<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

1,256 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام 

دوستان ماشینم اواخر تابستون تو شتاب گیری یه حالت لگ داشت ولی وقتی دورموتور میرفت بالا خوب میشد... بردم تنظیم موتوری گفت از بنزینه.. ولی خوب همون موقع دریچه گاز رو هم شست کمی بهتر شد بعدشم من بنزین سوپر زدم و ماشین کلا خوب شد.. تا همین چند وقت قبل ماشین روشن کردم دیدم ماشین 3 کار میکنه بردم دیاگ زدن گفت یکی از انژکتورا کار نمیکنه.. درارود گذاشت تو دستگاه 4 تا شو دیدیم یه دونه پاشش نداره گفت وایسا اگر بعد از چند دقیقه راه نیفتاد باید یه دونه انژکتور بخری ... بعد از چند دقیقه که تو دستگاه بود یه دفه شروع کرد به پاشش و راه افتاد.. بست رو ماشینو ماشین درست شد و خیلی نرم شد... دوباره الان یکی دوهفته هست ماشین صبحها که روشن میکنم تک استارت روشن میشه ولی نامنظم کار میکنه... دوباره اون لگهایی که قبلا تو شتابگیری میداد اومده...و باید خیلی اروم شتاب گیری کنم که ریپ نزنه... بردم فیلتر بنزین رو عوض کرد گفت خیلی فیلترت کثیف بود.. عوض کرد فردا صبحش خوب  روشن شد و موتور منظم کار میکرد و بدون ریپ شتاب میگرفت  ولی باز دوباره امروز صبح مثل قبل روشن شد و باز هم لگ میزنه... این لگ زدن رابطه مستقیم با استارت صبح داره..یعنی اگر صبح بعد از استارت ماشین منظم کار کنه تا شب هیچ لگی نداره ماشین و خیلی راحت شتابگیری میکنه...

شمع و وایر عوض نکردم.. یعنی هر سری بردم تنظیم موتوری میگفت  نیاز نیست سالمن..

سنسور مپ و استپر و خودم دراوردم تمیز کردم...انژکتور رو هم که شستم سر همون سه کار کردن...دیگه به هیچی تاحالا دست نزدم

راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

ویرایش شده در توسط meysam.s

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ، کویل و سیمکشی و فیشش  رو هم چک کن اگه مشکل شتاب و ریپ‌زدن داری ضرر نداره، من مشکل شتاب گیری داشتم جون نداشت ماشین.کل سنسورا و زیر و روش و عوض کردم ولی بازم مشکل پابرجا بود.کویل چک کردم یکی از خارای فیشش کج شده بود صافش کردم جا زدم همه چی حل شد 😀.

لینک به ارسال

مشکل شتاب ندارم یعنی جون ماشین کم نشده.. تا دور موتور به 3 برسه همراه با ریپ یا لگ میرسه بعدش روون میشه و همینجور پرشتاب گاز میخوره

تو حالت درجا هم ماشین یکنواخت کار نمیکنه .. هر چند ثانیه یه پت تو اگزوز میکنه و دور موتور هم هر چند ثانیه به اندازه دو میل بالا پایین میشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/10/19, 14:22:13، meysam.s گفته است :

مشکل شتاب ندارم یعنی جون ماشین کم نشده.. تا دور موتور به 3 برسه همراه با ریپ یا لگ میرسه بعدش روون میشه و همینجور پرشتاب گاز میخوره

تو حالت درجا هم ماشین یکنواخت کار نمیکنه .. هر چند ثانیه یه پت تو اگزوز میکنه و دور موتور هم هر چند ثانیه به اندازه دو میل بالا پایین میشه

منم همین مشکل و داشتم،یبار خوب میشد شتاب در حد زانتیا یه بار جون نداشت ماشین  ،واسه منم با استارت ارتباط مستقیم داشت.جوری بود که توی حرکت حس میکردم شتاب افتاده و دل میزنه یبار تو همون حرکت خاموش میکردم دوباره روشن میکردم ( که کار خطرناکیه) همه چی  اکی میشد ،ضرری که نداره کویلتم چک کن.اگه سالمم بود با یه کویل سالم عوض کن ببین اکی میشی.

لینک به ارسال

سلام دوستان

امروز ماشینم چراغ چک روشن شد الان دیگه گاز نمیخوره کلا فقط میتونم نهایت با دنده دو اونم 40 تا سرعت راه برم همه چی هم اوکیه فقط گاز نمیخوره

تو دور آرام ماشین رو 1500 گاز میخوره

مدل ماشینم 84 تیپ پنجه

بردم دیاگ زدم تعمیرکار گفت خطای دریچه گاز و سنسور پایین انداخته کدای خطا رو پاک کرد بازم فالت انداخت میگه بعدا بیا ایسیو و دسته سیم تا دریچه گازو همرو باز کنم چک کنم😐

یکی از دوستانم میگه دریچه گاز کلا سوخته عوضش کن

لینک به ارسال

سلام دوستان ماشین منم تازه سوزن هارو شستم  و بستم شتابش خوبه فقط گاهی نمیدونم چرا یهو در حال حرکت ریپ میزنه و سه کار میکنه بی جون میشه  و چند ثانیه بعد اوکی میشه .هر‌چند روز یه دفعه .فیلتر بنزین نوعه.شمع و وایر هم نوعه.ممکنه برای بنزین باشه

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Hamid00560 گفته است :

سلام دوستان ماشین منم تازه سوزن هارو شستم  و بستم شتابش خوبه فقط گاهی نمیدونم چرا یهو در حال حرکت ریپ میزنه و سه کار میکنه بی جون میشه  و چند ثانیه بعد اوکی میشه .هر‌چند روز یه دفعه .فیلتر بنزین نوعه.شمع و وایر هم نوعه.ممکنه برای بنزین باشه

بله امکانش هست

بعضی وقتا باید حساسیتامون بیاریم پایین، چون خیلی از  عوامل از جمله کیفیت بنزین دیگه دست ما نیست...

لینک به ارسال

با سلام

دوستان من تیپ 6 مدل 88 با 98000 کیلومتر دارم

یه مشکلی دارم که روی دنده 3 یا 4 که میوفته ماشین ریپ میزنه ... البته هفته پیش 10 تا بنزین زدم به نظرم ماشین از اون موقع اینطوری شد دیروز هم رفتم یه پمپ بنزین دیگه یه باک زدم ولی هنوزم این مشکلو دارم

( البته 3-4 ماه پیش سر سیلند رو دادم تعمیر و از اون موقع تا حالا 3000 کیلومتر رفتم و تا هفته پیش مشکلی نداشتم ، روغن موتور که همون 3 تا کار کرده ولی فیلتر هوا فکر کنم 5000 کیلومتری شده ) حالا بنظرتون مشکل از کجاست ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، amiri7 گفته است :

یه مشکلی دارم که روی دنده 3 یا 4 که میوفته ماشین ریپ میزنه

دور بالا ریپ میزنه شاید بنزین کم میرسه 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، amiri7 گفته است :

با سلام

دوستان من تیپ 6 مدل 88 با 98000 کیلومتر دارم

یه مشکلی دارم که روی دنده 3 یا 4 که میوفته ماشین ریپ میزنه ... البته هفته پیش 10 تا بنزین زدم به نظرم ماشین از اون موقع اینطوری شد دیروز هم رفتم یه پمپ بنزین دیگه یه باک زدم ولی هنوزم این مشکلو دارم

( البته 3-4 ماه پیش سر سیلند رو دادم تعمیر و از اون موقع تا حالا 3000 کیلومتر رفتم و تا هفته پیش مشکلی نداشتم ، روغن موتور که همون 3 تا کار کرده ولی فیلتر هوا فکر کنم 5000 کیلومتری شده ) حالا بنظرتون مشکل از کجاست ؟

دیاگ بزن ببین اصلا خطایی ثبت شده ؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری