222 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

چند وقته [highlight=#f9f9f9]زمانی که بخاری را روشن میکم،[/highlight]یه صدای ویز ویز ،زمانیکه[highlight=#f9f9f9]ماشین سرد هست[/highlight][highlight=#f9f9f9]چه در جا و چه در حال حرکت و[/highlight][highlight=#f9f9f9]بخصوص دنده 1و 2[/highlight][highlight=#f9f9f9][/highlight][highlight=#f9f9f9][/highlight][highlight=#f9f9f9]از وسط داشبورد شنيده مي شه. مثل اينکه يک چيزي توي داشبورد ارتعاش مي کنه و[/highlight][highlight=#f9f9f9]کم کم صدا قطع میشه.[/highlight]

[highlight=#f9f9f9]میخواستم بدونم کسی میدونه مشکل از چیه و یا اصلا" مشکلی هست یا عادیه.[/highlight]

ممنون از همگی.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

چند وقته [highlight=#f9f9f9]زمانی که بخاری را روشن میکم،[/highlight]یه صدای ویز ویز ،زمانیکه[highlight=#f9f9f9]ماشین سرد هست[/highlight][highlight=#f9f9f9]چه در جا و چه در حال حرکت و[/highlight][highlight=#f9f9f9]بخصوص دنده 1و 2[/highlight][highlight=#f9f9f9]از وسط داشبورد شنيده مي شه. مثل اينکه يک چيزي توي داشبورد ارتعاش مي کنه و[/highlight][highlight=#f9f9f9]کم کم صدا قطع میشه.[/highlight]

[highlight=#f9f9f9]میخواستم بدونم کسی میدونه مشکل از چیه و یا اصلا" مشکلی هست یا عادیه.[/highlight]

ممنون از همگی.

انگار جدیدا شایع شده blink.gifblink.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/blink.gif' alt='URL>'>

سه چهار مورد پیش ما اومدن با این مشکل که هر کدوم یه ایراد خاص داشتن که مورد شبیه مورد شما از افتادن بالانس پره فن بود.

اما مشکل اینجاست که هنوز 206 از بخاری Behr استفاده میکنه که بهترین جنس و مارک توی سیستم های سرمایشی و گرمایشیه و مثل 405 دیمی نشده که یکی والافن باشه یکی ساندن یکی والئو و...

تعجب من اینجاست که چرا BEHR خراب میشه banghead.gifbanghead.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/banghead.gif' alt='URL>'>

لینک به ارسال

الان 206 ها اکثرا پنل ولوازم برقی اونا behr هست

وکمپرسور و... ساندن هم دیدم

این صدای ویز ویز مال سنسور دمای اپراتوره که یه فن کوچیک داره هوا اتاق رو میکشه داخل

علت صدا افتادن هم دقت نکردن در مونتاژ و هزار تا ایرادی مونتاژی هست

لینک به ارسال

سلام دوستان

چند وقته [highlight=#f9f9f9]زمانی که بخاری را روشن میکم،[/highlight]یه صدای ویز ویز ،زمانیکه[highlight=#f9f9f9]ماشین سرد هست[/highlight][highlight=#f9f9f9]چه در جا و چه در حال حرکت و[/highlight][highlight=#f9f9f9]بخصوص دنده 1و 2[/highlight][highlight=#f9f9f9]از وسط داشبورد شنيده مي شه. مثل اينکه يک چيزي توي داشبورد ارتعاش مي کنه و[/highlight][highlight=#f9f9f9]کم کم صدا قطع میشه.[/highlight]

ممنون از همگی.

سلام منم این مشکل رو دارم وقتی بخاری رو رو یک میزارم این صدا شنیده میشه بخاری هم مدل دستی هست ن اتوماتیک

لینک به ارسال

سلام

این صدای ویز که شما میگید مربوط به بلبرینگ فن هست

و در ارام ترین دور معمولا صدا میده. حتی صدا با بخاری و کولر متفاوت میشه

جای نگرانی نیست اگر تو دور های بالاتر هم صدا داشت نیاز به برسی داره

لینک به ارسال

سلام

این صدای ویز که شما میگید مربوط به بلبرینگ فن هست

و در ارام ترین دور معمولا صدا میده. حتی صدا با بخاری و کولر متفاوت میشه

جای نگرانی نیست اگر تو دور های بالاتر هم صدا داشت نیاز به برسی داره

ممنون فقط رو شماره 1 اونم موقعی که ماشین وایمیسه صدا میده تو دور های بالا هیچ مشکلی نداره

لینک به ارسال

lمن طرف های عید همین مشکل رو داشتم.یه روز همینجوری فن بخاری کار نکرد

بردم پیش یه باطریساز ماهر که بدون باز کردن داشبرد خود فن رو باز کرد بعد با سمباده فک کنم دینامش رو تمیز کرد و همین بحتر و کم صداتر از روز اول داره کار میکنه

لینک به ارسال

این فن بخاری 1 دقیقه صدا میده وقتی روشن باشه بعد قطع میشه صدا چرق چرققق چرررق میده علت چیست؟

لینک به ارسال

بنده خدا راست می گه ... 206 هیتر داره ... با روشن شدن بخاری هیتر برقی روشن می شه ... شما کاملا متوجه شدت گرمایش و نوع حرارتش متوجه می شی

زود گرم می شه و گرمای شدیدی هم داره

:hello: سلام

بنده هم یه وی8 دارم و از این موضوع بی اطلاع بودم تا دیروز که با یکی از دوستای دانشگاه سوار ماشین شدیم و هوا سرد بود گفت چرا بخاری نمیگیری گفتم هنوز دمای آب بالا نیومده گفت بابا این جدیدا هیتر داره روشن کردم راست میگفت هنوز موتور گرم نشده بود ولی بخاری گرم شده بود. =d> :grin:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری