<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

1,174 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 23 ساعت قبل، amiri7 گفته است :

البته هفته پیش 10 تا بنزین زدم به نظرم ماشین از اون موقع اینطوری شد دیروز هم رفتم یه پمپ بنزین دیگه یه باک زدم ولی هنوزم این مشکلو دارم

حتما بنزینی که زدی قاطی داشته 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من یه مشکل لرزش تو ماشین داشتم اگزوز پت پت میکرد بعداز تست شدن همه چیزو سالم بودنشون مجدد کاتالیزور رو بامدل مادیفای یاهمون خالی شده تعویض کردم مشکل حل شد.

همون کاتالیزور که مشکل داشت باعث کلی دردسر برای من شده بود از معاینه گرفتن تا انواع نسخه پیچیدن برای ماشین این کاتالیزور عمرزیادی نداشت فقط چندسال باز کرده بودمش وقتی مجدد بستم دچار ریختگی شدش باعث لرزشو پت پت شده بود کسی هم تشخیص نمیداد تا بازم خودم احتمال دادم از کاتالیز که درست بود

یبار یادمه دوست عزیزمون آقا آرش تونسته بود بایه نوع اسیدی کاتالیزورشو بشوره جواب خوبی هم گرفته بود نمیتونم پیدا کنم مطلبشو اگه پیامو دیدن راهنمایی کنن

ویرایش شده در توسط naser206
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، naser206 گفته است :

من یه مشکل لرزش تو ماشین داشتم اگزوز پت پت میکرد بعداز تست شدن همه چیزو سالم بودنشون مجدد کاتالیزور رو بامدل مادیفای یاهمون خالی شده تعویض کردم مشکل حل شد.

همون کاتالیزور که مشکل داشت باعث کلی دردسر برای من شده بود از معاینه گرفتن تا انواع نسخه پیچیدن برای ماشین این کاتالیزور عمرزیادی نداشت فقط چندسال باز کرده بودمش وقتی مجدد بستم دچار ریختگی شدش باعث لرزشو پت پت شده بود کسی هم تشخیص نمیداد تا بازم خودم احتمال دادم از کاتالیز که درست بود

یبار یادمه دوست عزیزمون آقا آرش تونسته بود بایه نوع اسیدی کاتالیزورشو بشوره جواب خوبی هم گرفته بود نمیتونم پیدا کنم مطلبشو اگه پیامو دیدن راهنمایی کنن

ریختگی کاتالیز وقتی باز بشه معلومه یا ممکنه قسمت بالایی سالم باشه و داخلش ریخته بشه؟

کلاً چطور میشه فهمید ریخته؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، imanheydari گفته است :

ریختگی کاتالیز وقتی باز بشه معلومه یا ممکنه قسمت بالایی سالم باشه و داخلش ریخته بشه؟

کلاً چطور میشه فهمید ریخته؟

موقع سرد بودن موتور با دست کاتالیزور را تکون بده اگر سنگ وسط عمرش کم شده یه حالت خورده ریزه کنده میشه 

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، naser206 گفته است :

سلام

معمولا دو تا ظرف یک لیتری اسید سولفوریک را داخل کاتالیست میریزن . بعد از سه الی چهار دقیقه کاتالیست را یک کمی تکان میدن نت اسید به همه قسمتها برسه و بعداونو خالی میکنن اسید سیاه شده ناشی از پاک کردن دوده ها مانند قیر مذاب خارج میشه و بعد از اون، کاتالیست را با یک گالن ده لیتری آب شستشو میدن و دوباره سوار میکنن ماشین را روشن میکنن اول دود سفید رنگی از آن خارج میشه و ممکنهحدود 10 دقیقه ای ادامه داره و بعد از آن قطع میشهو در حرکت  انگار ماشین سبک شده باشه دیاگ هم بزنی همه چی اوکی هست 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

دوستان ماشین بنده تیپ 5 مدل 85 چند روز پیش رادیاتور رو در آوردم که با کارواش آب بگیرم توی رادیاتور کولر چون چند سال بود سرویس نشده بود ..  البته یه مقدار آب هم روی گرفتم روی نمدی کاپوت و اونم تمیز کردم روی کار ...متاسفانه بعد از این کار ماشین به شدت ریپ میزنه و اصلا صاف کار نمیکنه ...شمع و وایر شمع رو عوض کردم .. سنسور مپ و دریچه گاز هم بازدید کردم ... و دیاگ که میزنم هیچ خطایی ثبت نشده ..اما این ریپ زدن اصلا قطه نمیشه محصوصا وقتی گاز میدم ...

کسی میتونه بنده رو راهنمایی کنه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، rezabadnava گفته است :

سلام

دوستان ماشین بنده تیپ 5 مدل 85 چند روز پیش رادیاتور رو در آوردم که با کارواش آب بگیرم توی رادیاتور کولر چون چند سال بود سرویس نشده بود ..  البته یه مقدار آب هم روی گرفتم روی نمدی کاپوت و اونم تمیز کردم روی کار ...متاسفانه بعد از این کار ماشین به شدت ریپ میزنه و اصلا صاف کار نمیکنه ...شمع و وایر شمع رو عوض کردم .. سنسور مپ و دریچه گاز هم بازدید کردم ... و دیاگ که میزنم هیچ خطایی ثبت نشده ..اما این ریپ زدن اصلا قطه نمیشه محصوصا وقتی گاز میدم ...

کسی میتونه بنده رو راهنمایی کنه

سلام

برای شستش رادیات وکندانسور کولر با اب شلنگ خانگی هم میشه انجام داده هفته ای یک بار تمیز بشه 

حتما سنوسور ها سوکتشون اب رفته

شما سوکت کوئل را چک کنید ببینید از اون نیست ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، cadilac گفته است :

سلام

برای شستش رادیات وکندانسور کولر با اب شلنگ خانگی هم میشه انجام داده هفته ای یک بار تمیز بشه 

حتما سنوسور ها سوکتشون اب رفته

شما سوکت کوئل را چک کنید ببینید از اون نیست ؟

مرسی از جواب تون ... واقعیتش خیلی کثیف بود و چند سالی بود سرویس نکرده بودم ... فیش کویل رو تست میکنم و اطلاع میدم...

یه سوال البته شاید ربطی نداشته باشه .. بنده از جلو فن هم آب گرفتم ممکنه آب رفته باش توی المنت فن دور تند که پشت فن هست و باعث ریپ زدن بشه ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، rezabadnava گفته است :

مرسی از جواب تون ... واقعیتش خیلی کثیف بود و چند سالی بود سرویس نکرده بودم ... فیش کویل رو تست میکنم و اطلاع میدم...

یه سوال البته شاید ربطی نداشته باشه .. بنده از جلو فن هم آب گرفتم ممکنه آب رفته باش توی المنت فن دور تند که پشت فن هست و باعث ریپ زدن بشه ؟

اون مقاومت فن زیر سپر قرار داره به این راحتی اب نفوذ نمیکنه

ریپ زدن به اون ارتباطی نداره بیشتر به کوئل وسنسور...ربط دار چون داره تک کار میکنه 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

این عکسی هست که همین الان از سوکت کویل گرفتم ..  به نظر شما این سولفاته شدن تاثیر داره توی ریپ زدن ؟

index.jpg

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری