995 ارسال در این موضوع قرار دارد

نه داداش خانومه آشنا بود حرف بنگاه دار و اين تيپ آدما نيست تو وزارت كشور هم كار ميكنه.

با سلام

دوست عزیز اون طنزی بیش نبود

کلاچ من فکر کنم قابل تنظیم باشه

نگفتید مشکل معکوس ندارید ؟؟ معکوس میدید ماشین شتاب میگیره یا خیلی کم فقط دور موتور جا به جا میشه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درسته کلاچش رگلاژ اتوماتیکه به همین خاطر بالا میاد وقتی صفحه کم میشه

راه تست صفحه کلاچ اینه که ماشین رو دنده 2 یا 3 بزارین و دستی رو بالا بکشین، دور موتور رو بالا ببرین و کلاچ رو بالا بیارین

اگه ماشین تمایل زیادی به خاموش کردن نداشت صفحه ضعیفه

اگه درجا خاموش کرد نسبتا خوبه

اگه روشن موند یا پرت پرت کرد صفحه به تهش رسیده

کلا یه سری رفتار ها نشون میده کلاچ تهشه مثلا وقتی از 1 به 2 میخواین برین، با گاز دادن برین و وقتی کلاچ رو بالا میارین ماشین برای 1-2 ثانیه گاز میخوره و طول میده تا درگیر بشه کلاچ

تو دنده 2 یا 3 وقتی سر گاز میرین و ناگهانی پدال رو فشار میدین، گاز هرز نمیخوره؟

لینک به ارسال

با سلام به همه دوستان

من هم دقیقا همین مشکل رو با 206 تیپ 5 که تازه دو ماهه خریدم دارم یعنی هر چی به موتور فشار بیاری بیشتر از 40 تا نمی ره تازه اونم با مکث های متوالی

چون ماشین صفره و 2000 تا کارکرد داره بعید می دونم از دیسک و صفحه باشه چند جا هم که نشون دادم گفتن از ECU ایناست . ولی واقعا آزار دهنده ست

لینک به ارسال

نه تو اون حالت كه ميگين يهو گاز ميدي بعد يه مكث كوتاه انگار يه جهش ديگه پيدا ميكنه يعني از حالت مرده به نعره كشيدن موتور شايد جمعاً 3 ثانيه نشه

لینک به ارسال
با سلام به همه دوستان

من هم دقیقا همین مشکل رو با 206 تیپ 5 که تازه دو ماهه خریدم دارم یعنی هر چی به موتور فشار بیاری بیشتر از 40 تا نمی ره تازه اونم با مکث های متوالی

چون ماشین صفره و 2000 تا کارکرد داره بعید می دونم از دیسک و صفحه باشه چند جا هم که نشون دادم گفتن از ECU ایناست . ولی واقعا آزار دهنده ست

با سلام

من تا الان با 7.4.5 (سیستم ماشین شما ) تست نکردم ولی باید ربطی داشته باشه چون 7.4.5 ها نسبت به 7.4.4 کمی اروم تر هستن مخصوصا که تازه از تو ترافیک شهر بخواین این تست رو بگیرید (7.4.5 خیلی سریع با رانندگی شما وقف میده وقتی تو ترافیک هستید دقیقا خیلی خوب عمل میکنه ولی میاین بیرون گاز میدین ماشین تقریبا مرده تا با رانندگی جدید شما عادت کنه که با یه ریست دریچه گاز فکر کنم حل بشه)

ولی بابت اون 10 کیلومتر کم تر رو نمیدونم نظری ندارم

لینک به ارسال
با سلام به همه دوستان

سلام

مسعود جان کلا تو دنده 1 اگه دور موتور رو به 6000 هم برسونین و بیارین سر قرمز، از 50 تا بیشتر نمیره

ضریب دنده 1 این ماشین بزرگه و به همین دلیل اینطوریه

توجه داشته باشین دوستان که بحث نعره موتور میشه، صدا موتور وقتی سر گاز دور موتور به 6000 میرسه با وقتی که تخت گاز دور میگیره و به 6000 میرسه خیلی فرق داره

به قول معروف فول تراتل(دریچه گاز کاملا باز) صداش با سر گاز فرق داره و وقتی سر گاز میرین ماشین ناله میکنه، غیر عادی نیست

در مورد دنده هم این جدول رو ببینین کمک میکنه که هر دنده چقدر سرعت در چه دوری میره

pq2uj4flr8jsr6o8ry2b.gif

((ادیت: پست من و امیر هم زمان شد))

لینک به ارسال

ايول منم يه حدثائي زدم كه نسبت دنده يك به دنده زير يه هوا كوچيكتره كه موتور هرچيم تند بچرخه باز اين دنده يكه كه ماشينو به حركت در مياره راه حلي نداره مثل اينكه نه ؟

لینک به ارسال

نه دیگه، نمیشه ضریب رو دست زد

لینک به ارسال

علی جان یه سوال داشتم

میدونی که 206 بیشتر شتاب اولیه داره تا ثانویه

بت تویض گیربکس نمیشه کاری کرد؟؟

مثلا اگه پرشیا رو دیده باشی تا دنده دو تقریبا اصلا راه نمیره به بعد میره به چنگ ماشین !

لینک به ارسال

مسعود جان ضبطهاي سوني موج نيكان چطورن ؟ يعني فلش و سي دي رو سريع لود مي كنن ؟ يا خيلي طول مي كشه آخه ماشين من فقط سي دي صوتي مي خونه ميخوام بدونم اگه خوبه بگيرم اگه نه كه برم سراغ پايونيير ممنونم اگه راهنمائيم كني .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری