reza m

تاپیک جامع کروز کنترل و اسپید لیمیتر 206 (آموزش،نصب،مشکلات)

1,961 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 3 ساعت قبل، Mehdi.T گفته است :

نه آقا دعوا چرا ببخشید ممکنه بد وکمی تند منظورم رو بد رسوندم

غیر فعال کردن در زمان تخته کردن پدال برای لیمنتر است که پدال مخصوص اون رو نصب کرده باشید.

آقا خدا یک در دنیا صد در آخرت بهت خیر بده

الان رفتم فشنگی ترمزی که یه هفته هم نمیشه خریدم رو از رو ماشین باز کردم، دیدم اصلا فنرش کار نمیکنه. شانس آوردم فشنگی فابریک خودمو ننداخته بودم دور، اون فنرش سالم بود ولی ماسماسکش تا ته رفته بود داخل، دو سه پله کشیدمش بیرون و جا زدم همه چی اوکی شد.

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 6 دقیقه قبل، راسپوتین گفته است :

آقا خدا یک در دنیا صد در آخرت بهت خیر بده

الان رفتم فشنگی ترمزی که یه هفته هم نمیشه خریدم رو از رو ماشین باز کردم، دیدم اصلا فنرش کار نمیکنه. شانس آوردم فشنگی فابریک خودمو ننداخته بودم دور، اون فنرش سالم بود ولی ماسماسکش تا ته رفته بود داخل، دو سه پله کشیدمش بیرون و جا زدم همه چی اوکی شد.

خواهش میکنم همیشه برای تنظیم درست فشنگیها حدودا یک سانت پایه اون رو بیرون بدید وقتی میخواهید نصب کنید اول ترمز یا کلاچ بگیرید فشنگی رو نصب وبعد

پدال رو روها کنید با برگشت پدال تنظیم خودکار انجام میشه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، Mehdi.T گفته است :

بعد از سرعت 40 هم کروز رو ست میکنید همین مشکل رو داره ؟

کروز برای من از حدودا 55 به بعد فعال میشه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، smrm گفته است :

کروز برای من از حدودا 55 به بعد فعال میشه.

ببخشید از همان 40 شروع میشه اما برای آن سرعت فرقی نمیکنه. گاهی اوقات که cc Err میده تا ماشین رو خاموش و روشن نکنم درست نمیشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان

اخیرا کروز کنترل ماشین من ارور میده

خیلی وقته بدون هیچ مشکلی کار میکرد اما اخیرا همش ارور میده هر کاری که به فکرم رسید کردم

برنامه ای سی یو رو دوباره دانلود کردم - فعال سازی کروز رو دوباره انجام دادم  اما حل نمیشه

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، sadeghmp گفته است :

سلام دوستان

اخیرا کروز کنترل ماشین من ارور میده

خیلی وقته بدون هیچ مشکلی کار میکرد اما اخیرا همش ارور میده هر کاری که به فکرم رسید کردم

برنامه ای سی یو رو دوباره دانلود کردم - فعال سازی کروز رو دوباره انجام دادم  اما حل نمیشه

سلام

چه خطایی میده ؟

فشنگی ترمز رو هم تنظیم یا عوض کردید ؟

لینک به ارسال

سلام.کروز کنترل خریدم نصب کردم رو ماشین.اولش گفتن با دیاگ فعال میشه بردمش با دیاگ فعال کردم. ولی کار نکرد.گفتن با دیاگ معمولی نمیشه گشتم ینفر کار بلد پیدا کردم ک دستگاه pps داشت ایشون هم با دستگاه فعال کردن باز هم کار نکردن چک‌کردن بهم گفتن اپدیت bsi ماشینت ۲۷هستش و باید اپدیت بشه.اپدیتش کردم به ۴۰.ولی بازم فعال نشد.ماشینم تیپ ۵ مدل ۸۲ هست.چند جا خوندم باید ی چیزایی سخت افزاری دستکاری بشه.لطفا اگه اطلاعاتی دارین راهنماییم کنید.ممنون

لینک به ارسال
در در 1390/02/12, 08:45:44، Dadbeh گفته است :

عرض به حضورتون که دسته کروز چینی درجه یک جعبه نداره ولی دسته کروزهای اصلی (ساخت اسپانیا) جعبه دارن و هیچ توافتی باهم ندارند چون اصولا دسته کروز کار خاصی انجام نمیده من خودم روی ماشینم یه یکسالی دارم استفاده میکنم (چینی درجه یک) وضعیت چاپ اعداد وارقام روی دسته کروز هم در حد خوبی است بنابراین پول دسته اصلی دادن ضرورتی نداره.

برای فعال شدن کروز باید دید ماشینتون چه تیپی است اگر تیپ 2و3 با دریچه گاز برقی باشه با تعویض ECU و هزینه ای در حدود 300000 تومان کروز راه می افته اگر تیپ 5و6 باشه باید حتما پشت آمپرتون چراغ کروز داشته باشه یعنی سال ساخت پشت آمپر از 2009 به بعد باشه (مدل 87 خودمون) البته اگر ECU ماشینتون 7.4.4 باشه روی تیپ 5و6 کروز فعال میشه ول چون تو پشت آمپر نشون نمیده باید حفظی استفاده کنین ولی روی ECU7.4.5 باید حتما پشت آمپر چراغ کروز داشته باشه در ضمن یه سیم کشی ساده هم از کلید ترمز به ECU باید انجام بشه تا کروز Error نده اگر دسته کروزتون لیمیتر ساپورت باشه میتونین لیمتر را هم فعال کنین. خوب مشخصا هیچ عیبی نداره و با توجه به افزایش جریمه سرعت تا مقدار 100000 تومان فکر میکنم که حسنش کاملا واضح باشه اگر تو جاده و اتوبان زیاد تردد میکنین در راه اندازی این آپشن شک نکنین. اگر سوال دیگه ای بود به من pm بزنین.

سلام.سیم کشی رو دقیقا میگید باید چیکار کنیم؟ماشین من کروز کنترولش فعال نمیشه

لینک به ارسال

فشنگی ترمز خراب شده . بعضی وقتی کار نمیکنه با یه ضربه دوباره کار میکنه.

فشنگی ترمز رو دیشب باز کردم کار میکنه اما وقتی جا میزنم بگیر نگیر داره

یعنی از فشنگی میتونه باشه؟

اون چهارتا سیم که به فشنگی میره مربوط به چیه؟

خطا در دیاگ ثبت نمیکنه فقط کروز مخودش اروور میده

یه سوال دیگه : فشنگی ترمز به عملکرد گیربکس هم تاثیر داره؟احتمال داره تقه دو به یک از همون باشه؟

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، sadeghmp گفته است :

فشنگی ترمز خراب شده . بعضی وقتی کار نمیکنه با یه ضربه دوباره کار میکنه.

فشنگی ترمز رو دیشب باز کردم کار میکنه اما وقتی جا میزنم بگیر نگیر داره

یعنی از فشنگی میتونه باشه؟

اون چهارتا سیم که به فشنگی میره مربوط به چیه؟

خطا در دیاگ ثبت نمیکنه فقط کروز مخودش اروور میده

یه سوال دیگه : فشنگی ترمز به عملکرد گیربکس هم تاثیر داره؟احتمال داره تقه دو به یک از همون باشه؟

اون چهارتا سیم دوتاش برای اینکه ecu بفهمه کی پا رو پدال میزاریدتا کروز رو غیر فعال کنه  واگر اتومات است گزینه های دیگه ای هم داره

دوتاش هم برای روشن کردن چراغهای ترمز

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری