247 ارسال در این موضوع قرار دارد

در حالت اتو در تابستان در دماي 21 شما سرما را كاملا حس مي كنيد و اگر نياز به سرماي بيشتري داشتيد بايد درجه دما را پايين تر به فرض روي 20 يا... تنظيم نمود. اما در زمستان با دماي 21 هيچ احساسي از گرما نيست اما اگر دما را به روي 23 تنظيم كنيد شما گرما را كاملا احساس مي كنيد ( همانند اينكه شما در تابستان با دماي 21 سرما را كاملا حس مي كنيد ) و براي نياز به گرماي بيشتر ( كه به نظرم لازم نيست ) مي توانيد آن را روي دماهاي بالاتر به فرض 24 و .... تنظيم نماييد. پس اينكه بخاري ماشين شما در حالت عادي بايستي روي 28 باشد به نظرم خيلي غير عاديه . حال اينكه اشكال از ترموستاته و..... باشه يانه بايستي دوستاني كه متخصص اند نظر بدهند. درجه حرارت محيطي كه شما بخاري را روشن مي كنيد وبا 28هم جواب نميده مگه چقدره ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ربطی به درجه حرارت محیط نداره

شک نکن یجای کار ایراد داره

دمای ماشین نرماله ؟؟؟ مقاومت فن رو چک کنید ، تاپیکش هست جستجو کنید

لینک به ارسال

با تشکر از شما چند وقت پیش تقریبا ۲ ماه پیش درجه یک و دو از کار افتاده بود که خود به خود درست شد تا دیشب که یک دفعه دیگه اینجوری شد چطور می‌تونم مطمئن بشم از کدوم هست؟ آیا با باز کردن و تمیز کردن سلکتور درست می‌شه؟ ماشین ۲۰۶ تیپ ۲ هست

با سلام مجدد

من ماشین شما رو از نزدیک ندیدم و به همین دلیل نمیتونم دقیقا بگم ایراد از کدومه

بازکردن سلکتور و تمیزکردنش کار خیلی سختی نیست اما اگر تجربه این کار رو ندارید پیشنهاد میکنم خودتون انجام ندید

احتمال خرابی یونیت بیشتر از سلکتور هست

ماشین رو پیش یه باطریساز ببرید اگر تجربه کافی داشته باشه در کمتر از 10 ثانیه مشخص میکنه که مشکل از یونیت بخاری هست یا سلکتور

اگر کمکی لازم داشتید در حد توانم در خدمتمhi.gifhi.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/hi.gif' alt='URL>'>

لینک به ارسال

با تشکر از شما چند وقت پیش تقریبا ۲ ماه پیش درجه یک و دو از کار افتاده بود که خود به خود درست شد تا دیشب که یک دفعه دیگه اینجوری شد چطور می‌تونم مطمئن بشم از کدوم هست؟ آیا با باز کردن و تمیز کردن سلکتور درست می‌شه؟ ماشین ۲۰۶ تیپ ۲ هست

با سلام مجدد

من ماشین شما رو از نزدیک ندیدم و به همین دلیل نمیتونم دقیقا بگم ایراد از کدومه

بازکردن سلکتور و تمیزکردنش کار خیلی سختی نیست اما اگر تجربه این کار رو ندارید پیشنهاد میکنم خودتون انجام ندید

احتمال خرابی یونیت بیشتر از سلکتور هست

ماشین رو پیش یه باطریساز ببرید اگر تجربه کافی داشته باشه در کمتر از 10 ثانیه مشخص میکنه که مشکل از یونیت بخاری هست یا سلکتور

اگر کمکی لازم داشتید در حد توانم در خدمتمhi.gifhi.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/hi.gif' alt='URL>'>

با سپاس فراوان از شما دوست گرامی اگر امکان داره محل قرار گیری یونیت رو با عکس نشان دهید قیمت یونیت هم بفرمایید با تشکر فراوان.

لینک به ارسال

وقتی با اتو روشن می کنم ac رو خاموش می کنم که بخاری فعال بشه ولی از حالت اتو در اومده و اکو میشود

درجه حراراتی هم حتما باید 28 باشه تا گرما بدهد !!

لینک به ارسال

سلام دوستان و اساتید گرامی

دیروز منم به مشکل بالا برخوردم بخاری رو درجه 4 روشن میشه اما روبقیه درجه ها کار نمیکنه ، مدل ماشین تیپ 2 ، لطفا آندسته از دوستانی که مشکل بالا رو داشتن و اونو درستش کردن منم راهنمایی کنن .بی نهایت تشکر

لینک به ارسال

سلام دوستان من ماشینم تیپ 2 مدل 91 امروز خود به خود بخاریم از کار افتاد فیوز هام رو هم چک کردم همه سالم بودن به نظرتون مشکل از چیه؟

لینک به ارسال

سلام دوستان مشکل منم حل شد دقیقا از همون فیوز حرارتی بود، دوست عزیز مشکل کار نکردن بخاری شما هم از تموم شدن زغال های فن بخاری هست

لینک به ارسال

سلام دوستان دیروز که به ماشین استارت زدم روشنش کنم بخاری رو روشن کردم بعد 1 دقیقه یهو خود به خود از کار افتاد و دیگه کار نکرد.

فیوزها همه سالم بودن سیمکشی هم ایراد و زدگی نداره چراغ پشت پنل و همینطور المنت و acکولر کار میکنه(چراغاش روشن میشه).

به نظرتون مشکل از کجاست؟

اینم بگم که هفته پیش گاه گاه بخاری باد سرد هم میداد و بعد 1 ساعت خود به خود درست میشد.

ممنون.

------------ ادغام شده در تاریخ يکشنبه آذر 24, 92 9:43 pm ، لطفا قوانین انجمن را مطالعه کنید ------------

برق اصلی که به پشت پنل میرفت برق نداشت فیوزا سالم بودن دلیلش اکسیده شدن پایه فیوز bm34 بود فیوزش 40 آمپر مربوط به برق بخاری بود که بعد از کلی سعی و تلاش یافته شد.

لینک به ارسال

سلام دوستان من ماشینم تیپ 2 مدل 91 امروز خود به خود بخاریم از کار افتاد فیوز هام رو هم چک کردم همه سالم بودن به نظرتون مشکل از چیه؟

سلام

یکی از دوستان بنده دیروز که یه تیپ 2 مدل 84 داره دقیقاً با مشکل شما مواجه شده بود که به من گفت بخاری کار نمیکنه ما تمام فیوز ها رو چک کردیم و حتی پنل بخاری رو هم باز کردیم و تست کردیم ولی درست نشد که نشد حتی مقداری از داشبورد رو واسه باز کردن موتور فن رو باز کردیم و گفتیم قبلش نشون باتری ساز بدیم - که باتری ساز که از دوستان بود با یه میله! ضربه از پشت به موتور بخاری زد و موتور بخاری شروع به کار کردن کرد و ما هم اینطوری شده بودیم ! ajab.gifajab.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/ajab.gif' alt='URL>'>ajab.gifajab.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/ajab.gif' alt='URL>'>ajab.gifajab.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/ajab.gif' alt='URL>'>

که فهمیدم از زغال فن بوده! و حتی نزدیک بود کل داشبورد رو پیاده کنیم!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری