222 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان ی کمکی کنید امروز فک کنم ی دسمال کاغذی یا پلاستیک رو بخاری کشید داخل اون رو چجور در بیارم بد جوری داره صدا میده لطفا جواب بدید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بچه ها چند وقتیه بخاری بادش ولرم شده حتی روی 28 هم که میذارم اون گرمای معروف رو نداره دلیلش چی میتونه باشه؟ :-( اینم اضافه کنم که همه چیز ماشین نرماله و امپر اب بین 90و100 اب هم کم نمیکنه)

لینک به ارسال

بچه ها چند وقتیه بخاری بادش ولرم شده حتی روی 28 هم که میذارم اون گرمای معروف رو نداره دلیلش چی میتونه باشه؟ :-( اینم اضافه کنم که همه چیز ماشین نرماله و امپر اب بین 90و100 اب هم کم نمیکنه)

سلام ممکنه دریچه ها خوب بسته نشن

Sent from my HTC Butterfly 2 using Tapatalk

لینک به ارسال

سلام ممکنه دریچه ها خوب بسته نشن

Sent from my HTC Butterfly 2 using Tapatalk

باسلام

اگه مشکل از دریچه ها نبود باید رادیاتور بخاری رو از نظر گرفتگی یا خراب شدن دیواره بین مسیر ورودی و خروجی آب رو تست کنید

اگه دیواره خراب باشه باید رادیاتور بخاری تعویض بشه

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون از اقا مهدی و میثم عزیز :razz::razz:

در مورد دریچه اگر منظور دریچه ورود هوا به کابینه که موقعی که بازه بوی اگزوز ماشینای دیگه کاملن مشهوده و میبندمش دیگه بو نمیاد-دریچه های دیگه هم با تغییر وضعیت عکس العمل درستی دارن-اما در مورد رادیات بخاری من پارسال عوضش کردم و تا بحال هم ماشین بدون ضد یخ و اب تصفیه نبوده

احتمال داره که دکمه های پنل تهویه از تنظیم خارج شده باشن؟اخه یادم تابستون رفتم کارواش اومدم کولر روشن کردم دیدم 14 هم باد گرم میزنه رفتم پیش برقکار چند باری پشت سر هم بین 14 تا 28 بالا پایین رفت درست شد-البته یه بار خودم واسه بخاری امتحان کردم جواب نداد

لینک به ارسال

سلام دوستان ی کمکی کنید امروز فک کنم ی دسمال کاغذی یا پلاستیک رو بخاری کشید داخل اون رو چجور در بیارم بد جوری داره صدا میده لطفا جواب بدید

منم یبار پلاستیک کشید تو فن صدا میداد

دستتون رو از سمت شاگرد زیر داشبرد برسونین داخل فن و پلاستیکو بکشین بیرون.

فقط خاموش باشه بخاری ماشین و خود ماشین :grin2:

لینک به ارسال

در مورد دریچه اگر منظور دریچه ورود هوا به کابینه که موقعی که بازه بوی اگزوز ماشینای دیگه کاملن مشهوده و میبندمش دیگه بو نمیاد-دریچه های دیگه هم با تغییر وضعیت عکس العمل درستی دارن-اما در مورد رادیات بخاری من پارسال عوضش کردم و تا بحال هم ماشین بدون ضد یخ و اب تصفیه نبوده

احتمال داره که دکمه های پنل تهویه از تنظیم خارج شده باشن؟اخه یادم تابستون رفتم کارواش اومدم کولر روشن کردم دیدم 14 هم باد گرم میزنه رفتم پیش برقکار چند باری پشت سر هم بین 14 تا 28 بالا پایین رفت درست شد-البته یه بار خودم واسه بخاری امتحان کردم جواب نداد

باسلام

احتمالا سلكتور دريچه گرم و سرد ايراد داره

وقتي ماشين رو روشن ميكني صدايي مثل هرزگردي دو تا چرخ دنده روي هم از پشت داشبورد شنيده نميشه؟

يه بار دما رو ببر 14 و چند لحظه صبر كن و بعد ببر 28 و بازهم مقداري صبر كن ببين تغييري ميكنه (و اينكه اون صدا رو كه گفتم ميشنوي يا نه) و همونطور كه خودتون گفتين شايد با چندبار اين مشكل برطرف بشه و اگه نشه بايد سلكتور باز بشه و ببينيد دريچه گير كرده يا سلكتور ايراد داره

موفق باشيد

لینک به ارسال

باسلام

احتمالا سلكتور دريچه گرم و سرد ايراد داره

وقتي ماشين رو روشن ميكني صدايي مثل هرزگردي دو تا چرخ دنده روي هم از پشت داشبورد شنيده نميشه؟

يه بار دما رو ببر 14 و چند لحظه صبر كن و بعد ببر 28 و بازهم مقداري صبر كن ببين تغييري ميكنه (و اينكه اون صدا رو كه گفتم ميشنوي يا نه) و همونطور كه خودتون گفتين شايد با چندبار اين مشكل برطرف بشه و اگه نشه بايد سلكتور باز بشه و ببينيد دريچه گير كرده يا سلكتور ايراد داره

موفق باشيد

سلام و عرض ادب-ممنون از راهنماییت

تا جایی که یادمه صدای مشکوکی نظرمو جلب نکرده ولی بیشتر دقت میکنم-دما رو هم بالا پایین میکنم خبرشو میدم

لینک به ارسال

سلام وقت شما بخیر بنده 206 تیپ 3 دارم چند روز پیش بخاری یه دفعه یکسره شد بعد گفتن مدولش خراب شده اینواز کجا میشه تهیه کرد ؟ آیا واقعا همین قطعه خراب شده با تشکر سال پر برکتی داشته باشین

لینک به ارسال

سلام وقت شما بخیر بنده 206 تیپ 3 دارم چند روز پیش بخاری یه دفعه یکسره شد بعد گفتن مدولش خراب شده اینواز کجا میشه تهیه کرد ؟ آیا واقعا همین قطعه خراب شده با تشکر سال پر برکتی داشته باشین

سلام اگه منظور از مدول همون کلیده 1تا 4 دور کم وزیاده بله امکان یکسره شدنش هست تعویضشم راحته ایساکو داره پیدا نکردی خبر بده .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری