880 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان اخیرا یه تیپ 5 مدل 83 به جای طلب از یه بنده خدایی برداشتم با 175000 تا کارکرد ماشین شتاب و گازخورش عالی بود ماشینو بردم تعمیکار که ضد یخ بریزه و ترموساتشو عوض کنه بعد از ریختن ضد یخ و گذاشتن ترموسات یکم که کار کرد ماشین اب و روغن غاتی کرد و سرسیندرو باز کرد و گفت سرسیلندر مرخصه گفت سیلندرتم گشاده باید تعمیر موتور بشه خلاصه موتور ماشین مارو باز کرد گفت تراششکاری گفته سیلندر میشه سایز 50 گفتم که بده بوش بزنه گفت نه جواب میده شتابش میشه مثل سگ حار و از این حرفا ماشین تعمیر شد سیم کشی و سنسور اکسیژن سزسیلندر دیسکو صفحه دریچه گازهم نو شد و سوزن انژکتور ها هم  شسته شد و شمع هم نو بوش بست اما ماشین اصلا جون نداره و اون شتابو از دست داد هرجا هم میبرم میگن ماشینت اوکیه اساتید اگه میشه کسی منو راهنمایی کنه یا یک تون اپ کار خوبو  وارد توی تهران (ترجیحا غرب تهران) به من معرفی کنن ممنون میشم با تشکر  از توجه شما

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

امروز ماشینم چراغ چک روشن شد الان دیگه گاز نمیخوره کلا فقط میتونم نهایت با دنده دو اونم 40 تا سرعت راه برم همه چی هم اوکیه فقط گاز نمیخوره

تو دور آرام ماشین رو 1500 گاز میخوره

مدل ماشینم 84 تیپ پنجه

بردم دیاگ زدم تعمیرکار گفت خطای دریچه گاز و سنسور پایین انداخته کدای خطا رو پاک کرد بازم فالت انداخت میگه بعدا بیا ایسیو و دسته سیم تا دریچه گازو همرو باز کنم چک کنم😐

یکی از دوستانم میگه دریچه گاز کلا سوخته عوضش کن

•  

لینک به ارسال

سلام دوستان نمیدونستم کجا بپرسم سوالو تاپیکی هم واسش پیدا نکردم.

سوالم اینه که میشه سوزن انژکتور پارس elx و روی تیپ پنج انداخت؟ و تاثیری داره توی شتاب ؟

از لحاظ فنی قابل تعویض هستن باهم؟

تیپ پنج مدل ۹۳ ایرانیزه .

مرسی 

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان عزیز . ماشین من 206 تیپ 5 مدل 84 هستش . شتاب مناسبی داره ولی خوب نیست 0 تا 100 (13) خوب نیست .[wait] بعد از سرعت 140 هم خیلی زور میزنه تا سرعت بره بالاتر و تا 170 میره :-( . ( دیاگ میزنم ی خطای هم داره میگه سوخت بیش از حد رقیق هستش ) تیپ 5 مدل 84 شتاب و سرعت نهایشون خیلی بهتر هستش.[ajab][gerye]

شمع عوض کردم - کاتالیزور عوض کردم - فیلتر هوا و روغن و بنزین رو عوض کردم ولی فرقی نکرده

دیسک و صفحه هم عوض کردم فرقی خاصی نکرده نمیدونم چرا شتاب و سرعت اون جوری که باید باشه نیست .

تمیز کردن دریچه گاز با اسپری نیز انجام شده .

نظر دوستان چی هستش ؟ دریچه گاز مدل تیپ 5 مدل 84  پلاستیکی سیمی هستش فکر کنم ولی مال ماشین من رو صاحب قبلی دریچه گاز برقی گذاشته تاثیر داره ؟

مرسی از نظر دوستان

ویرایش شده در توسط سیاوش 1122
تکمیل مطلب
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام من قبلا دریچه پلاستیکی داشتم ریمپ کردم تا چند روز عالی بود بعد افت کرد و کپ داشت

این دفعه دریچه فلزی کردم به همراه سوزن نارنجی  و ریمپ ماشین پرواز میکرد دوباره بعد چند روز افت کرد مشکل چیه ؟

Sv v8 90

150000 کارکرد

صفحه و دیسک تعویض شده به همراه شمع ایردیوم بوش همچنین کویل و وایر

ویرایش شده در توسط keyvan1985

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، keyvan1985 گفته است :

سلام من قبلا دریچه پلاستیکی داشتم ریمپ کردم تا چند روز عالی بود بعد افت کرد و کپ داشت

این دفعه دریچه فلزی کردم به همراه سوزن نارنجی  و ریمپ ماشین پرواز میکرد دوباره بعد چند روز افت کرد مشکل چیه ؟

Sv v8 90

150000 کارکرد

صفحه و دیسک تعویض شده به همراه شمع ایردیوم بوش همچنین کویل و وایر

اکثر جاها پول میگرین ولی گند میزنن به ecu

ریمپ کردن کار هر کسی نیست این که یه مدت خوبه بعدش افت میکنه پارمترا های اولیه که ریمپ کردن تغییر میکنه باعث کم شدن شتاپ و کپ کردن میشه

جاهایی ریمپ میکنید ازش گارانتی بگیرید تا چند ماه تضمین بده

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

دوستان 206 v8 مدل 90 دیاگ ارور 2137 بدون هیچ متنی میده

وقتی هم که چراغ چک روشن میشه ماشین کامل کپ میکنه و با دیاگ که تست کردیم دریچه ی گاز  نهایتا 30 درجه باز میشه.اساتید کسی علت و راه حل این مشکل رو میدونه؟

ویرایش شده در توسط hadi11

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، hadi11 گفته است :

سلام

وقتی هم که چراغ چک روشن میشه ماشین کامل کپ میکنه و با دیاگ که تست کردیم دریچه ی گاز  نهایتا 30 درجه باز میشه.اساتید کسی علت و راه حل این مشکل رو میدونه؟

متنش این میشه:

P2137 P2137 Throttle/Pedal Position Sensor/Switch "B" / "C" Voltage Correlation جریان بنزین را کنترل / سنسور موقعیت پدال / تغییر "ب" / "ج" ولتاژ ارتباط

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، hadi11 گفته است :

سلام

پدال گاز ریست میکنی همون لحظه فرقی میکنه ؟  تق تقش میاد ؟

جدیدا با اسپری شستشو ندادی که ؟

ببر با یه دریچه استوک دیگه تست کن ببین چطور میشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، a.m.i.n گفته است :

پدال گاز ریست میکنی همون لحظه فرقی میکنه ؟  تق تقش میاد ؟

جدیدا با اسپری شستشو ندادی که ؟

ببر با یه دریچه استوک دیگه تست کن ببین چطور میشه

با ریست فرقی نکرد

فقط یه بار پدال رو کامل باز کردم و دوباره بستم سرجاش، یه هفته خوب بود ودوباره ارور داد

راهی برای تست پدال هست؟

تو یه سایت خارجی خوندم با باتری (منبع تغذیه) و اهممتر میشه تست کرد.

ویرایش شده در توسط hadi11

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری