<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

1,256 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام به همه عزيزان

نوع ماشين:206SD,V8

نوع بنزين:اكثراٌ سوپر ميزنم. از وقتي شنيدم بنزين سوپر مشكل داره، 50-50 معمولي /سوپر ميزنم(ابتدا باك را با سوپر پر ميكنم بعد بمحض رسيدن به نصف،باك را در سوخت گيري بعدي با بنزين معمولي پر ميكنم).

نوع شمع: IRRIDUM,Japan

فيلتر بنزين و شمع 1 ماه پيش عوض شده.

مشكل: در سوختگيري آخر (2 روز پيش)احساس ميكنم در حال حاضر باك ماشين با بنزيم معمولي پر باشد.ديروز ماشين هنگام روشن كردن ميلرزيد بطوري كه خودم هم توي ماشين ميلرزيدم.چراغ چك روشن شد.كمي كه ماشين كاركرد و يكمي هم گاز دادم، ماشين رو خاموش روشن كردم.چراغ چك خاموش شد.ماشين رو دياگ زدم خطا در سيستم احتراق بود.بعد از مدتي راه رفتن همه چيز خوب بود.دوباره امروز صبح كه ماشين رو استارت زدم همان آش و همان كاسه.لطفاٌ راهنمايي بفرماييد.

این مشکل جدبد بیشترموتورهای tu5 است به نمایندگی تشریف ببرید ودرخواست

به روزرسانی (آپدیت) ECU راکنید به احتمال زیادرفع میشود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بنده v8 دارم که الان مدتی هست صبحها با لرزش شدید و تک کار کردن سیلندر روشن میشه. همیشه بنزین سوپر زدم همیشه هم روغن توتال 9000 شمع و کویل و حتی اپدیت ecu رو هم انجام دادم. الان که هوا هم سرد نشده ولی عدم احتراق سیلندر رو دیاگ نشون میده. ولی جالب اینجاست که بعد از 1 دقیقه عادی میشه. دوستان لطفا راهنمایی کنن.

لینک به ارسال

سلام من حدود 2 ماه میشه که 206 تیپ 2 مدل 89 با 60000 کارکرد خریدم ولی زمانی که موتور سرد است (مخصوصا اول صبح) یا الان که هوا سرد شده مثلا 2 ساعت ماشین رو پارک کنم. بعد که روشن میکنم باید بزارم موتور گرم شه و حدود 2 دقیقه صبر کنم بعد حرکت کنم اگر نه ماشین ریپ میزنه و دور موتور میفته بعضی مواقع هم اگر حواسم نباشه و خوب با کلاچ و گاز بازی نکنم خاموش میکنم .که این باتوجه به اینکه ماشین رو شبها میزارم توی پارکینگ اذیتم میکنه و نمیتونم بخاطر دودی که توی پارکینگ میگیره ماشین رو روشن بزارم و مجبورم سریع بیام بیرون. با تعمیر کا خودم هم صحبت کردم گفت فکر میکنه مشکل از پمپ بنزینه ولی گفت وسیله ای نداره تستش کنه چند تا تعمیر کار دیگه هم صحبت کردم گفتند باید ماشین را شب بزاری تا مشکلش را ببینم بعد بررسی کنیم ببینم مال چیه.

ضمنا قبلا هم 206 وی 8 مدل 90 داشتم که این مشکل رو نداشت البته ماشین نو بود.

دوستان عزیز ممنون میشم از راهنماییتون.

لینک به ارسال

سلام من حدود 2 ماه میشه که 206 تیپ 2 مدل 89 با 60000 کارکرد خریدم ولی زمانی که موتور سرد است (مخصوصا اول صبح) یا الان که هوا سرد شده مثلا 2 ساعت ماشین رو پارک کنم. بعد که روشن میکنم باید بزارم موتور گرم شه و حدود 2 دقیقه صبر کنم بعد حرکت کنم اگر نه ماشین ریپ میزنه و دور موتور میفته بعضی مواقع هم اگر حواسم نباشه و خوب با کلاچ و گاز بازی نکنم خاموش میکنم .که این باتوجه به اینکه ماشین رو شبها میزارم توی پارکینگ اذیتم میکنه و نمیتونم بخاطر دودی که توی پارکینگ میگیره ماشین رو روشن بزارم و مجبورم سریع بیام بیرون. با تعمیر کا خودم هم صحبت کردم گفت فکر میکنه مشکل از پمپ بنزینه ولی گفت وسیله ای نداره تستش کنه چند تا تعمیر کار دیگه هم صحبت کردم گفتند باید ماشین را شب بزاری تا مشکلش را ببینم بعد بررسی کنیم ببینم مال چیه.

ضمنا قبلا هم 206 وی 8 مدل 90 داشتم که این مشکل رو نداشت البته ماشین نو بود.

دوستان عزیز ممنون میشم از راهنماییتون.

دوست عزیز شما باید سنسور اکسیژن ، دریچه گاز و سیستم برقرسانی و پمپ بنزین رو بدین چک کنن این مشکل اپیدمی تیپ دو ها است از هر کدوم میتونه باشه....

لینک به ارسال

دوستانی که مشکل بد کار کردن و لرزش سر صبح در 10 دقیقه اول رو دادرن مشکل خاصی نیست.به علت تغییر هوا از گرمی به سدی و فیلر اتومات بودن ماشین این مشکل کاملا عادیه .

لینک به ارسال

اره ولی لرزش زیاد کمی رو اعصابه شما تصور کن 2 سیلندر کار نمیکنه. و چرا این موضوع فقط برای 206 اتفاق میافته.....؟ و هنوز هم کسی متوجه علت این موضوع به درستی نشد....

لینک به ارسال

کاملا موافقم فقط واسه 206 هستش ماشین بابام(405) وسط زمستونم با تک استارت روشن بدون کپ وریپ حرکت میکنه زیادم بهش نمیرسه مدل 84 هست حالا ما....

امروز این دیر روشن شدن و کپ اولیه رفت رو اعصابم رفتم تنظیم موتوری واردم بود دستگاه که زد ای سی یو ارور 0463 رو داد و گفت برا سوختته بنزین سوپر بزن و از جایگاه معتبرم بزن...

دیگه نمیدونم........

لینک به ارسال

والا ما بنزین سوپر هم میزنیم لرزشو داریم. بعضی مواقع 2 سیلندر کار نمیکنه....

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان.ماشین ما امروز سر تقاطع یه ایست کردم و موقع حرکت یهو شرو به پت پت کرد و خطای انجین انتی پولیشن داد.بعد از 30 ثانیه خوب شد.انژگتورو هم شستم.تیپ 6 مدل 90

لینک به ارسال

سلام

من یک 206 تیپ 4 دارم و خیلی هم ازش راضی هستم ولی چند وقته که یک مشکلی برام پیش میاد که نمیدونم چیکار باید بکنم.

گاهی وقتا در حین حرکت کیلومتر شمار از کار می افته و نشانگر مصرف بنزین لحظه ای روی ال سی دی هم همینطور و ضمنا مثل اینکه 1 سیلندر ماشین از کار افتاده باشه ماشین کم جون میشه و بعد از چند دقیقه هم خود به خود دوباره یکمرتبه همه چیز با هم فعال میشه و ماشین یکهو جون میگیره .

لطفا مرا راهنمایی کنید.

منم مشکل تک شدن موتور را با 206 تیپ چهارم داشتم.بردم نشون دادم گفت برای یکی از سوزن های انژکتورته که 1کاریش کرد که درست شد و گفت اگه دوباره این اتفاق افتاد باید عوض بشه.

همینطور کیلومتر سنج هم قطعه.چندوقت 1بار ارورهای مختلف میده.چند وقت پیش anti polution fault داد.بردم خطاش رو پاک کرد.نمی دونم باهاش چکار کرده که الان airbag fault میده!خطایی که همیشه توی دیاگ میده همین خطای کیلومتر سنجه.گفت مشکل از سیم کشیه ماشینته و همینطور bsi.گفت باید ببرم پیش کیلومتر ساز تا سیم کشیش رو بررسی کنه.از طرفی چون تیپ 4 هست همه جا قبولش نمی کنن.

دوستان شما کیلومتر ساز ماهر سراغ ندارید که ببرم پیشش بررسیش کنه؟

ممنونم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری