215 ارسال در این موضوع قرار دارد

ممنو ن از راهنمائی مفید شما .

حالا برا بخاری نظرتون چی هست ؟اینجا هوا خیلی سرده و بدون بخاری اصلا نمیشه رانندگی کرد تقریبا ماشین بلا استفاده شده

برای بخاری بایدکنسول رودربیاری ودکمه ی ای که روشن خاموش میکنه روسرویس کنی بخاری ماشینت اتومات هست؟ یا مثل کولرهای منازل قدیمی که باید بچرخونی تامسیرهوای گرم وسردعوض بشه ؟

اسپری کنتاک شورداری اگرداری ببین میتونی پشت دکمه ی روشن خاموش فن بخاری اسپری کنی؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای بخاری بایدکنسول رودربیاری ودکمه ی ای که روشن خاموش میکنه روسرویس کنی بخاری ماشینت اتومات هست؟ یا مثل کولرهای منازل قدیمی که باید بچرخونی تامسیرهوای گرم وسردعوض بشه ؟

اسپری کنتاک شورداری اگرداری ببین میتونی پشت دکمه ی روشن خاموش اسپری کنی؟

بخاری اتوماتیک نیست .حتما کنسول را باز میکنم و تست میکنم ولی همونطور که گفتم دیروز که خاستم ماشین را خاموش کنم تا دستم به سویچ خورد خاموش شد و روشن شد .کلید را که تکون میدم خاموش و روشن میشد .به نظره شما امکان داره که از توی سویچ ماشین هم باشه یا ربطی به هم داران ؟

لینک به ارسال

بخاری اتوماتیک نیست .حتما کنسول را باز میکنم و تست میکنم ولی همونطور که گفتم دیروز که خاستم ماشین را خاموش کنم تا دستم به سویچ خورد خاموش شد و روشن شد .کلید را که تکون میدم خاموش و روشن میشد .به نظره شما امکان داره که از توی سویچ ماشین هم باشه یا ربطی به هم داران ؟

کدوم کلیدروتکون میدادی روشن خاموش میشد کلیدروشن خاموش موتورماشین یادکمه ی روشن خاموش فن بخاری؟

لینک به ارسال

کلیدروشن خاموش موتورماشین را که تکون میدادم

ولی دیگه نمیشه

لینک به ارسال

به نظرم امکان داره مشکل از مغزی سوییچتون باشه که برق یکی از پله هارو به خوبی تامین نمیکنه.

لینک به ارسال
به نظرم امکان داره مشکل از مغزی سوییچتون باشه که برق یکی از پله هارو به خوبی تامین نمیکنه.

کیهان جان مغزی سویچ سه مرحله بیشترنداره ومراحل وصل کلی برق هستنددراین صورت بایدبقیه ادوات هم مشکل داشته باشنداولی ادوات دومی پشت آمپروسومین پله هم استارت که درصورت قطع شدن پله ذوم موتورهم خاموش میشه asabi1.gif

لینک به ارسال

ممنون از همه دوستان که راهنمائی کردند

مشکل حل شد .کار نکردن بخاری دلیلش قطع بودن یکی از کابلهای پشت سویچ ماشین بود .کابل پشت سویچ را ۱ دونه دیگه انداختم بخاری راه افتاد .اصلا فکر نمیکردم به اون رابط داشته باشه چون همه برق ماشین کار میکرد بجز بخاری ولی مشکل همون بود الان بخاری داره کار میکنه

لینک به ارسال
ممنون از همه دوستان که راهنمائی کردند

مشکل حل شد .کار نکردن بخاری دلیلش قطع بودن یکی از کابلهای پشت سویچ ماشین بود .کابل پشت سویچ را ۱ دونه دیگه انداختم بخاری راه افتاد .اصلا فکر نمیکردم به اون رابط داشته باشه چون همه برق ماشین کار میکرد بجز بخاری ولی مشکل همون بود الان بخاری داره کار میکنه

خواهش میکنم به احتمال زیادقبلا خودروی شمامشکل روشن نشدن بخاری روداشته

ونتونستن مشکلش روحل کنند

.آمدن برقش روازپشت مغزی کشیدن وبه کلید یاموتوربخاری برق رسوندن

درهرحال خوشحال شدم که تونستید مشکل راحل کنید

فکرمیکردم فقط ایرانیهادست به چنین کارهایی میزنند(سیم کشی غیراستاندارد)YaKhoda.gif

لینک به ارسال

نه ..این مشکل از قبل پیش نیومده بود بخاری هم راحت کار میکرد روزی هم که از کار افتاد وقتی سوهیچ ماشین را تکون میدادم بخاری روشن و خاموش میشد مشکل هم توی ون کابل بلند مشکی بود .

15.jpg

لینک به ارسال

سلام خدمت اساتید و دوستان

دیروز یه dvd فابریک بستم رو ماشین ، از وقتی که اینو نصب کردم فن بخاریم از کار افتاده... پنل دیجیتال جلو روشن میشه ، همه آیتماشم کار میکنه ولی فقط فنش کار نمیکنه ، کولرم تست کردم کمپرسور روشن میشه و مشکلی نداره ، فیوزارم نگاه کردم مشکلی ندارن...

میشه یه راهنمایی بکنین ، ممنون

اصلا ربطی به اون dvd داره؟؟

راستی پنلشم باز کردم و همه سوکت های پشتشو باز و بسته کردم ، بازم کار نیفتاد

روی AC خم میزارم کمپرسور روشن میشه فلی فن نه...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری