875 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام اساتید محترم اولین پست و اولین سوالم هست که اینجا مطرح میکنم. من 5 ماه پیش  یه تیپ 2 مدل 90 درچه گاز برقی خریدم .  3 ماه پیش تسمه تایم و دینام +شستشوی انژکتور+فیلتر بنزین جدید و 4 شمع ایساکو  رو تعویض کردم.   ماشین شکر خدا سالم و بی صدا هست صاحب قبلی کارمندی رونده ولی من هم کارمندی میرونم هم اسپرت امروز برای دومین بار ماشین رو چون عجله داشتم با کولر روشن تخته کردم به 150 نرسید!!  موقع شتاب گیری و گاز خوردن دور موتور تا 4،8  خوب میاد بالا اما یه افت توان هم بعد از عدد 4،8 قشنگ حس میشه!  با کولر خاموش هم بیشتر 150 نمیره!  نمیدونم از هوای گرم خوزستانه از چیه؟  دوستان صفحه کلاچ فابریک هست.و خودرو 118 هزار تا کار کرده نشون هم دادم گفتن صفحه هنوز جاداره.  هر کاری میکنم صفر تا 100 بهتر از 23 یا 25 نمیشه!  عیب کجاس؟  راهنمایی کنید ممنون میشم. قشنگ احساس میکنم که 75 اسب باید بهتر راه بره.  لاستیک هم 205 هانکوک هست.  کجا رو باید چک کنم؟ 

ویرایش شده در توسط 206md

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، 206md گفته است :

سلام اساتید محترم اولین پست و اولین سوالم هست که اینجا مطرح میکنم. من 5 ماه پیش  یه تیپ 2 مدل 90 درچه گاز برقی خریدم .  3 ماه پیش تسمه تایم و دینام +شستشوی انژکتور+فیلتر بنزین جدید و 4 شمع ایساکو  رو تعویض کردم.   ماشین شکر خدا سالم و بی صدا هست صاحب قبلی کارمندی رونده ولی من هم کارمندی میرونم هم اسپرت امروز برای دومین بار ماشین رو چون عجله داشتم با کولر روشن تخته کردم به 150 نرسید!!  موقع شتاب گیری و گاز خوردن دور موتور تا 4،8  خوب میاد بالا اما یه افت توان هم بعد از عدد 4،8 قشنگ حس میشه!  با کولر خاموش هم بیشتر 150 نمیره!  نمیدونم از هوای گرم خوزستانه از چیه؟  دوستان صفحه کلاچ فابریک هست.و خودرو 118 هزار تا کار کرده نشون هم دادم گفتن صفحه هنوز جاداره.  هر کاری میکنم صفر تا 100 بهتر از 23 یا 25 نمیشه!  عیب کجاس؟  راهنمایی کنید ممنون میشم. قشنگ احساس میکنم که 75 اسب باید بهتر راه بره.  لاستیک هم 205 هانکوک هست.  کجا رو باید چک کنم؟ 

سلام وخوش آمدید (دقت کنید پستهای اولیه شما میباسیت توسط مدیران تایید شده لطفا تا تایید پستها صبور باشید)

حتما میدونید که تیپ دوهای 90 جز مدلهای دریچه برقی کمی از دریچه سیمی ها تنبل تر هستند ولی امکانات بیشتری نسبت به قدیمی ها دارد

حالا شما تا حالا آبدیت های ecu را انجام دادید ؟

توصیه من اینه که برنامه اروپایی را به روز کنید ومیتونید کروز رو هم فعال کنید

دوستی نزدیک شماست  میتونه همه کارهای شما رو انجام بده برای اطلاع ازمکان ملاقات ایشون فردا پیام بدید

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

باشه چشم حتماً تشکر فراوان 

لینک به ارسال

اگر آدرس رو بدید خیلی ممنون میشم... سپاس

لینک به ارسال

سلام دوستان

ماشین من 206 تیپ 3 مدل 90 و حدود 140 تا کارکرده

روی 130 تا شمع ، تسمه دینام ، تسمه تایم ، سنسور اکسیژن ، پمپ بنزین ، صافی بنزین و جلو بندی  و کمک عقب رو کامل عوض کردم( به علت وسواس زیاد رو ماشینم)

حالا چند وقتی ماشین مثل اول قدرت نداره دیسک و صفحه م هم روی 70 هزاتا عوض کردم (6 فنره)  ماشینم الان با کلر روشن 130 تا بیشتر نمیره  موتورش یخورده لرزش داره کلر که میگرم رو درجا بد کار میکنه

رو در جا هم وقتی کلاج رو میگیرم ماشین موتورش نرمتر کار میکنه

ecu ماشینم هم رو تا حالا آپدیت نکردم

ببخشید سوالاتم زیاد شد .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری