مهدي

سرویس های دوره ای

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

349 ارسال در این موضوع قرار دارد

باسلام خدمت دوستان و مديران عزيز

لطفا مرا در خصوص آچاركشي راهنمايي فرماييد - 206 تيپ3 مدل88 كاركرد 9850 و ؟آيا الان نياز است جهت سرويس و آچار كشي به نمايندگي مراجعه كنم يا نه؟ با تشكر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
باسلام خدمت دوستان و مديران عزيز

لطفا مرا در خصوص آچاركشي راهنمايي فرماييد - 206 تيپ3 مدل88 كاركرد 9850 و ؟آيا الان نياز است جهت سرويس و آچار كشي به نمايندگي مراجعه كنم يا نه؟ با تشكر

با سلام

بله با این کارکرد شما باید تشریف ببرید برای سرویس (البته یادمه 25 تا یا 15 تا بود )

شما الان بیشتر به تعویض روغن و تعویض فیلتر هوا و روغن و اتاق احتیاج دارید

با تشکر

لینک به ارسال

سلام علیکم

من از زمانیکه خودروام را گرفتم 8 ماه پیش( V9)، خودم میدم روعن و فیلترشو عوض کردند. آیا برای جاهای دیگر نیازی به آچار کشی میباشد؟ من اعتقادی به تعمیرگاههای ایرانخودرو ندارم. اصلاً اعتقادی به توقف بیخودی خودرو و دریافت مبالغ عجیب و غریب ایرانخودرو ندارم.

لطفاً راهنمایی کنید که ماشین نیاز به آچارکشی دارد یا خیر{ درضمن کارکرد ماشین 9000 بوده و زیاد استفاده نمیشود )

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
سلام علیکم

من از زمانیکه خودروام را گرفتم 8 ماه پیش( V9)، خودم میدم روعن و فیلترشو عوض کردند. آیا برای جاهای دیگر نیازی به آچار کشی میباشد؟ من اعتقادی به تعمیرگاههای ایرانخودرو ندارم. اصلاً اعتقادی به توقف بیخودی خودرو و دریافت مبالغ عجیب و غریب ایرانخودرو ندارم.

لطفاً راهنمایی کنید که ماشین نیاز به آچارکشی دارد یا خیر{ درضمن کارکرد ماشین 9000 بوده و زیاد استفاده نمیشود )

با سلام،

این اچار کشی چیه؟ یکی توضیح میده؟ برای از بین بردن صدا هست؟

من 2 بار کلا این کلمه رو شنیدم یه بار ته یه تعمیرگاه برای تحویل گرفتن ماشین یه بار هم اینجا

بابت نمایندگی هم خوب کاری میکنید

لینک به ارسال
سلام علیکم

با سلام،

من 2 بار کلا این کلمه رو شنیدم یه بار ته یه تعمیرگاه برای تحویل گرفتن ماشین یه بار هم اینجا

با توجه به اینکه کیفیت مونتاژ در ایران خیلی بالاست !!! گاهی اوقات پیش میاد که پیچهای سیستم تعلیق و یا به عنوان نمونه سرسیلندر بطور کامل با تورک لازم بسته نمیشه و احتمال شل شدن آنها بعد از مدتی وجود دارد به همین دلیل توصیه میشه که بعد از چهار پنج هزار کیلومتر کارکرد یه بازدید کلی در این رابطه انجام بشه تا مشکلی ایجاد نشه

لینک به ارسال
سلام علیکم

با سلام،

با توجه به اینکه کیفیت مونتاژ در ایران خیلی بالاست !!! گاهی اوقات پیش میاد که پیچهای سیستم تعلیق و یا به عنوان نمونه سرسیلندر بطور کامل با تورک لازم بسته نمیشه و احتمال شل شدن آنها بعد از مدتی وجود دارد به همین دلیل توصیه میشه که بعد از چهار پنج هزار کیلومتر کارکرد یه بازدید کلی در این رابطه انجام بشه تا مشکلی ایجاد نشه

با سلام،

دادبه جان در کیفیت بالای مونتاژ ایران خودرو که باید با کمپانی کوچکی مثل فولکس واگن مقایسه بشه

جدی؟ من این کارو نکردم مشکلی پیش نمیاد؟ البته ماشین صفر نیست

واسه V9 مون هم این کارو نکردیم البته نمیدونم نمایندگی این کارو انجام داده یا نه

حالا مشکلی پیش نمیاد؟

لینک به ارسال
با سلام،

دادبه جان در کیفیت بالای مونتاژ ایران خودرو که باید با کمپانی کوچکی مثل فولکس واگن مقایسه بشه

جدی؟ من این کارو نکردم مشکلی پیش نمیاد؟ البته ماشین صفر نیست

واسه V9 مون هم این کارو نکردیم البته نمیدونم نمایندگی این کارو انجام داده یا نه

حالا مشکلی پیش نمیاد؟

نه جای نگرانی نیست این کارو مکانیک خودتون هم میتونه انجام بده، اگر ماشین تو گارانتی است و برای سرویس تعویض روغن و غیره به نمایندگی مراجعه میکنین میتونین بگین اونا براتون انجام بدن اگه البته این کارو بکنن بهترین راهش اینه که به مکانیک معتمد خودتون بگین چک کنه

لینک به ارسال

به نظر من آچار کشی زیر و بند و دسته موتورها ضروری تره

لینک به ارسال

دوستان سلام

ماشین من مدل 88 و تا الان 50000 تا راه رفته. میخواستم بدونم برای سرویس و بازدید چه مواردی رو باید چک کنم؟

در ضمن من مشکل خاصی باهاش ندارم بجز اینکه در سرعت کم فرمون به سمت چپ میکشه که با تعویض سیبک فرمون ( اگه اسمش رو درست گفته باشم) هم درست نشد.

ممنون از راهنمایی تون.

لینک به ارسال

سلام,

برای مشکل کشیدن فرمون چرخ هارو بالانس کنید و لاستیک ها رو هم به صورت ضربدری عوض کنید. البته مشکل بالانس نبودن در سرعت بالا خودش رو نشون میده.

در ضمن به شیب جاده هم باید توجه کرد.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری