975 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 27 دقیقه قبل، yoosefheidari گفته است :

برق کوئل رو نمیشه تقویت کرد چون ای سی یو تنظیمش میکنه و دست بهش نزار که ممکنه خرابش کنی!

همون طور که اقا یوسف هم فرمودند

به سیستم برقی ۲۰۶،نمیشه به این راحتی ها دست زد

همه قسمت ها بر اساس یه برنامه از طریق. Ecu تقسیم و تنظیم میشه.

به عنوان مثال:

من خودم با یه لطایف الحیلی ،از لامپ ۱۰۰وات استفاده کردم،

سر راه افتامات گذاشتم،فعلا که جواب داده

کارخونه ای ش ۵۵انگار فانوس روشن کردی،دید راحتی نداری.

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1398/01/10, 15:40:49، whiteshark گفته است :

سلام

توصیه میشه هوای خنک بهش برسونید

وحید

سیستم مکش دست ساز درست کردم بطوری که هوارو از کف زمین که خنک تر بود میگرفت. اما فرقی نکرد 

لینک به ارسال
در در 1398/01/10, 16:10:41، yoosefheidari گفته است :

شما همون اول صبح که شتابش خوبه ولتاژ دو سر باتریو بگیر بعد که ضعیف میشه بازم بگیر ببین چند ولته.

دینام عوض شده. با باتری قدیم و اخیرا جدید تفاوتی احساس نشد

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، Iran National گفته است :

نیاز به تقویت نیست

فقط دسته سیم و اتصالات سالم و تمیز باشن کافی

گاهی اوقات حرکت اضافه =پشیمانی و هزینه بیخودی.

در 10 ساعت قبل، Armin Cadilac گفته است :

برق کوئل یه مقدار خروجی داره برای جرقه شمعها که همون کافیه 

اگه سیستم ادوات را بخواهیم تقویت کنیم معمولادینام را امپر بالا باید نصب کنیم 

در 9 ساعت قبل، yoosefheidari گفته است :

برق کوئل رو نمیشه تقویت کرد چون ای سی یو تنظیمش میکنه و دست بهش نزار که ممکنه خرابش کنی!

ممنون از جوابهاتون...بله درسته سیستم برق 206 خیلی حساسه و حتی نمیشه کیت msd هم نصب کرد چندتا روش از چندجا شنیدم و خوندم که میخواستم ببینم به نظر شما این کارا منطقی و شدنیه ایا؟؟؟

یبار توی تعمیرگاه یکی میگفت من سیم برق کویلمو یه رله سر راهش گذاشتم و مستقیم به باطری وصلش کردم یعنی اینجوری ک کویل دستور پالس جرقشو از ای سی یو میگیره ولی برقی ک شارژ میشه مستقیم از باطری (من خودم دقیق نمیدونم ک سیم های کویل به چ صورته)

و یجا هم خوندم ک گفته بودن سر راه سیم برق کویل همینجوری رله فن ببندین تاثیر داره و ولتاژو یه مقدار بیشتر میکنه

نظر شما چیه؟؟؟؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، nima.rhn گفته است :

ممنون از جوابهاتون...بله درسته سیستم برق 206 خیلی حساسه و حتی نمیشه کیت msd هم نصب کرد چندتا روش از چندجا شنیدم و خوندم که میخواستم ببینم به نظر شما این کارا منطقی و شدنیه ایا؟؟؟

یبار توی تعمیرگاه یکی میگفت من سیم برق کویلمو یه رله سر راهش گذاشتم و مستقیم به باطری وصلش کردم یعنی اینجوری ک کویل دستور پالس جرقشو از ای سی یو میگیره ولی برقی ک شارژ میشه مستقیم از باطری (من خودم دقیق نمیدونم ک سیم های کویل به چ صورته)

و یجا هم خوندم ک گفته بودن سر راه سیم برق کویل همینجوری رله فن ببندین تاثیر داره و ولتاژو یه مقدار بیشتر میکنه

نظر شما چیه؟؟؟؟

سلام

کاربرد رله اینه که بار اضافی برق خودرو را نگه داره وبعد به سمت همون بخش مورد استفاده مثلا موتور فن بفرسته تا جریان یکسره کشیده نشده وقطعه ویا سیم ها اسیب ببینن 

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، Abolfazl Chelekaei گفته است :

سیستم مکش دست ساز درست کردم بطوری که هوارو از کف زمین که خنک تر بود میگرفت. اما فرقی نکرد 

سلام

زاویه ورود هوا و جنس لوله های هوارسان و زوایا و دبی هوای ورودیو نسبت اون به پاشش انژکتور همه مهمه و نمیتونم بگم دقیقا ولی میشه گفت تقریبا باید اگر دست ساز هست رعایت بفرمایید وگرنه علاوه بر افت شتاب افزایش مصرف رو هم خواهید داشت

وحید

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1398/01/24, 12:30:51، whiteshark گفته است :

سلام

زاویه ورود هوا و جنس لوله های هوارسان و زوایا و دبی هوای ورودیو نسبت اون به پاشش انژکتور همه مهمه و نمیتونم بگم دقیقا ولی میشه گفت تقریبا باید اگر دست ساز هست رعایت بفرمایید وگرنه علاوه بر افت شتاب افزایش مصرف رو هم خواهید داشت

وحید

برای تیپ دو مدل ۸۹ چی پیشنهاد میکنید برای بهبودش؟

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، DBBU گفته است :

برای تیپ دو مدل ۸۹ چی پیشنهاد میکنید برای بهبودش؟

سلام سیستم هوای 744 یا مدل پایینی هوارو از پشت گلگیر میگیره که کاملا خارج از محفظه موتوره که هواش گرمه درست مثل خودروهای اسپرت که روی کاپوت دریچه داره و هوارو از اونجا مکش میکنه ولی این به شکلی همون ترفنده ولی هوارو از پشت گلگیر میکشه و قشنگ میره داخل شلگیرنصب میشه ورودیش 

ولی ندلهای اسپرت بیشتر دنبال قیافه بودن تا ا کارایی همچنین پایین اومدن قیمت تمام شده مثلا بعضی مدلها لوله کشی داره و به سمت پایین موتور رفته ولی در همون پایین رها شده خوب اونجا ام داخل محفظه موتور هست که از بالا با کاپوت و از زیر با سینی موتور محفوظ شده و هوای ان قسمتم گرمای موتورو داره

spcl_img3_1477736020.jpg

یا یه مدلی دهنه هواکش به سمت جلوی کاپوت اومده و وقتی کاپوت بازه و عکسی میندازی فکر میکنی هوارو از قسمت جلوی کاپوت میکشه که باد با شدت و اندازه کافی وجود داره اون مدلم ولی وقتی کاپوت بسته میشه میبینید هوارو داره از پشتو بالای رادیاتور اب میگیره که خیلی گرمتره کلا وقتی میخوان ببینن ماشینی تازه خاموش شده یا نه دست میزنن به همون قسمت جلوی کاپوت چون از گرمترین نقاط کاپوته و زمان بیشتری گرم میمونه به خاطر وجود رادیاتور همچنین هوای گرم و محفوظ داخل کاپوت همچنین طراحیش جوریه پایه و جاپیچ نگهدارنش زود میشکنه 

این کالاها بیشتر از اینکه کارامد باشن برای زیبایی طراحی شدن و بیشتر دکور هستن مثل چراغ شور 206 که بعضیا دونه ای 5 تومن ماکتشو میخرن و روی سپر جلو نصب میکنن 

کلا 206 ماشینیه که هزینه ای که برای قطعات اسپرت میخوای براش کنی روی لوازم و قطعات فرانسوی اصلی و مدل پایینی یا rc کنی نتیجه خیلی بهتر میشه و این خودش از قابلیتهای 206 هست 

spcl_img3_1477736020.jpg

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام سیستم هوای 744 یا مدل پایینی هوارو از پشت گلگیر میگیره که کاملا خارج از محفظه موتوره که هواش گرمه درست مثل خودروهای اسپرت که روی کاپوت دریچه داره و هوارو از اونجا مکش میکنه ولی این به شکلی همون ترفنده ولی هوارو از پشت گلگیر میکشه و قشنگ میره داخل شلگیرنصب میشه ورودیش 

ولی ندلهای اسپرت بیشتر دنبال قیافه بودن تا ا کارایی همچنین پایین اومدن قیمت تمام شده مثلا بعضی مدلها لوله کشی داره و به سمت پایین موتور رفته ولی در همون پایین رها شده خوب اونجا ام داخل محفظه موتور هست که از بالا با کاپوت و از زیر با سینی موتور محفوظ شده و هوای ان قسمتم گرمای موتورو داره

spcl_img3_1477736020.jpg

یا یه مدلی دهنه هواکش به سمت جلوی کاپوت اومده و وقتی کاپوت بازه و عکسی میندازی فکر میکنی هوارو از قسمت جلوی کاپوت میکشه که باد با شدت و اندازه کافی وجود داره اون مدلم ولی وقتی کاپوت بسته میشه میبینید هوارو داره از پشتو بالای رادیاتور اب میگیره که خیلی گرمتره کلا وقتی میخوان ببینن ماشینی تازه خاموش شده یا نه دست میزنن به همون قسمت جلوی کاپوت چون از گرمترین نقاط کاپوته و زمان بیشتری گرم میمونه به خاطر وجود رادیاتور همچنین هوای گرم و محفوظ داخل کاپوت همچنین طراحیش جوریه پایه و جاپیچ نگهدارنش زود میشکنه 

این کالاها بیشتر از اینکه کارامد باشن برای زیبایی طراحی شدن و بیشتر دکور هستن مثل چراغ شور 206 که بعضیا دونه ای 5 تومن ماکتشو میخرن و روی سپر جلو نصب میکنن 

کلا 206 ماشینیه که هزینه ای که برای قطعات اسپرت میخوای براش کنی روی لوازم و قطعات فرانسوی اصلی و مدل پایینی یا rc کنی نتیجه خیلی بهتر میشه و این خودش از قابلیتهای 206 هست 

spcl_img3_1477736020.jpg

سلام اقا ایدین همونطور ک شما فرمودین این سیستم بیشتر جنبه نمایشی داره چون من خودم تجربه استفادشو با همین لوله استیل داشتم...لوله بخاطر استیل بودنش و این ک از کنار موتور رد میشه بعد از چند دقیقه به شدت داغ میشه کاراییش از فیلتر فابریک هم کمتر میشه مگه این ک با نوار عایق پشم شیشه خوب عایقش کنین و مشکل دومن اینه ک حتی اگه فیلتر k&n  اصلی هم بیدا کنید و بببندین بازم یه مقدار خاک میکشه داخل و وقتی یه مدت روی ماشینه و باز میکنید لایه خاک توی لوله کاملا مشخصه مشکلات بعدیش هم صدای زیاد مخصوصا توی دور های بالا و هزینه زیاد ک بصرفه نیست

ویرایش شده در توسط nima.rhn
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، nima.rhn گفته است :

سلام اقا ایدین همونطور ک شما فرمودین این سیستم بیشتر جنبه نمایشی داره چون من خودم تجربه استفادشو با همین لوله استیل داشتم...لوله بخاطر استیل بودنش و این ک از کنار موتور رد میشه بعد از چند دقیقه به شدت داغ میشه کاراییش از فیلتر فابریک هم کمتر میشه مگه این ک با نوار عایق پشم شیشه خوب عایقش کنین و مشکل دومن اینه ک حتی اگه فیلتر k&n  اصلی هم بیدا کنید و بببندین بازم یه مقدار خاک میکشه داخل و وقتی یه مدت روی ماشینه و باز میکنید لایه خاک توی لوله کاملا مشخصه مشکلات بعدیش هم صدای زیاد مخصوصا توی دور های بالا و هزینه زیاد ک بصرفه نیست

سلام اقا نیما کاملا درسته

فقط من در متن بالا در مورد سیستم هواکش 744 نوشتم هوارو از قسمت پشت گلگیر میگیره که به اشتباه به جای هوای خنک گفتم هوای گرم  در کل منظورم این بود هواکش مدل پایین بهترین گزینست و مشکلاتی ام که شما ذکر کردی صدای موتور و عبور گردو غبار رو هم نداره  البته باز هم به نظر بنده تاثیرش به اندازه ای که باید هزینه کنی چشمگیر نیست خیلی باید حساس باشی و دقت کنی که بتونی تاثیر مثبتشو حس کنی

در مورد ایرادی که گفتین و گردو غبار درون لوله مشهود بوده موقع باز کردن فیلتر این بدترین نقطه ضعف ممکنه در خودروهای اسپرت و رالی طول عمر موتور اصلا براشون مهم نیست 

ولی ماهایی که خودروهای استاندارد رو میخوایم اسپرت کنیم اونم با این قیمتها باید کاملا حواسمون باشه کاری که میکنیم عمر ماشین و موتور ماشینو کم نکنه زره های گردو غبار وقتی از فیلتر رد شن با مکش موتور داخل محفظه سیلندر میرن و با احتراغ موتور باعث خط افتادن روی جداره سیلندر  میشن و این یعنی روغنسوزی و کمپرس پایین اومدن 

یعنی خودرویی که در شرایط مشابه ممکنه با فیلتر اورجینال بعد 100 هزارتا به روغنسوزی بیفته با فیلتر اسپرت که روزنه های بزرگتری داره بعد 50-60 هزارتا به روغنسوزی میفته البته این دو. عددو برای مثال اوردم که روشنتر  نظرمو بگم ولی اینکه واقعا چقدر تاثیر داره و چقدر عمر سیلندرو پیستون رو کم میکنه حدس و گمانمو گفتم ولی در اینکه گردو غبار و فیلتر اسپرت باعث خط افتادن به مرور زمان میشه دیگه حدس و گمان نیست حتی در صورت گردو خاک داشتن محیط که ماشین درش استفاده میشه ممکنه زودتر به روغنسوزی بیفته

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری