بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

207 مهمان

پیشاپیش سال 91 مبارک

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

34 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان به نوبه خودم سال جدید شمسی را به همه ایرانیان و فارسی زبانان خصوصا 206 سواران تبریک میگویم . rose.gifrose.gifrose.gifhappy2.gifhappy2.gifhappy2.gif

دوستانی که تبریک سال جدید میگویند یک آرزوی 206 هم برای اعضای 206 سوار سایت داشته باشند.

اولین آرزو را خودم می کنم اینکه امیدوارم تو سال جدید هیچ وقت 206 تون پنچر نشه!! good.gif

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام happy.gif

بنده هم به عنوان یک عضو کوچک از این سایت سال جدید رو خدمت همه دوستان عزیزم تبریک عرض میکنم و براتون آرزوی موفقیت و شادی و سلامتی دارم هرجا که هستید

و اما آرزوی 206ــی...

امیدوارم از 206 هاتون برای لحظات خوب و شاد استفاده کنین و همیشه با لبی خندون پشت فرمون ماشیناتون بشینین rose.gif

لینک به ارسال

salam.gifمنم به عنوان کوچکترین عضو این سایت سال نو رو بیشابیش تبریک میگم

سال خوبی رو براتون ارزو میکنم

و ارزوی 206...

امیدوارم امسال اون ابشن مهمه که دوسش دارین و تا حالا وقت نشده نصب کنین رو نصب کنین

من علیرضام اینجا ایرانه....ای لاو یو ir206 rose.gif

لینک به ارسال

منم فرا رسیدن سال نو رو تبریک میگم، ایشالا سالی پربار و سرشار از موفقیت و شادی داشته باشیم.

عیدتون مبارک!

لینک به ارسال

salam.gif

به همه ی عزیزان.....

من هم پیشاپیش فرا رسیدن بهار طبیعت عید ایرانی و سال نو را به همای شما دوستان عزیزم تبریک عرض می کنم.

انشاالله در کنار خانواده لحظه های خوبی داشته باشین

و دوستانی که قصد سفر دارن من به عنوان برادر کوچک تر از شما خواهش می کنم خیلی خیلی مواظب خودتون باشید و هیچ عجله ای نکنید

و یادتون باشه که که شما می خواهید مسافرت برین نه اینکه از شهری به شهره دیگه ای برین پس با سرعت مناسب از رانندگی لذت ببرین.

و در اخر برای همه ی شما دوستان عزیزم ارزوی سلامتی تندرستی و خوشبختی می کنم

happy2.gifhappy2.gifhappy2.gifعیدتون مبارک happy2.gifhappy2.gifhappy2.gif

لینک به ارسال

منم سال جدید تبریک میگم

نوروز باستانی مبارک

[highlight=#f2dcdb]امیدوارم همه جک خفاشی بزنند[/highlight]

لینک به ارسال

سلام,

بنده هم به عنوان عضو کوچکی از این سایت پیشاپیش فرا رسیدن سال 1391 رو به تمامی اعضا خوب سایت تبریک عرض میکنم.

امیدوارم چه در مسافرت چه در خانه و هر جای دیگر هیچ چیز نتونه شادیتونو ازتون بگیره.

rose.gif

اهان ارزوی 206 یادم رفت Mrgreen.gif

امیدوارم هیچوقت 206 تون خراب نشه که گیر بعضی امداد خودرو های بی سواد و نمایندگی و در کل عوامل ایران خودرو بیوفتید.

لینک به ارسال

منم به نوبه خودم پیشاپیش سال جدید به تمام اعضای خوب و دوست داشتنی ir206 تبریک میگم .امیدوارم سال 91 سال خوب و پر از خاطرات و روزهای خوش براتون باشه

آرزوی 206 امیدوارم این گربه ی فرانسوی امسال اذیتتون نکنه

لینک به ارسال

salam.gif

جا داره منم به نوبه خودم پیشاپیش سال یک هزارو صیصدو نودو یک {1391} happy2.gif به همه ملت ایران مخصوصا انجمن دوست داشتنی 206 به خصوص SD سواران و تبریک ویژه به V1 سواران عزیز hi.gifMrgreen.gif .امیدوارم سال خوب و پر برکت همراه با ذوق و شوق اینجوری 25r30wi.gif داشته باشین و با 0 تا 100 هایه جدید و کورس در سال جدید همه رو خوشحال کنیم 15.gif پیشاپیش سال نو مبارک rose.gifhappy2.gif

لینک به ارسال

منم سال نو رو به همه داداشای گلم که تو انجمن 206 باهاشون آشنا شدم تبریک عرض میکنم

ایشالا که سال تپلی داشته باشید و 206 هاتونم همچنان تپل بمونن

واسه خودم که سال خیلی خوبی بود امسال چون سربازیم تموم شد و ساله بعدو با خیال راحت میخام شروع کنم ایشالا

چاکر همتونhi.gif

لینک به ارسال