269 ارسال در این موضوع قرار دارد

لطفا پست رو تایید بفرمایید!!!

در در 1398/08/29, 15:38:04، ramin_gm گفته است :

سلام بهزاد جان

گرما دهی نامناسب بخاری دلایل مختلفی میتونه داشته باشه

من جای شما باشم تک تک  مواردی که ممکنه در این مشکل دخیل باشه رو چک میکنم تا مشکل مشخص بشه

اول هواگیری کامل رادیاتور بخاری

دوم چک کردن شرایط کاری ترموستات، آمپر آب ۲۰۶ در شرایط نرمال عددی بین ۸۹ تا ۹۸ درجه است و دمای کمتر از ۸۹ درجه نشانه‌ای برای عملکرد نادرست ترموستات هست و هرچقدر این دما کمتر بشه یعنی مشکل ترموستات جدی تر هستش ( اگر در هر شرایط آب و هوایی حتی در دمای منفی ۱۰ درجه آمپر تا ۷۵ یا ۸۰ درجه پایین اومد حتما به فکر تعویض ترموستات باشید)

مورد بعدی دریچه تنظیم هوای گرم و سرد هستش که در خودروی شما به صورت کاملا برقی باز و بسته میشه

اگر این درچیه کالیبره نباشه یا در مکانیزم کاری این دریچه مشکلی وجود داشته باشه  مخلوطی از هوای گرم و سرد رو تحویل شما میده که بدون شک گرمای کافی رو نخواهد داشت

موردی که فرمودید قسمتی از بخاری رو مسدود کردن و برای گیربکس ازش استفاده کردن رو اصلا درک نمیکنم

و متوجه نمیشم چطور ممکنه بجای رادیاتور مخصوص تیپ ۶ کسی از رادیاتور بخاری برای خنک کردن روغن گیربکس استفاده کنه

این مورد رو اگر که واقعا انجام دادن حتما جدی بگیرید و بدون فوت وقت به شرایط اولیه برگردونید

به قول مدیر عزیز بعضی ها از این شرین کاری های باور نکردنی انجام میدن

ولی مورد شما دیگه خیلی دور از ذهنه

امروز متوجه شدم از قسمت بخاری ضد یخ میریزه زیر پام ... آیا این امکان داره گرمایی کمتری بده ؟
در ضمن آیا آموزش تصویری برای باز کردن بخاری این مدل است برام لینک بدید امروز بردم نگاه کنن ببینن مشکل از بخاری است یا رابطها که فقط ازمم 250 تومن جهت باز کردن خواستن که متاسفانه فعلا وضعیت مالیم خوب نیست خواستم اگر دوستان محبت کنن برام آموزشی بفرستن که خودم انجام بدم لازم به ذکر است که تو فنی هم خوبم زود یاد میگیرم...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 38 دقیقه قبل، Behzad Habibi گفته است :

لطفا پست رو تایید بفرمایید!!!

امروز متوجه شدم از قسمت بخاری ضد یخ میریزه زیر پام ... آیا این امکان داره گرمایی کمتری بده ؟
در ضمن آیا آموزش تصویری برای باز کردن بخاری این مدل است برام لینک بدید امروز بردم نگاه کنن ببینن مشکل از بخاری است یا رابطها که فقط ازمم 250 تومن جهت باز کردن خواستن که متاسفانه فعلا وضعیت مالیم خوب نیست خواستم اگر دوستان محبت کنن برام آموزشی بفرستن که خودم انجام بدم لازم به ذکر است که تو فنی هم خوبم زود یاد میگیرم...

سلام دوست عزیز

لوله دقلو بخاری دوتا اورینگ داره

اللته ممکنه از خود رادیاتور هم باشه اگر از رادیاتور بود در پیام شخصی پیام بدید یک رادیاتور براتون ارسال کنم‌

کمی بد دست است عموما هم باتری ساز اونها رو تعویض میکنه بله آموزش کاملش در انجمن است

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

دوسال پیش عوض شده مارک کوشش نمیدونم مشکل از اورینگ است یا خودش باید بازش کنم

در ضمن من نتونستم آموزشش رو پیدا کنم ممنون میشم در صورت امکان لینکش رو برام بی زحمت ارسال بفرمایید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری