<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

1,100 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

206 تیپ 3 مدل 88 دارم که هنگام حرکت اولیه ریپ می زنه و گاهی هم خاموش میشه دیاگ زدم هیچ مشکلی نداره همه چی عادی هست. در ضمن تعمیرکارش میگه این مدل ها همشون به این وضع هستند ایا چاره ای برای این مدل ها وجود داره

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظر ميرسه راهي نباشه .بعد از از استارت به هيچ عنوان نبايد گاز بديم و حد اقل 1تا2دقيقه صبر كنيم تا درجه حرارت به اولين نشانگر برسد وسپس با حداقل گاز3000حركت كنيم.بعد تفاوت را خواهي ديد عزيزم

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

منم مدل 88 دارم همین مشکل رو دارم هیچ کاریشم نمیشه کردو ظاهرا باید با همین کنار بیایم , البته به نظر بنده با بنزین سوپر خیلی بهتره و کمتر دیده میشه این حالت و سریع رفع میشه , خودم 90 درصد سوپر می زنم

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

من

MAP

سنسور ماشینمو با اسپری انژکتورشور تمییز کردم . و تو تهران مشکلی باهاش نداشتم البته فقط به اندازه 4 یا 5 ساعت توتهران بودم بعد که به شمال رفتم حین رسیدن به شمال دیدم ماشین خیلی خوب داره کار میکنه و شتاب خیلی خوبی هم پیدا کرده که فکر میکنم به خاطر تمییز بودن هوا و بهسوزی بنزین باشه. اما دو سه روز بعد ماشین وقتی سرعتش رو کم میکنم و هم وقتی که از 3 به 2 معکوس میشکم خاموش میکنه و باید با یک تک استارت روشن بشه و رو همون دنده ای هم که بوده باهاش میشه مسیرو ادامه داد. البته بعضی وقتها هم که معکوس میکشم دور موتور مدام بالا و پایین میشه تا اینه ماشین کاملا وایسهو بعضیها میگن به خاطر استپر موتورشه ولی من دلیل قانع کننده تری میخوام و احساس میکنم که حلا مشکل هرچی که هست برقیه. میشه راهنمایی بفرمائید.

لینک به ارسال

سلام

شما استپر ماشين رو هم تميزش كنيد با اسپري و بزاريد كه وقتي خشك شد ببنديد سرجاش ضمنا آيا هنگام گاز دادن تاخير ايجاد ميشه يا نه؟؟؟ 10دقيقه بعد از اينكه ماشين رو خاموش كردي سر باتري رو جدا كن بعد سوكت استپر رو دربيار تميزش كن و دوباره ببند روش بلافاصله بعد از بستن هم روشن نكن

چند دقيقه اي وايستا بعدش اينكارو بكن

لینک به ارسال

سلا دوستم

هنگام گاز دادن بلافاصله ماشین شتاب میگیره. برای تمییز کردن استپرموتور دقیقاً چه جاییش رو باید باز کنم و تمییز کنم؟ در ضمن نکته ای یادم رفت بگم. لوله رابطی که بین منیفولد و سرموتور و لوله ورودی از فیلتر هوا رو به هم وصل میکنه که بهش Oil Vapor House میگن شکسته شده و من اون رو بایک شلنگ همساز روپوشی کردم و با بست بستمش. ممکنه که از اون شلنگ ذراتی کنده شده باشه و وارد انژکتور شده باشه و تنظیمات رو بهم زده باشه. چون برای یکی از آشناهام که چنین مشکلی پیش اومد و انژکتورهاشو شست گفت که انژکتورهاتو بشور درست میشه. آیا شستن انژکتور ضرری نداره و باعث گشاد شدن نازلهای اون نمیشه؟

لینک به ارسال

سلام,

اونجا که گفتید شکسته شده بوده الان دیگه هیچ درز و راه ورودی نداره؟

خیر ورودی هوا به انژکتور متصل نیست و نمیتونه انژکتور رو کثیف کنه.

لینک به ارسال

نه دوستم همه درزهاشو بستم. البته وقتی کولر روشن هست خیلی کمتر این اتفاق میافته. یعنی شاید یکی دو بار نه بیشتر.

استپر موتور،دیچه گاز سنسور زاویه اینا همه رو هم باز کردم تمییز کردم اولش خوب بود ولی دوباره شروع شد. اصلاً هیچ روال خاصی که باعث بروز این مشکل میشه برام مشخص نشد و دقیقاً نمیتونم بگم که چه روال کاری باعث بروز این مشکل میشه؟

پیش یک برقکار ظاهراً ماهر رفتم که از مکانیک هم چیزیایی میدونست. گفت احتمال زیاد از استپر هست و باید عوض کنی . حالا استپر رو خریدم و میخوام عوضش کنم راستش میترسم بازم همون آش باشه و همون کاسهgigglesmile.gifthink.gif

راستی قبل از بروز همه این مشکلها خار سیم گاز هم از جاش در اومده بوده و گم شده بود. (همون قطعه سیمی که انتهای کاور سیم گاز به اون بخش مارپیچ کاور گیر میکنه و باعث برگشتن پدال گاز میشه). به جای اون از یک قطعه سیمی مشابه استفاده کردم که بتونه کاور سیم گاز رو سرجاش نگه داره و باعث برگشت پدال بشه. هرچی هم توبازار گشتم پیداش نکردم. ممکنه که اونم دخیل باشه یا دیگه خیلی دارم حساس میشم.؟

لینک به ارسال
salam.gifچند روزه ماشین افتضاح شده درجا و در حال حرکت ریپ میزنه طوری که ماشیم دکه میخوره شتابش کم شده امروز هم چراغ چک روشن شد و ماشیم خیلی خفه شد خاموش کردم دوباره روشن کردم چراغ خاموش شد ولی به شدت ریپ میزنه از دوستان کمک میخوام think.gif v1 88 شمع ماشین هم تازه فرچه زدم صافی بنزین هم تازه عوض کردم

لینک به ارسال

سلام مسعود جون.

شیلنگ خروجی پمپ بنزینتونو چک کردین که شل یا گرفتگی نداشته باشه؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری