینیم آیا هزینه کردن مثلا 2.5 میلیون برای جعبه سبز ارزش داره یا نه بریم 800 بدیم و عظام بخریم یا اصلا 200 بدیم لنت کوبی کنیم ؟

همون طور که آیدین عزیز بالاتر اشاره کرد اینجا همگی در حد مشورت و پیشنهاد نظر میدیم و در هر صورت تصمیم گیرنده خود شخص هست که تصمیم میگیره چیکار کنه

سلام دوست من

با حرف شما کاملا موافقم

فقط خواستم یه نقل قول به حرفاتون اضافه کنم

قبل از این گرونی ها،چون اختلاف مثلا والئو کارتون سبز و دایکن نهایت ۱۵ تا ۲۰ هزارتومن بود،و گرونترین دیسک و صفحه نهایتش ۲۵۰ هزارتومن بود،میشد به هر کسی که میخواد دیسک و صفحه بخره بگی بهترین جنس رو بخره

ولی در حال حاضر اونقدر قیمت قطعات بالا رفته و اختلاف قیمت بین قطعات هست،که باید با توجه به نوع استفاده از خودرو انتحاب کنیم

اگر خودرو خانوادگی هست و معمولا داره با فشار پایین حرکت میکنه،پس چه اشکالی داره از دیسک و صفحه های ایرانی استفاده کنیم؟

به نظر من کیفیت دیسک و صفحه عظام پلاس و شایان صنعت تا حدی قابل قبول هستن و میشه روشون ۵۰ هزارتا حساب کرد

در نظر داشته باشید واسه یه ماشین خانوادگی ۵۰ هزارکیلومتر شاید حدود ۳ الی ۵ سال طول بکشه

ولی برای کسی که استفاده زیادی از ماشینش داره و یا ماشین تحت فشار زیادی هست،مطمئنا نمیشه به دیسک و صفحه ایرانی اعتماد زیادی کرد

اما به نظر شماچند نفر با این شرایط رانندگی میکنند؟؟؟

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان

تفاوت سبز و کاهی در چیه؟

قبلنا قیمت کاهی بالاتر بود، الان قیمت سبز خیلی بیشتره از کاهی، دلیل خاصی داره؟

من والئو ترکیه ای دارم آبی دو سال پیش گرفته بودم هنوز استفاده اش نکردم

به نظرتون بفروشمش یدونه سبز یا کاهی بگیرم؟تفاوتیتو کارکرد دارن؟

مرسی مرسی

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، alex_pk گفته است :

سلام دوستان

تفاوت سبز و کاهی در چیه؟

قبلنا قیمت کاهی بالاتر بود، الان قیمت سبز خیلی بیشتره از کاهی، دلیل خاصی داره؟

من والئو ترکیه ای دارم آبی دو سال پیش گرفته بودم هنوز استفاده اش نکردم

به نظرتون بفروشمش یدونه سبز یا کاهی بگیرم؟تفاوتیتو کارکرد دارن؟

مرسی مرسی

جعبه کاهی کاملا فرانسویه کیفیتش فرق میکنه حالا مشخص نیست الان اصلی باشه ---کیفیت لنت صفحه-فنرها و فنرتسمه ای +فنرخورشیدی ها مهمه 

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری