بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

changeez

رنگ زدن قسمتهای پلاستیکی

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

22 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوستان چه رنگی توی بازار موجود هست که بشه قطعات پلاستیکی رو باهاش رنگ زد و رنگش هم ثابت بمونه. حتی میخوام ضبط رو هم رنگ کنم؟ تو اینترت رنگ دوپلی کالر (ایرانیش نه) یه اسپری داره به اسم vinyl and fabric که باهاش حتی دسته xbox و حتی روکش صندلی رو رنگ میکنن. تو ایران نمایندگی داره؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب . خودم جواب خودمو میدم

مواد و وسایل مورد نیاز:

آستر پلاستیک 1 قوطی 7 هزار تومن

رنگ دوپلی کالر مطابق با شماره رنگ ماشین قوطی کوچک 6 هزار تومن (با یه قوطی کوچک یه سپر رو کامل میشه رنگ کرد)

سمباده نرم

اول سمباده رو تو آب خیس کنید 10 دقیقه بعد سطح مورد نظر رو سمباده بزنید تا یکدست بشه. بعد یه لایه نازک آستر پلاستیک بزنید و بگذارید 5 دقیقه خشک بشه. بعد یکبار دیگه همون کار رو انجام بدید. تا سه بار این کار رو بکنید. بعد شروع کنید به رنگ زدن. رنگ زدن هم مثل آستر می مونه. 3 بار به فاصله 5 دقیقه. بهتره رنگ زدن تو هوای گرم و تو روز انجام بشه.

بعد از آخرین بار رنگ زدن بعد از یکساعت کار آماده شده و آماده نصبه. اما اگر میخواید پولیش کنید بهتره لااقل 24 ساعت صبر کنید.

تو عکس پیوست من پلاستیک روی آینه رو گذاشتم که اونو رنگ کردم (اینجا هنوز رنگ نشده بوده)

لینک به ارسال

از دوستان شخصی دیگه تست نکردن؟؟؟

اگه این رنگ رو روی پلاستیک های بغل ماشین و همچنین پلاستیک های مشکی رنگ سپر رو بزنیم چطوره؟؟؟

نقاش ها گرون میگیرن گمونم.

لینک به ارسال

دوستان کسی این روش رو اجرا کرده؟؟؟ بعد از مدتی به خاطر تغییرات دما و ضربه نمیپره؟؟؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید...

لینک به ارسال

اقا چنگیز عکس رنگ شده اش رو هم بزاری ممنون میشم

لینک به ارسال

من هم مشتاقم این کار رو انجام بدم.اگر دوست خوبمون اقا چنگیز بیان بیشتر توضیح بدن ممنون میشم.

لینک به ارسال

اگه می خواهید اصلا نپره باید حتما در زیر رنگ از چسب رنگ برای پلاستیک استفاده کنید و الا بر اثر ضربه سریع پوسته می شه

لینک به ارسال

اگه می خواهید اصلا نپره باید حتما در زیر رنگ از چسب رنگ برای پلاستیک استفاده کنید و الا بر اثر ضربه سریع پوسته می شه

فرزاد جان چسب رنگ چی هست از کجا بخریم ؟ منظور همون آستر که دوستمون چنگیز خان زدن ؟ چون من میخام دستگیره ها رو اگه بشه رنگ کنم نقره ای .

لینک به ارسال

چسب رنک نوعی آستره ولی فرقش اینه که حالت چسبی داره و مخصوص قسمت های پلاستیکی هیت و باعث می شه رنگ خوبه بچسبه و زود از روی پلاستیک کنده نشه برای تهیه اش می توندی آز رنگ فروش ها مخصوصا کسایی که رنگ خودرو می فروشند تهیه کنید

و با گفتن کلماتی مثل چسب رنگ یا آستر پلاستیک یا آستری که رنگ را به خوب به قسمت پلاستیکی بچسبونه و باعث نشه زود کنده بشه می تونید تهیه کنید

لینک به ارسال

سلام

دست به کار شدم و انجام دادم

استر پلاستیک 7500 تومن

رنگ کد ماشین 7500 تومن

کلر 7500 تومن

ابتدا سمباده .اگه مثل برای من مقداری جاش موند مهم نیست بعد 3 بار نهایت 4 بار بصورت زیگزال اسپری میکنید فاصله هر اسپری کردن 4 تا 5 دقیقه بعد خشک شدن استر رنگ رو به همین صورت اسپری کنید حتما قوطی رو 3 تا 5 دقیقه قبل مصرف تکان بدهید قبل اسپری روی یه مقوا اسپری کنید مخصوصا رنگ متالیک که پودری هست .ممکنه خوب اسپری نشه و گیر کنه رنگ نقطه ایی بشه. بعد خشک شدن حدود 15 دقیقه بعد اخرین اسپری کلر رو اسپری کنید . کلر خوبیش اینه که وقتی پولیش بخوره کار بهتر میشه اما 3 روز بعد رنگ کردن البته یک هفته بعد بهتره

95373347758473851489.gifLINK_TEXT><e>

66755574689592686381.gifLINK_TEXT><e>

فردا نصب میکنم عکسشو میزارم .عکس بعد کلر زدن رو چونکه خشک نشده هنوز نگرفتم

لینک به ارسال