215 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من تازگی یک ۲۰۶ گرفتم مدل ۱۹۹۹ از تیپ و این چیز ها هم زیاد سر در نمیارم

دیروز هنگام رانندگی یک دفعه بخاری خاموش شد و هر کاری کردیم روشن نشد.بار بعد اتفاقی دستم به سویچ ماشین خورد و بخاری روشن شد .وقتی سویچ را ۱ کم عقب و جلو میکردم بخاری خاموش و روشن میشد

ماشین را خاموش کردم و دوباره روشن کردم و دیگه بخاری را به هیچ وجه روشن نشد حتا وقتی که سویچ را مثل قبل تکون میدادم

متاسفانه ایران زندگی نمیکنم جائی هم که هستم تعمیرگاه کم هاست و خیلی گرون لطفا کمک کنید مشکل را حال کنم چون به دلیل سرما و بخار گرفتگی شیشه دیگه نمیتونم با ماشین رانندگی کنم

مشکل دوم هم اینکه ماشین ۲ تا سویچ داره /با یکی از انها ماشین روشن میشه والی با ون یکی فقط ماشین ستارت میخوره و روشن نمیشه ..منتظره راهنمائی دوستان هستم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست من بخاری ماشینت دیجیتالی؟(تیپ 5)

یا از این معمولی هاست؟(تیپ 2)

کولر میگیری کار میکنه؟

لینک به ارسال
دوست من بخاری ماشینت دیجیتالی؟(تیپ 5)

یا از این معمولی هاست؟(تیپ 2)

کولر میگیری کار میکنه؟

متاسفانه از تیپ ماشین چیزی سر در نمیارم

مدل ماشین ۱۹۹۹ هاست .کولر هم کار نمیکنه .هم بخاری را تست کردم هم کولر والی کار نمیکنن

والی همونجور که گفتم دروس اتفاقی وقتی بگ سویچ ماشین بعضی میکردم ۱ دفعه روشن شد و دیگه کار نکرد

لینک به ارسال
سلام دوستان

من تازگی یک ۲۰۶ گرفتم مدل ۱۹۹۹ از تیپ و این چیز ها هم زیاد سر در نمیارم

دیروز هنگام رانندگی یک دفعه بخاری خاموش شد و هر کاری کردیم روشن نشد.بار بعد اتفاقی دستم به سویچ ماشین خورد و بخاری روشن شد .وقتی سویچ را ۱ کم عقب و جلو میکردم بخاری خاموش و روشن میشد

ماشین را خاموش کردم و دوباره روشن کردم و دیگه بخاری را به هیچ وجه روشن نشد حتا وقتی که سویچ را مثل قبل تکون میدادم

متاسفانه ایران زندگی نمیکنم جائی هم که هستم تعمیرگاه کم هاست و خیلی گرون لطفا کمک کنید مشکل را حال کنم چون به دلیل سرما و بخار گرفتگی شیشه دیگه نمیتونم با ماشین رانندگی کنم

مشکل دوم هم اینکه ماشین ۲ تا سویچ داره /با یکی از انها ماشین روشن میشه والی با ون یکی فقط ماشین ستارت میخوره و روشن نمیشه ..منتظره راهنمائی دوستان هستم

در مورد سویچ چون یکیش ایمولایزر نداره روشن نمیشه ماشین.در مورد بخاری شاید سیم با چیزی قطع شده باشه.وگرنه بخاری به این راحتیا خراب نمیشه!!!think.gif

لینک به ارسال

متاسفانه از تیپ ماشین چیزی سر در نمیارم

مدل ماشین ۱۹۹۹ هاست .کولر هم کار نمیکنه .هم بخاری را تست کردم هم کولر والی کار نمیکنن

والی همونجور که گفتم دروس اتفاقی وقتی بگ سویچ ماشین بعضی میکردم ۱ دفعه روشن شد و دیگه کار نکرد

دوست من ماشینت باید تیپ 2 یا 1 باشهMrgreen.gif

الان کدوم کشور گیر کردی

داداشی به نظر من فن بخاریت سوختهcry.gif

لینک به ارسال
دوست من ماشینت باید تیپ 2 یا 1 باشهMrgreen.gif

الان کدوم کشور گیر کردی

داداشی به نظر من فن بخاریت سوختهcry.gif

انگلیس هستم

من هم حدس زدم سوخته باشه والی وقتی دیدم با دست زدن به سویچ خاموش و روشن شد امید ور شدم

در مورد سویچ چون یکیش ایمولایزر نداره روشن نمیشه ماشین.در مورد بخاری شاید سیم با چیزی قطع شده باشه.وگرنه بخاری به این راحتیا خراب نمیشه!!!think.gif

ممنون ولی ون ایمولایزر چی هست ؟اصلن ون ۱ سویچ باید کار کنه یا نه؟

لینک به ارسال

نه دوست من اون کلیدمشکل داره بایدسرویس یاعوض بشه اگراسپری کنتاک شورداری بزن لای کلیدببین درست میشه

ممنون ولی اون ایمولایزر چی هست ؟اصلن ون ۱ سویچ باید کار کنه یا نه؟

داخل هرسویچ یک کیت کوچیک هست کارش هم اینه که شماوقتی اون رونزدیک مغزی سویچ میکنی کدخوانی شروع میشه اگرکدتعریف شده درکامپیوتر206 باکدسوچ مچ شد ماشین بااستارت زدن روشن میشه واگرکدمچ نشدیا کیت داخل سوچ نبودفقط استارت میزنه وروشن نمیشه

لینک به ارسال
نه دوست من اون کلیدمشکل داره بایدسرویس یاعوض بشه اگراسپری کنتاک شورداری بزن لای کلیدببین درست میشه

ممنون از راهنمائی شما

منظورتون ون کلیدی هاست که ماشین را روشن نمیکنه یا مغزی سویچ؟ و اینکه به بخاری ربطی داره یا نا ؟

لینک به ارسال

ممنون از راهنمائی شما

منظورتون ون کلیدی هاست که ماشین را روشن نمیکنه یا مغزی سویچ؟ و اینکه به بخاری ربطی داره یا نا ؟

بله کلیدی که موتورروروشن نمیکنه مشکل کدخوانی داره خیرهیچ ربطی به بخاری نداره

لینک به ارسال

ممنو ن از راهنمائی مفید شما .

حالا برا بخاری نظرتون چی هست ؟اینجا هوا خیلی سرده و بدون بخاری اصلا نمیشه رانندگی کرد تقریبا ماشین بلا استفاده شده

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری