247 ارسال در این موضوع قرار دارد

salam.gifsalam.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/salam.gif' alt='URL>'>

دوستان سلام درجه اب ماشین من بعد تعویض اب قمقمه سی روز قبل رو ۹۰درجه نیست یه خط پایینتره یعنی تا خط قبل ۹۰ میاد دیگه بالاتر نمیره در حالی گه هم کولر عالی هم بخاری میخواستم ببینم مشکل خاصی که نیست ایشالا

ارادتمندrose.gifrose.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/rose.gif' alt='URL>'>

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان سلام درجه اب ماشین من بعد تعویض اب قمقمه سی روز قبل رو ۹۰درجه نیست یه خط پایینتره یعنی تا خط قبل ۹۰ میاد دیگه بالاتر نمیره در حالی گه هم کولر عالی هم بخاری میخواستم ببینم مشکل خاصی که نیست ایشالا

ارادتمند

سلام

هوا سرد شده و طبیعیه

لینک به ارسال

سلام.ماشین من تیپ 5 مدل 90 است.چند روز پیش بخاریش کلا از کار افتاد .پنل بخاری روشن میشه ولی موتور بخاری کار نمیکنه.باطریساز میگه مقاومت بخاریت سوختخ.یه قطعه ای هست در ابعاد 4*4 سانت.شبیه شانه است.پیدا هم نمیشه.چیکار کنم؟

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیز یه مشکل همین الان برام پیش اومد اونم اینکه سه شماره اول درجه بخاری کار نمی‌کنه و فقط شماره چهار با نهایت سرعت کار می‌کنه! مشکل از چی‌ می‌تونه باشه لطفا راهنمایی‌ کنید

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیز یه مشکل همین الان برام پیش اومد اونم اینکه سه شماره اول درجه بخاری کار نمی‌کنه و فقط شماره چهار با نهایت سرعت کار می‌کنه! مشکل از چی‌ می‌تونه باشه لطفا راهنمایی‌ کنید

سلام

کاش تیپ ماشین رو مشخص میکردید

اگر تیپ دو باشه امکان خرابی کلید سلکتور( همون که دور فن رو کم و زیاد میکنه) وجود داره

علاوه بر اون امکان خرابی مدول فن (module) هم وجود داره که البته یونیت فن بخاری هم بهش میگن

وظیفه این قطعه تغییر سرعت چرخش موتور فن هست

اگر هم تیپ دو به بالا باشه فقط مدول رو تعویض کنید

تقریبا این شکلیه

لینک به ارسال

سلام

کاش تیپ ماشین رو مشخص میکردید

اگر تیپ دو باشه امکان خرابی کلید سلکتور( همون که دور فن رو کم و زیاد میکنه) وجود داره

علاوه بر اون امکان خرابی مدول فن (module) هم وجود داره که البته یونیت فن بخاری هم بهش میگن

وظیفه این قطعه تغییر سرعت چرخش موتور فن هست

اگر هم تیپ دو به بالا باشه فقط مدول رو تعویض کنید

تقریبا این شکلیه

سلام

آنچه را كه در ذيل امضا خود نوشتيد برام خيلي جالب بود. يعني يك 206 كه از اول دست خود آدم باشه با يك رانندگي نرمال مي تونه در عرض 5 سال چنين خصلتي داشته باشه ؟ يا اين فقط از پس يك ماشين خارجي مثل ژاپني ، كره اي و... بر مياد ؟

لینک به ارسال

با تشکر از شما چند وقت پیش تقریبا ۲ ماه پیش درجه یک و دو از کار افتاده بود که خود به خود درست شد تا دیشب که یک دفعه دیگه اینجوری شد چطور می‌تونم مطمئن بشم از کدوم هست؟ آیا با باز کردن و تمیز کردن سلکتور درست می‌شه؟ ماشین ۲۰۶ تیپ ۲ هست

لینک به ارسال

دوستان نحوه صحیح روشن کردن بخاری در حالت اتومات چطوری !؟

چون من هر کاری کردم نرفت روی اتومات !

لینک به ارسال

شما دکمه auto رو بزن بعد باهاش کولرم روشن میشه ، با زدن دکمه a/c کمپرسورو خاموش کن ، وسلام

دمارو روی 24 بزار گرمای مطبوعی میده

لینک به ارسال

شما دکمه auto رو بزن بعد باهاش کولرم روشن میشه ، با زدن دکمه a/c کمپرسورو خاموش کن ، وسلام

دمارو روی 24 بزار گرمای مطبوعی میده

ضمن تشکر از پاسخ شما

من همین کار را کرده بودم ولی باد سرد میده !

تو حالت معمولی هم حتما باید روی 28 باشه تا باد گرم بده !

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری