215 ارسال در این موضوع قرار دارد

بنده خدا راست می گه ... 206 هیتر داره ... با روشن شدن بخاری هیتر برقی روشن می شه ... شما کاملا متوجه شدت گرمایش و نوع حرارتش متوجه می شی

زود گرم می شه و گرمای شدیدی هم داره

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
بخاری 206 با آب گرم موتور کار میکنه و دلیل زود گرم شدن هم عملکرد خوب مجموعه خنک کننده و ترموستات است

لینک به ارسال

سلام.خسته نباشین دوستان.من 206 تیپ 3 مدل 83 دارم.بخاری خودرو رو هیچ حالت باد گرم نمیده..یه تعمیرگاه گفت مجموعه کلید میتونه خراب شده باشه...لطفا کمکم کنید

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید دوستان بخاری ماشین من گرماش مناسبه ولی بادی که میزنه خیلی ضعیف شده خوندم مطالب بالارو ولی نمیدونم دقیق باید چی کار کنم

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیز

من 206 تیپ2 مدل 86 دارم و حدود 3ماه که خریدم. چند روزیه که گرمای بخاریش خوب نیست در همین چند روز دمای درجه آب از 90 به 70 کاهش پیدا کرده و از 70 بالاتر نمیره. در ضمن تو این چند روز هوا هم خیلی سرد شده. امکان داره از سردی هوا باشه و آب رادیات خوب گرم نشه آخه قبلا اینجوری نبود بخاریش عالی بود. ممنون میشم راهنمائیم کنین.

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیز

من 206 تیپ2 مدل 86 دارم و حدود 3ماه که خریدم. چند روزیه که گرمای بخاریش خوب نیست در همین چند روز دمای درجه آب از 90 به 70 کاهش پیدا کرده و از 70 بالاتر نمیره. در ضمن تو این چند روز هوا هم خیلی سرد شده. امکان داره از سردی هوا باشه و آب رادیات خوب گرم نشه آخه قبلا اینجوری نبود بخاریش عالی بود. ممنون میشم راهنمائیم کنین.

سلام

ترموستات مرخص شده

ماشین درجا هم کار میکنه دمای آب بالا نمیاد؟

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیز

سلام

ترموستات مرخص شده

ماشین درجا هم کار میکنه دمای آب بالا نمیاد؟

منم دقيقا همين مشكل رو دارم. (SD V9 87)

درجا كار ميكنه مياد بالا ولي تو حركت به زور به 70 ميرسه.نميدونم از سردي هوا هست يا ترموستات؟

تا حالا كه ترموستاتو عوض نكردم.بردم 2 تا تعمير گاه هر دو گفتن نميخواد.

حالا الان كه هوا خيلي سرد شده دما به زور روي 70 مي مونه بخاري ديگه مثل قبل گرم نمي كنه و از اين حرفها.

ديروز يه لولزم فروشي بودم گفتم حالا ترموستاتو هم بخرم.

اول گفت چند تا مدل داره از 15 تومان تا 35 كه فرانسوي بود.بعد كه فهميد ماشين تيپ 6 هست گفت 100 به بالا هستش.

حالا سوال من اينه كه مگه ترموستات تيپ 2 با 6 فرقي ميكنه؟

لینک به ارسال

دوستان سلام

فن بخاری 206 ام رو بردم واسه تعویض چون روی دور 3 و 4 که میزاشتیش بوی سوخته میومد ازش .. خلاصه درش آوردن بدون باز کردن داشبورد ولی توش باد گرفت و بیرون به دستگاه وصل کرد و با سرعت زیاد خوب کار می کرد خلاصه گفت شاید پرزی چیزی گرفته بوده مجدد وصلش کرد باز رو دور 4 که بردم بوی سوخته و کاهش سرعت پیش اومد ولی با چند بار سماجت یهو انگار خلاصی چیزی داشت رو دور 4 فول کار می کرد ولی مشکلی که بعد این اتفاقات پیش اومد اینه که فن بخاری حین کار کردن صدای ورررررر وررررر میده که با تغییر سرعت کمو زیاد میشه . مثل اینکه ورقه کاغذ یا سیمی به پره هاش می گیره !!!! به نظر شما حین نصب مجدد چیزی اونجا هست که به پره ها برخورد کنه ؟! و آیا میتونه مشکل سخت افزاری باشه ؟ ممنون از راهنمایی ////

لینک به ارسال

دوستان سلام

فن بخاری 206 ام رو بردم واسه تعویض چون روی دور 3 و 4 که میزاشتیش بوی سوخته میومد ازش .. خلاصه درش آوردن بدون باز کردن داشبورد ولی توش باد گرفت و بیرون به دستگاه وصل کرد و با سرعت زیاد خوب کار می کرد خلاصه گفت شاید پرزی چیزی گرفته بوده مجدد وصلش کرد باز رو دور 4 که بردم بوی سوخته و کاهش سرعت پیش اومد ولی با چند بار سماجت یهو انگار خلاصی چیزی داشت رو دور 4 فول کار می کرد ولی مشکلی که بعد این اتفاقات پیش اومد اینه که فن بخاری حین کار کردن صدای ورررررر وررررر میده که با تغییر سرعت کمو زیاد میشه . مثل اینکه ورقه کاغذ یا سیمی به پره هاش می گیره !!!! به نظر شما حین نصب مجدد چیزی اونجا هست که به پره ها برخورد کنه ؟! و آیا میتونه مشکل سخت افزاری باشه ؟ ممنون از راهنمایی ////

دوست عزیز ..

100% مشکل سخت افزاری نداره . پره هارو چک کن.

wink.gifwink.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/wink.gif' alt='URL>'>

لینک به ارسال

سلام دوست عزيز. يك جعبه فيوز داخل موتور سمت راست بغل باطري هست امكان داره يكي از فيوزها مشكل داشته باشه حالا يا سوخته يا از پايه مشكل داره.فيوزهارو يكي يكي چك كن .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری