مهدي

سرویس های دوره ای

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

375 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام. منم کیلومتر ماشینم رو 5500 هستش. پدرم حرص میخورد که ببرش هم روغنشو عوض کنن و هم روغنش کم کرده نشون بده. زنگ زدم به همین نمایندگی سر یادگار گفتن نه الان نباید بیاریش از 10000 تا کمتر نیارش. البته گفتن ما از پول بدمون نمیاد ولی درستش اینه که رو 10000 باشه. حالا موندم چیکار کنم گفت اگه روغنشم کم کرده بیاری اینجا یه کم روش میریزیم و عوضش نمیکنیم. گفتم خب خودم روغن توتال 7000 بخرم بریزم روش. به نظر شما اساتید این کار درسته اصلا؟happy.gif

سلام منم پشت گوش انداختم این 2-3 روز اخری خیلی صدا دار شده بود موتور رفتم عوض کردم روغن ها و فیلترها رو صدا قطع شد والا دفترچه هم گفته 20 هزار تا اما همه میگن باید تو کیلومتر 2-4 هزار تا عوض بشه چون میگن براده های اهن موجود هست تو موتور به دلیل نویی موتور بهتره عوض بشه تا موتور عمر سالمی داشته باشه....

من تازه لنت هم عوض کردم جلو بندی هم فنرها رو عوض کردم شد 108 هزار تومان خیلی چیز گرونی نیست به نظر من که پشت گوش نندازید و عوض کنید

روغن رو توتال 7 هزار ار ایساکو بخرید 19 ت

فیلتر بنزین 5 ت روغن هم فکر کنم پایه کوتاه میخوره ماشین شما که 5 ت هست فیلتر کابین 2500 و فیلتر هوا هم 3 ت فکر کنم و اجرت تمامی این چیزا هم هر کدوم 2 هزار تومن میشه

روغن رو هم تروو خدا بگید 3.2 بریزه با فیلتر بیشترش ضرر داره اگر کم بود خودتون سر ریز کنید مثل من نکنید 3.5 ریخت که اخر باید ساکشن بکشم اضافی ها رو ... فقط هم ببرید نمایندگی و از نمایندگی تمامی رو خرید کنید و همونجا با اجرت واقعا کم بدید تعویض کنند براتون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

salam.gifتاپیک های سرویس 5000 و 50000 و سرویس و آچار کشی ادغام و به سرویس های دوره ای تغییر نام داده شد.

دوستان خواهشا هر سوالی پیرامون سرویس های دوره ای دارن در این تاپیک بپرسن و از ایجاد تاپیک جدا خودداری نمایند.ممنون rose.gif

لینک به ارسال

سلام کیلومتر ماشین من داره به 5 هزار میرسه و تا حالا هیچ کاری باهاش نکردم.

میخواستم بدونم باید چه کارهایی بکنم و چه چیزهایی رو تعویض کنم.

ماشین من 206 تیپ 5 هستش و باید چه روغنی توش بریزم.

ممنون.

لینک به ارسال

دوست عزیز حتی نیاز به جستجو هم نبود و در همین صفحه از این انجمن تاپیک سرویس های دوره ای وجود داشت.

ادغام شد.

لینک به ارسال

سلام

من یه تیب3 مدل91 گرفتم

رو کیلومتر شمارم اچار با عدد100 میاد یعنی چی؟؟؟

سرویساش کی به کیه؟؟

الان75تا کارکرده

چیکارش کنم:(

لینک به ارسال
سلام

من یه تیب3 مدل91 گرفتم

رو کیلومتر شمارم اچار با عدد100 میاد یعنی چی؟؟؟

سرویساش کی به کیه؟؟

الان75تا کارکرده

چیکارش کنم:(

سلام

داخل دفترچه کامل توضیح داده شده

اون اچار برای نمایش زمان سرویس دوره ایه که به صورت پیشفرض روی 20 هزار کیلومتر ست شده و میشه با نگه داشتن کلید سمت راست پشت آمپر و باز کردن سوئیچ و نمایش شمارش معکوس و مساوی صفر شدن، ریست کرد

بعد این ریست عدد 20 هزار کیلومتر رو شمارش معکوس میکنه تا به شما یاداوری کنه سرویس دوره ای چه زمانی است

عدد 20 هزار هم از طریق pps (دیاگ پژو) قابل تغییره

سوالات بیشتر در این مورد فقط در این تاپیک:

topic-t1721.html

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان سوالی دارم، گارانتی نیاز به سرویس و... هم داره؟

سرویس دوره ای سرویس اولیه ای چیزی که نمایندگی انجام بده تا گارانتی باطل نشه؟

لینک به ارسال

خیلی ممنون ببخشید یه نمه نا واردم

الان ماشین 76 تا کارکردشه

تو چه کیلومتری براش چیکار کنم؟نمایندگی؟

لینک به ارسال

بهترین روش نگهداری خودرقبل ازاستفاده خواندن کامل دفترچه های راهنمااست ولی برای سوالتون هم باید بگم روغن اولیه رادر1500 تا3000 کیلومتربافیلیترعوض کنید که بقیه تا 20000تالازم به دستکاری نیست آچارکشی هم به میل خودتان ببریدپیش یک مکانیک تابرایتان انجام دهد

لینک به ارسال

بهترین روش نگهداری خودرقبل ازاستفاده خواندن کامل دفترچه های راهنمااست ولی برای سوالتون هم باید بگم روغن اولیه رادر1500 تا3000 کیلومتربافیلیترعوض کنید که بقیه تا 20000تالازم به دستکاری نیست آچارکشی هم به میل خودتان ببریدپیش یک مکانیک تابرایتان انجام دهد

دفترچه رو که خوندم ولی کامل نیست

نوشته 15000!!!!!!YaKhoda.gif

تیبا رو 4500تازه میگفتن سویس اولیه اونم به خرج خودتون و نمایندگی بذیرش نمیکنه و...

اون چیزی رو که متوجه شدم از حرفتون الان مینویسم اگه غلط بود شما تصحیح بفرمایید

2000کیلومتر روغن توتال بریزم با فیلتر تو همین کیلومتر هم بدم اچار کشی کنند

روغن گیربکس چی؟؟

البته نمیشه که تا 20000کاریش نکرد چون روغن9000هم بریزی باز باید عوض کنیتا20 000

یعنی هیییییییییچ کار دیگه ای نداره؟؟؟؟؟؟

مثلا برا تیبا میدادن میگفتن سریع برو واسکازین رو عوض کن که کم ریختن

یا دراش از 0 صدا میکرد و...

یعنی 206 بجز روغن موتور و فیلترا و باد لاستیک و بنزین چیز دیگه ای نمیخواد؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ajab.gif

لینک به ارسال

دفترچه رو که خوندم ولی کامل نیست

نوشته 15000!!!!!!YaKhoda.gif

تیبا رو 4500تازه میگفتن سویس اولیه اونم به خرج خودتون و نمایندگی بذیرش نمیکنه و...

اون چیزی رو که متوجه شدم از حرفتون الان مینویسم اگه غلط بود شما تصحیح بفرمایید

2000کیلومتر روغن توتال بریزم با فیلتر تو همین کیلومتر هم بدم اچار کشی کنند

روغن گیربکس چی؟؟

البته نمیشه که تا 20000کاریش نکرد چون روغن9000هم بریزی باز باید عوض کنیتا20 000

یعنی هیییییییییچ کار دیگه ای نداره؟؟؟؟؟؟

مثلا برا تیبا میدادن میگفتن سریع برو واسکازین رو عوض کن که کم ریختن

یا دراش از 0 صدا میکرد و...

یعنی 206 بجز روغن موتور و فیلترا و باد لاستیک و بنزین چیز دیگه ای نمیخواد؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ajab.gif

برای روغن به نظرمن حداکثر10000تاحتماباید عوض بشه حالاهرروغنی که باشه که ربطی به 20000 تانداره وازگارین بعداز20000تاچک یاتعویض میشه فیلتربنزین 10000تایک بارفیلترروغن موتورکه باروغن موتور روغن هیدرولیک بعداز20000تابازدیدکه من عوض میکنم فیلترهواوکابین هم بستگی به شدت گردوخاک داره برای مثال برای اهوازهفته ای یک بار هم کمه لنت هم بعد از20000تابازدیدکه درصورت ضغیف بودن تعویض میشه تسمه تایم هم وتسمه موتورهم 60000تاعوض میشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری