moj 200

آلارم های bsi

160 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

مفهوم کلیه آلارم های bsi را بگویید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تا جایی که برای من پیش اومده

1- تک صدای دانگ در موقع باز کردن سوئیچ به گوش بیاد یعنی باطری ضعیفه

2- وقتی 3 بار بوق بزنه یعنی بنزینت داره تموم میشه که چراغ زرد بنزین هم همزمان روشن میشه

3- صدای ملودی پی در پی وقتی به گوش میاد که ماشین رو خاموش کردی ولی سوئیچ توی جا سوئیچی باشه

4- صدای ملودی پی در پی که به مرور زمان صداش بلندتر میشه برای هشدار نبستن کمربند ایمنیه البته اگر فعالش کرده باشید

5-اگر اشتباه نکنم یه بارهم که چراغ چک انژکتور روشن شد همراه با صدای بوق بود،فکر کنم مثل بوق هشدار بنزین سه بار بوق میزنه

اینا هشدارهایی بود که تا بحال برای من پیش اومده بود

اگر قسمتیش رو اشتباه گفتم دوستان تکمیلش کنن

پیروز باشید

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

مواردی هم که من تجربه داشتم

1. وقتی که کیسه هوای راننده به هر دلیلی از کار افتاده باشه علاوه بر چراغ هشدار بر روی صفحه کیلومتر موقع اسارت ماشین بعد از 2/3 ثانیه یه صدای بیپ میاد.

2. اگه باتری ماشین هم تموم شده باشه موقعی که سوئیچ بازه صدای بیپ رو چندبار میشنوید البته این مورد رو فقط رو ماشین خودم دیدم رو 206 شخص دیگه ایی تجربه نداشتم.

لینک به ارسال

دو تا بنده اضافه كنم به ليست.

1- در صورت روشن بودن چراغ هاي ماشين اگر ماشين رو خاموش كنيد و سويچ رو برداريد صداي ريتميك شنيده مي شه.

2- اگر ترمز دستي بالا باشه و بخواهيد حركت كنيد هم بوق مي زنه.

لینک به ارسال

چراغها هم اگه روشن بمونن بعد در آوردن سوئیچ بازم زنگ می خوره .

لینک به ارسال

اساتید یه مورد اشاره نشده بود، تو اتوماتها وقتی دنده روی p نباشه ماشینو خاموش کنیو در راننده رو باز کنید، یه چندتایی بوق میزنه.

فقط یه راهنمایی، من با دیاگ آلارم و چراغ نبستن کمربندو فعال کردم ولی صدا نمیده، سیم کشی نداره؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

سلام.براي آلارم كمربند بايد قفل كمر بد را تعويض كنين: اين تاپيك را ببينين:http://ir206.net/206-207i-t2080.html

لینک به ارسال
اساتید یه مورد اشاره نشده بود، تو اتوماتها وقتی دنده روی p نباشه ماشینو خاموش کنیو در راننده رو باز کنید، یه چندتایی بوق میزنه.

فقط یه راهنمایی، من با دیاگ آلارم و چراغ نبستن کمربندو فعال کردم ولی صدا نمیده، سیم کشی نداره؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

باید قفل کمربند رو با مدل میکروسوئیچ دار عوض کنی، اونایی که ایرانخودرو میزاره میکرو سوئیچ نداره، سیم کشیش هم باید خودت بکنی که راحته، تو قسمت بازار سایت یکی از اعضا برای فروش گذاشته، هرچندتا که بخوای، قیمت 18000 تومن

اینم لینکش:

206-207i-t2080.html

لینک به ارسال

دوستان یه سوال

میشه نوع آلارم ها رو عوض کرد؟ مثلا آلارم فعلی باز بودن درب ها رو در نظر بگیرید, اگه بشه ملودیش رو عوض کرد جالب میشه

لینک به ارسال

دوستان یه سوال

میشه نوع آلارم ها رو عوض کرد؟ مثلا آلارم فعلی باز بودن درب ها رو در نظر بگیرید, اگه بشه ملودیش رو عوض کرد جالب میشه

نه دوست خوبم نمی شه اینها یه سری آلارم از پیش تعریف شده است و از یک منبع ، صدا خارج می شه حتی زمانی که هشدار کربند شروع به بوق زدن کند اگر راهنما بزنید صدای راهنما نخواهد

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری