mehrdad320

تعویض دیسک و صفحه 206

3,615 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 24 دقیقه قبل، علی طبا گفته است :

سلام آقامهرداد ، بله من هم موافق با استفاده از کالای با کیفیت هستم ولو با قیمت بالاتر ولی معقول . البته چون استفاده ندارم در نتیجه از قیمت و تنوع جنس بی اطلاع هستم . ولی این قیمت با توجه به قیمت شرکت یعنی بیش از 3 برابر به نظر مقداری غیرمنطقی هستش . ولی اگر واقعاً جنس مناسب نباشه که خوب بالاجبار ناچار به تهیه با قیمت بالا هستیم . ولی سوال من اینه که حوب بقیه تیپ 5 ویا 207 ها اونا چی استفاده میکنند؟ بالاخره نمیشه که فقط دنبال یه همچین موردهایی بود که به ندرت پیدا میشه . البته میدونم که قیمت حدود 1تا 1200 جنس خوب پیدا میشه . به همین دلیل هم میگم که نهایت قیمت خرید این جنس از فروشنده تا حدود 1400 تا 500 میتونه منطقی باشه . بازهم هرجور که دوست عزیز صلاح بدونن و البته باتوجه به شهرتستان بودن فروشنده و امکان دسترسی و آشنا نبودن با فروشنده ، مقداری با احتیاط بیشتری باید خرید کرد . متاسفانه شرایط بازار خیلی آشفته است و خوب توی این شرایط هم همه چیز ممکنه باشه . ولو تقلبی بودن منطبق نبودن کالا با عکس ارائه شده . 

البته برند لوک از ولئو گرونتر است و حدود قیمتی 1000 تومن در خارج از کشور و تک فروشی می باشد . برندساسیک  که تقریباً 2برابر این2 برند است . منظورم از نقایسه اینه که معمولاً قطعه در ایران با قیمت خارج از کشور پایین تر هستش . خوب این برعکسه و تقریا! 1/5 برابره . البته برخی سایت ها که اتفاقاً گرون تر هم میدن ظاهراً موجوده . 

5dc5b39eb172c__206(5)-(ORGINAL)-800x800.jpg.39cb64ac5ace90b19e30c7aee59c4aeb.jpg

ویرایش شده در توسط علی طبا
پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 36 دقیقه قبل، علی طبا گفته است :

البته برند لوک از ولئو گرونتر است و حدود قیمتی 1000 تومن در خارج از کشور و تک فروشی می باشد . برندساسیک  که تقریباً 2برابر این2 برند است . منظورم از نقایسه اینه که معمولاً قطعه در ایران با قیمت خارج از کشور پایین تر هستش . خوب این برعکسه و تقریا! 1/5 برابره . البته برخی سایت ها که اتفاقاً گرون تر هم میدن ظاهراً موجوده . 

5dc5b39eb172c__206(5)-(ORGINAL)-800x800.jpg.39cb64ac5ace90b19e30c7aee59c4aeb.jpg

لوک که یک برند کهنه کار و بسیار باکیفیته  یادمه دیسک و صفحه برای پیکان هم داشت و عمری بود ولی این هایی که تو بازار هست معلوم نیست از کجا امده و کیفیتی در حد نام این برند را نداره و برخی از دوستان همین انجمن هم که بستند خیلی راضی نبودن. خودم هم برای یکی از دوستانم خریدم و بست اصلا راضی نبود و خیلی زود عوضش کرد.

ساسیک هم برند بسیار خوبیه ولی من تو بازار فقط جلو بندیش را دیدم و تا به حال دیسک و صفحه اون را ندیدم.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

لوک که یک برند کهنه کار و بسیار باکیفیته  یادمه دیسک و صفحه برای پیکان هم داشت و عمری بود ولی این هایی که تو بازار هست معلوم نیست از کجا امده و کیفیتی در حد نام این برند را نداره و برخی از دوستان همین انجمن هم که بستند خیلی راضی نبودن. خودم هم برای یکی از دوستانم خریدم و بست اصلا راضی نبود و خیلی زود عوضش کرد.

ساسیک هم برند بسیار خوبیه ولی من تو بازار فقط جلو بندیش را دیدم و تا به حال دیسک و صفحه اون را ندیدم.

انگار لوازم تو بازار، حتی تو بزند خاص هم مثل تولیدات ایران خودرو شده یکی خوبه یکی بد

دوتا دیسک و صفحه جعبه ابی ایساکو که روش زده والئو ترکیه خریدم و یک تعمیرکار رو دو تا V8 مدل ۹۳ نصب کرد و که یکی عالی بود و بعد از ۷۰ هزار تا هنوز خویه ولی دومی با اینکه کمتر از ۱۰ هزار تا رفته ولی اصلا از نظر نرمی و شتاب مثل اولی نیست.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، mehran51 گفته است :

انگار لوازم تو بازار، حتی تو بزند خاص هم مثل تولیدات ایران خودرو شده یکی خوبه یکی بد

دوتا دیسک و صفحه جعبه ابی ایساکو که روش زده والئو ترکیه خریدم و یک تعمیرکار رو دو تا V8 مدل ۹۳ نصب کرد و که یکی عالی بود و بعد از ۷۰ هزار تا هنوز خویه ولی دومی با اینکه کمتر از ۱۰ هزار تا رفته ولی اصلا از نظر نرمی و شتاب مثل اولی نیست.

آقا مهران دقیقا این جعبه ابی های ایساکو همین حال را داره بعضی ها زیر 5 تا عوض کردن و به شدت ناراضیند و بعضی ها هم خیلی باهاش راحتند و 80 تایی کار کردن! واقعا ادم میمونه چی شده؟؟؟

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، mehran51 گفته است :

سلام اقا مهران جعبه ابی دقیقا همینه که فرمودید صفحات قبلو بخونید خیلیا جعبه ابی ترکیه انداختن و چند ماه نشده عوض کردن البته اون موقع که ارزون بود حدود 180-200 تومن و طرف دلش میومد برای ایرادات جزیی مثل سفتی یا کمی لرزش مجدد هزینه کنه و بعضی ام انداخته بودن و میگفتن چند ساله بی دردسرکار کرده 

به همین دلیل که بگیر نگیر داره و الانی که فکر کنم حدود 800 به بالا قیمتشه اصلا منطقی نیست استفاده ازش و یک ملیون هزینه کنن و دایکن ببندن به نظر من ریسک کمتری داره 

جعبه سبزم بهتره از ابی ولی اونم صدای برلبرینگ و سفت شدن زود هنگام از ایراداتشه ولی عمر بالایی داره و به این زودیا به لرزش یا بکسبات نمیفته که ناچار به تعویض بشی 

جعبه کاهی جدید هم به شرط خرید از جای مطمئن که جنس داخلش عوض نشده باشهچون پلمب مناسبینداره گزینه خوبیه با قیمت 200-300 گرونتر بودن از سبز و دایکن

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

آقا مهران دقیقا این جعبه ابی های ایساکو همین حال را داره بعضی ها زیر 5 تا عوض کردن و به شدت ناراضیند و بعضی ها هم خیلی باهاش راحتند و 80 تایی کار کردن! واقعا ادم میمونه چی شده؟؟؟

ظاهراً ایرانی‌ها هم همینن. من خودم دیسک و صفحه رو تو نمایندگی روی ۱۶۰۰۰ تا عوض کردم. البته صفحه تقریبا سالم بود؛ هر چند که جنس بسیار بی‌کیفیتی داشت و از همون کیلومتر اول تو سربالایی‌ها و زمان نیم‌کلاچ کم می‌آورد.  پره‌های خورشیدی هم کمی ناصاف بودند و همین باعث شده بود که تو شروع حرکت لرزش داشته باشه. حالا ممکنه یه نفر این مشکل رو اصلاً بهش اهمیت نده و تو شروع پرگاز راه بیفته و با همین دیسک و صفحه ۵۰هزار تا بره. اما برای من این مساله خیلی اعصاب‌خردکن بود به‌خصوص وقتی قرار بود یک ساعت تو ترافیک بمونم دیگه صبرم لبریز میشد. واسه همین با جعبه کاهی عوض کردم و خیلی راضی بودم.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

بله ساسیک حدود200 پونده که با تخفیفش شده حدود 156 پوند . البته خیلی از برندها هست که در ایران قطعات دیگش رو شناختی نداریم .

SASIC Clutch Kit

• Diameter [mm]:200
  • Number of Teeth:18
  • for OE number:205151

OVERVIEW OF THE PRODUCT

• Clutch Kit SASIC
  • Number of order  SCL0545
  • Use number  SCL0545
  • Our price:  155,83£
  • Condition  New

5dc5c096698dc_SASICClutchKit.png.e5e6f4b9c5e989c9c159c83b2d0bdc0f.png

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، علی طبا گفته است :

بله ساسیک حدود200 پونده که با تخفیفش شده حدود 156 پوند . البته خیلی از برندها هست که در ایران قطعات دیگش رو شناختی نداریم .

SASIC Clutch Kit

OVERVIEW OF THE PRODUCT

• Clutch Kit SASIC
  • Use number  SCL0545
  • Condition  New

دیسک و صفحه ساچ هم خوب بود 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، Xander گفته است :

ظاهراً ایرانی‌ها هم همینن. من خودم دیسک و صفحه رو تو نمایندگی روی ۱۶۰۰۰ تا عوض کردم. البته صفحه تقریبا سالم بود؛ هر چند که جنس بسیار بی‌کیفیتی داشت و از همون کیلومتر اول تو سربالایی‌ها و زمان نیم‌کلاچ کم می‌آورد.  پره‌های خورشیدی هم کمی ناصاف بودند و همین باعث شده بود که تو شروع حرکت لرزش داشته باشه. حالا ممکنه یه نفر این مشکل رو اصلاً بهش اهمیت نده و تو شروع پرگاز راه بیفته و با همین دیسک و صفحه ۵۰هزار تا بره. اما برای من این مساله خیلی اعصاب‌خردکن بود به‌خصوص وقتی قرار بود یک ساعت تو ترافیک بمونم دیگه صبرم لبریز میشد. واسه همین با جعبه کاهی عوض کردم و خیلی راضی بودم.

تشکر از تجربه ای که در اختیار گذاشتید

اون کاهی از مدل های وارداتی جدید بود؟  یا از والئو ارم دارهای قدیم ؟؟ چند تا کار کرده؟

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، علی طبا گفته است :

SASIC Clutch Kit

OVERVIEW OF THE PRODUCT

• Clutch Kit SASIC
  • Use number  SCL0545
  • Condition  New

البته اگر انگلیس باشه فکر کنم این قیمت شامل VAT هم میشه که خودش ۱۸ درصده اگر اشتباه نکنم. و اگر کسی بخره و بخواد از کشور خارج کنه با نشون دادن رسید این VAT از قیمتش کم میشه. یعنی ۱۲۰-۱۳۰ پوند میشه گمونم. البته من تو سایت‌هاشون دیسک و صفحه لوک دیدم حدود ۶۰ پوند. 

در 1 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

تشکر از تجربه ای که در اختیار گذاشتید

اون کاهی از مدل های وارداتی جدید بود؟  یا از والئو ارم دارهای قدیم ؟؟ چند تا کار کرده؟

از اون کاهی‌های بدون آرم بود آقا مهرداد. تا حالا ۶۰ هزارتایی کار کرده و فکر کنم باز هم کار کنه. البته من کمی دیر برای تعویض اهرم کلاچ با نوع بهینه و کابل کلاچ با توع دستی اقدام کردم و فکر کنم کمی این باعث فرسودگی صفحه توی دو سال اول شد. اما کلاچ بعد از تعویض اهرم کلاچ خیلی نرم شد و مهم‌تر این که بعدش تو این ترافیک افتضاح همت و حکیم سفت نشد.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری