داریوش

تعویض گیربکس 206 با نمونه غیر فابریک ( معمولی - ضریب کوتاه )

292 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1398/08/16, 11:23:46، dartanian گفته است :

سلام به همه ی 206 سوارهای گل 
بزودی اطلاعات دقیقی از گیربکس 17 64 خدمتتون ارائه میدم 
این گیربکس با کمترین ظریب تو دف های 206 بیشترین سرعت و کمترین هرزگردی رو به ارمغان میاره که با دنده چینی تونستیم 2 تا دنده رو شتابی تر کنیم برای گرفتن بوست و فول بوست شدن 
راستی 13 61 از پیشم رفت هنوز دلتنگشم :sad:

با سلام خدمت شما دوست عزیز

مبارکتون باشه گیربکس جدید .

شما توربو هم نصب کردین که با این نمونه گیربکس تعویض کردین ؟

گیربکس 1361 که داشتین فکر میکنم پر شتاب ترین گیربکس نصب شده روی دویست و شش هستش ولی میگن سرعت هر دنده کم میشه ولی شتاب خیلی بیشتر میشه .درسته ؟؟

این گیربکس 1361 که شما داشتین روی بدنش کدی هم داشت؟ کد فنی شو شما میدونید چی هستش ؟

گیربکس جدیدتون راضی هستین ؟

در در 1398/09/03, 08:30:26، amir_.mo گفته است :

سلام میخواستم گیربکسو تقویت کنم نظرتون چیه 1359 داشتم یکم اذیت میکرد توی دور های بالا ولی شتابش خوب بود 1460 دنده  چین کنم؟؟ یا راه بهتری هست 

سبک کردن فلایویل کجا ببرم

با سلام خدمت شما دوست عزیز

گیربکس 1359 که تا اون جای که من اطلاع دارم شتاب بیشتری داره نصب به نمونه 1460 البته شما در عمل تجربشو رو داشتین . مگه چه مشکلی داشته 1359 ؟؟ ایا شتاب صفر تا صد شما یک ثانیه بهتر شدش بعد از تعویض با نمونه فابریک ؟ چون 1359 یکم دور موتور بالاتر وا میسته اذیت میکرد ؟؟ منم خودم احتمال زیاد میخوام دنده چینی انجام بدم با چند نفر مشورت کردم به نظر میاد تلفیق 1460 و 1359 بهتر در میاد . سبک کردن فلایویل هم خوبه ولی نباید خیلی سبک بشه . منم احتمال این که یکم فلایویلمو ببرم که سبکش کن هستش .

حالا در کل 1359 راضی نیستین ؟ ی نمونه هم هست که قویتر هستش ولی دور موتور بالاتر وا میسته 1361 ولی دست چین فکر کنم بهتر باشه .

سبک سازی هم تراشکار ها انجام میدن ولی بهتر با دستگاه سی ان سی انجام بشه چون باید دقیق باشه .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت دوستان عزیز

کد فنی گیربکس 1460 و 1359 و 1361 میخواستم با کد موتور تی یو فایو و موتور تویو فایو ان اف یو و آرسی . حالا از کجا میشه کدشون رو پیدا کرد ؟

گیربکس 1359 دقیقا مال چه ماشینی بود یا 1361 مال چه ماشینی هستش البته میگن که از روی دویست و شش اروپایی باز میشه .

البته یک سری از کد هاشون رو پیدا کردم ولی دقیق نمیدونم درست هستن یا نه .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری