880 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام سلام بچه ها

من شلگیر رو چک کردم

سالمه سالمه

یکی یه چیزی بگه

امکان داره این مشکل از چی باشه؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت دوستان من يه 206 تيپ 5 مدل 84 دارم خيلي ماشينه سالميه از همه لحاظ اما تو دنده يك شتابي نداره يعني دور موتور ميره رو 5/4 ولي سرعت به 30 تا هم نميرسه تازه موتورهم نعره مي كشه ولي تو دنده دو انگار ميشه يه ماشين ديگه وحشتناك دور ميگيره ديگه نميدونم مال ضريب دنده 1 به دنده زير گيربكسمه؟ و آيا پدال 5 سيمه مشكلمو حل مي كنه چون عوض اينكه كله ماشين بلند بشه تو دنده يك بيشتر كلش ميوفته ولي تو معكوس دو به يك خيلي خوب عمل مي كنه يعني زمن رو مي كنه و مشكل ديگه اينه كه وقتي برف پاك كن رو ميذارم رو اتوماتيك در خاموش روشن كردن ماشين تو فواصل زماني كم،عمل مي كنه اما تو فواصل زماني مثلا يك ساعت بعد از خاموش كردن ماشين ديگه رو ال سي دي نمي نويسه كه برف پاك كن اتوماتيك فعاله و بايد دوباره صفرش كنم و دوباره بذارم رو اتومات يعني يه جورائي يادش بندازم كه بايد الآن اتوماتيك باشه !!! از دوستان خواهش مي كنم منو راهنمائي كنيد ممنونم

لینک به ارسال

يكي نميخواد جواب منو بده؟يعني يه كدوم از دوستان مشكل منو ندارن؟از صبح تا حالا 13 بازديد كننده داشته ولي دريغ از يه جواب !!!!

لینک به ارسال
با سلام خدمت دوستان من يه 206 تيپ 5 مدل 84 دارم خيلي ماشينه سالميه از همه لحاظ اما تو دنده يك شتابي نداره يعني دور موتور ميره رو 5/4 ولي سرعت به 30 تا هم نميرسه تازه موتورهم نعره مي كشه ولي تو دنده دو انگار ميشه يه ماشين ديگه وحشتناك دور ميگيره ديگه نميدونم مال ضريب دنده 1 به دنده زير گيربكسمه؟ و آيا پدال 5 سيمه مشكلمو حل مي كنه چون عوض اينكه كله ماشين بلند بشه تو دنده يك بيشتر كلش ميوفته ولي تو معكوس دو به يك خيلي خوب عمل مي كنه يعني زمن رو مي كنه و مشكل ديگه اينه كه وقتي برف پاك كن رو ميذارم رو اتوماتيك در خاموش روشن كردن ماشين تو فواصل زماني كم،عمل مي كنه اما تو فواصل زماني مثلا يك ساعت بعد از خاموش كردن ماشين ديگه رو ال سي دي نمي نويسه كه برف پاك كن اتوماتيك فعاله و بايد دوباره صفرش كنم و دوباره بذارم رو اتومات يعني يه جورائي يادش بندازم كه بايد الآن اتوماتيك باشه !!! از دوستان خواهش مي كنم منو راهنمائي كنيد ممنونم

با سلام

مشکل اول شما بیشتر بر میگرده به دیسک صفحه یا بهتر بگم سیستم انتقال سرعت

چون من این مشکل رو داشتم ولی رو رد لاین ماشین تا 40 تا میرفت ولی بیشتر نمیرفت و همون طور که گفتی شتاب خوبی در دنده 2 داره ولی بازم نمیتونیستم 80 تا برم با دنده 2

در معکوس دادن ماشین خوب عمل میکنه یا این که با همون سرعت ادامه میده؟ (مثلا معکوس 4 به 3 )

در ضمن کارکرد ماشین هم قید کنید خیلی بهتر میشه

مورد دوم رو نمیدونم

با احترام

لینک به ارسال

با امیر عزیز موافقم، احتمال ضعیف شدن صفحه کلاچ هست

لینک به ارسال

سلام,

حرف های اقا امیر درست هستش و میتونه از دیسک و صفحه تون باشه که با مراجعه به یک مکانیک کار بلد یا نمایندگی به راحتی تخمین می زنند دیسک و صفحه در چه حالی هست.

پدال گاز 5 سیمه هم مکث هایی که هنگام گاز های ناگهانی پیش میاد رو برطرف میکنه و فکر نکنم ربطی به شکل شما داشته باشه. در رابطه با مورد سوم خودروی ایا شما مجهز به سنسور نور و باران هست؟ ولی در کل فکر کنم عادی باشه. اما اگر فکر می کنید مشکلی هست می تونید در تاپیکی جداگانه به طور دقیق به این موضوع بپردازید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

آره عزيز جان سنسور تازه نصب كردم انصافا نه فالت داده نه غلط عمل كرده فقط اون يه مشكل رو داره اينو من از يه خانوم خريدم ماشين دست خودش بوده نه لاستيك نه ديسك و صفحه و نه تسمه تايم عوض نشده 57000 تا كار كرده مصرفش هم بالاست تو 100 كيلومتر 3/8 ليتر در حالي كه نميذارم سرعتم از 110 تا و دور موتور از 5/3 بالاتر بره.

لینک به ارسال

ولي اگه اينجور باشه بوي لنت صفحه كلاج بلند ميشه اين اينطوري نيست خبري از بوي لنت و لرزوندن و اين چيزا نيست ولي خب كلاجش يه خورده بالا ميگيره .

لینک به ارسال
آره عزيز جان سنسور تازه نصب كردم انصافا نه فالت داده نه غلط عمل كرده فقط اون يه مشكل رو داره اينو من از يه خانوم خريدم ماشين دست خودش بوده نه لاستيك نه ديسك و صفحه و نه تسمه تايم عوض نشده 57000 تا كار كرده مصرفش هم بالاست تو 100 كيلومتر 3/8 ليتر در حالي كه نميذارم سرعتم از 110 تا و دور موتور از 5/3 بالاتر بره.

با سلام

مطمعنا با تعویض دیسک صفحه مشکلتون حل میشه

تسمه تایم تا جایی که میدونم تو این جا نباید عوض بشه من تو 80 تا تعویض کردم

برای مصرف از اونجایی که منم همین سرعت رو میرم ولی با دنده 5 که دور موتورم رو 2000 خورده ای میکنه مصرفم از شما پایین تر هست

در اخر سعی کنید ماشین رو از یه خانوم دکتر که هر روز میره مطب (جالبه مطب شون قم هست !) خریداری نکنید چون اصلا معلوم نیست چه کارایی با این ماشین کرده!

لینک به ارسال

نه داداش خانومه آشنا بود حرف بنگاه دار و اين تيپ آدما نيست تو وزارت كشور هم كار ميكنه.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری