حيدري

پلاك ملي تهران گرفتن واسه ماشينهاي شهرستان

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

14 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت تمامي دوستان و بزرگواران

اميد وارم موضوع كه مطرح ميكنم جاش اينجا باشه و مشكل درست نشه .

من ميخوام پلاك ملي تهران بگيرم واسه ماشينم از چند جايي كه پرسيدم ميگن يا محل صدور شناسنامه بايد تهران باشه يا ساكن تهران باشي كه هر دو مورد براي من اجرا شدني نيست ميخواستم بدونم دوستان راه بهتر و ساده تري اگه سراغ دارن منو راهنمايي كنن ممنون ميشم

يا علي.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

یه راهش اینه که ماشینو از طهران بخری و وکالت نامه بگیری ولی سند نزنی البته باید وکالت نامه بی تاریخ باشه

و راه بعدی اینه که یه اجاره نامه محضری سوری با یکی امضا کنی و بگی ساکن طهرانم

و اگر شاغل یا دانشجو در طهران هم باشی با معرفی نامه میتونی پلاک بگیری

لینک به ارسال

سلام همشهری. اگه اشنایی تو تهران داری بگو سند خونه یا قول نامه رو بفرستن که ادرس تهران داشته باشی بعد بهت پلاک میدن . البته دیگه پلاک تهران مثل قدیم با کلاس نیست چون بد جور جواد یا همون خز شده چون یکی رو میشناسم نیسان گاوی داره و باهاش گوسفند جابه جا میکنه و پلاک ماشینش ایران 44 هست!!!!!! پلاک فقط ایران 11 و بس

لینک به ارسال

دقیقا دوست من فقط ایران 11

لینک به ارسال

درسته که پلاک تهران غیر ایران 11 جواد شده؛ولی موقع فروش میتونی حدود 500 تومن بالای قیمت بفروشی

مثلا 206 شما و همسایت یک رنگ و یک مدل و کارکرد یکسانی داره؛ولی چون شما پلاک تهران داری؛میتونی 500 بالای قیمت ماشین همسایت بفروشی

حالا برعکس؛ماشین هایی با پلاک اهواز از همه ماشین ها ارزون ترن؛حالا دلیلش به این تایپیک مربوط نمیشه

با تشکر

لینک به ارسال

اخه چه ربطی به پلاک تهران داره ؟

حالا پلاک ابادان را میتونی توجیه کنی ارزان تر باشه چونکه رطوبت زیاد بوده ( مثل شمال ) ولی به نظر من پلاک اصفهان - تهران - شیراز یا ... فرقی نمی کنه . ( حتی شهرهای کوچک تر هم میتونی بگی ترافیک نداشته و ماشین کمتر دنده خورده و یه جورایی از لحاظ موتور و گریبکس سالم تره )

لینک به ارسال

با عرض سلام و خسته نباشين خدمت تمامي اساتيد و دوستان

ممنون از راهنمايي ها تون.

به نظر شما هزينه قلنامه سوري كمتره و درد سر كمتره داره يا يك خط تلفن ثابت شهري بخرم در تهران و بنام خودم باشه ارزون تر و راحت تره؟

اصلا اگه خط ثابت شهري بخرم و بنامم باشه پلاك ملي ميدن يا مدرك ديگه اي ميخواد؟

باز هم از تمامي شما سروران گرامي ممنونم.

يا علي

لینک به ارسال

من که پرسیدم تو تعویض پلاک ساجدی گفت فقط قول نامه یا سند خونه تو تهران یا متولد تهران

لینک به ارسال

دیگه با بیمه تامین اجتماعی و فیش آب و برق و ... پلاک نمیدن. فقط سند یا قولنامه اون هم به نام خود شخص یا پدر و مادر. حتی برادر هم قبول نمی کنن!

ضمنا دوستانی که میگن پلاک تهران گرون تره، الان دیگه اینطور نیست. چون تعویض پلاک برای هر معامله ضروری هست و دیگه مثل قدیم نیست که یه پلاک تا آخر عمر بمونه روی یه ماشین.

لینک به ارسال

از دوستان تهراني كسي بنگاه املاك آشنا داره كه قلنامه سوري بشه با قيمت مناسب تهيه كنه فقط براي دريافت پلاك ؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری