مهدي

سرویس های دوره ای

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

375 ارسال در این موضوع قرار دارد

بهتره باطری رو با نوع اتمی تعویض کنی. هم عمر بیشتری داره هم کارکرد بهتری.

باطری ابی تو زمستون میتونه اذیت کنه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اسدی جان باطری اتمی با ابی فرقش چیه ؟ قیمت چند ؟!

لینک به ارسال

باطری اتمی در اصل خشک هست.هیچ ابی نداره که بخواد کم بکنه یا سولفاته بشه.

زیاد طرز کارش رو نمیدونم و اطلاعی ندارم اما در کل خیلی بهتر از ابی هست.

قیمت هم 60 امپر ایرانی با 15 ماه ضمانت 82 تومان.

لینک به ارسال

hidden-mafia پارسال یه اتمی خریدم با 18 ماه گارانتی 69 تومن....هنوزم رو ماشین قبلیم که بعضی وقتا توو جاده میبینمش داره کار میکنه عین روز اولشه....دیگه نه آبی میخواد نه هیچ.....فقط دوتا قطب مثبت و منفی داره با دوتا سوراخ کوچیک توو گوشه های باطری واسه خروج گازهای اضافی....کارکرد این باطری ها هم تا 3.......4 سال تضمینیه...داداش من یکی 4 سال پیش خرید...هنوز تا ماشین عوض میکنه اون باطری رو درمیاره میندازه رو ماشین جدیدش

موقع خرید باطری اتمی...فروشنده بهت میگه اگه باطری آبیت خرابه به قیمت 15 تومن یا بیشتر برمیداره و یه پولی میذاری روش باطری اتمی بهت میده...ولی من

باطریمو ندادم و یه سره باطری اتمی رو خریدم...چیزه خوبیه...دیگه دردسر اسید و غیره نداره..حتی واسه بدنه ماشین خوبه..چون باطری اسیدی ها ممکنه رو بدنه اسید بریزه خراب کنه بدنه رو

لینک به ارسال

چند امپر هستند ؟

لینک به ارسال

سلام

من تازه یه v8 گرفتم و تا حالا 5600 کار کرده و مشکلی هم نداره

رو 3500 روغن و فیلتر رو دادم عوض کردم البته نمایندگی نبردم

ایا نیاز هست برای سرویس یا گارانتی ببرم نمایندگی اخه تو دفترچه همچین پیشنهادی داره

اگه نبرم رو گارانتی تاثیر نداره ؟و مسئولیتی متوجه من نمشه ؟

لینک به ارسال
سلام

ایا نیاز هست برای سرویس یا گارانتی ببرم نمایندگی اخه تو دفترچه همچین پیشنهادی داره

سلام نه عزیز گارانتی تعلیق نمیشه اما اگر مشکلی پیش بیاد توش گارانتی نمیپذیره ... منم 2 هفته پیش حدودا تیپ 6 روغن و .... رو عوض کردم تو کیلومتر 6200 بود گمونم اصلا یادم نیست کی بود

اما دفعه قبل شما روغن و فیلتر رو عوض کردی پیشنهاد میشه که فیلتر هوا " بنزین " کابین رو هم این دفعه عوض کنید که هم ماشین تنفس بهتری داشته باشه تو این موارد هم مصرف بنزین رو بهتر کنه و کنترل بشه hi.gif

لینک به ارسال
سلام

سلام نه عزیز گارانتی تعلیق نمیشه اما اگر مشکلی پیش بیاد توش گارانتی نمیپذیره ... منم 2 هفته پیش حدودا تیپ 6 روغن و .... رو عوض کردم تو کیلومتر 6200 بود گمونم اصلا یادم نیست کی بود

اما دفعه قبل شما روغن و فیلتر رو عوض کردی پیشنهاد میشه که فیلتر هوا " بنزین " کابین رو هم این دفعه عوض کنید که هم ماشین تنفس بهتری داشته باشه تو این موارد هم مصرف بنزین رو بهتر کنه و کنترل بشه hi.gif

حالا تعویض روغن جای خود بفرض هنوز عوض نکردم.

اینکه حتما نیاز هست با این کارکرد و هیچ مشکل خاصی ببرم نمایندگی واسه سرویس یانه، طبق پیشنهاد دفترچه راهنما ؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزیزrose.gif

نه نیازی به این کار نیست.happy.gif

لینک به ارسال

سلام. منم کیلومتر ماشینم رو 5500 هستش. پدرم حرص میخورد که ببرش هم روغنشو عوض کنن و هم روغنش کم کرده نشون بده. زنگ زدم به همین نمایندگی سر یادگار گفتن نه الان نباید بیاریش از 10000 تا کمتر نیارش. البته گفتن ما از پول بدمون نمیاد ولی درستش اینه که رو 10000 باشه. حالا موندم چیکار کنم گفت اگه روغنشم کم کرده بیاری اینجا یه کم روش میریزیم و عوضش نمیکنیم. گفتم خب خودم روغن توتال 7000 بخرم بریزم روش. به نظر شما اساتید این کار درسته اصلا؟happy.gif

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری